Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
15 Ağustos 2012 23:41  

Kapalı
Sağlık durumum ve kendi istememle G.İ.H. sınıfına geçiş

Merhaba Arkadaşlar;

Uzun süredir düşündüğüm polis memurluğundan g.i.h. sınıfına geçme konusunda karar verdim ve harekete geçtim. Şu an heyet raporu alıyorum. Eko için ileri tarihli randevu gününü bekliyorum. Ancak şu an raporumun durumu şu şekilde:

1- (BT anjiyoda)Arkus aorta distal bölümünde KOARKTASYON ile uyumlu fokal daralma, stenoz sonrası en geniş ölçüldüğü bölgede 32 mm olan hafif derecede DİLATASYON dikkati çekmektedir. Koarktasyon seviyesinde yaklaşık %27-30 DARLIK izlenmektedir. İnceleme kapsamına giren kesitlerde, sağ üst lobda azigos fissürü ve lobu varsasyonu mevcuttur.

2- (Tansiyon holter) Bir günlük tansiyon ortalamam da büyük tansiyon 157 küçük tansiyon 88 dir. (Esansiyel tansiyon olarak geçmesi lazım)

3- (Ritm holter) Sonuçlar

a) 24 saatlik holter takibinde toplam 113808 adet QRS kompleksi incelenmiştir.

b) Temel ritm sinüzal olup kalp hızları en düşük 47/dak (Saat 07:21) en yüksek 136/dak (Saat 16:14) ve ortalama 80/dak olarak incelenmiştir.

c) Takip boyunca 1 adet atrial erken vuru izlenmiştir. 1 kez saat 08:23 te hızı 190/dak olan 3 saniye süren non-sustained VENTRİKÜLER TAŞİKARDI görülmüştür.

d) Pause epizoduna rastlanmamıştır.

Şimdi ben şubemden üst yazı aldım ve Emniyetin başhekiminden üst yazı alarak dilim belirtir rapor için başvurdum. Sonuç personel şube ve şubeme gelecek.

Sorum:G.İ.H. sınıfına atanabilir miyim? Kendi isteğimle atanmak için ne yapabilirim? Raporumun dilimi ne olur?

16 Ağustos 2012 00:31

eylül yiğit

slm kardeşim emn sağlık yönetmenliğine baktınmı _ dilim ne diyo d dilimi gih memuru oluyo eger d dilimine giriyosa sana 6 aylık tedavi süreci verirler sonra aynı hastaneden yine dilim belirtir raporu alırsın eger düzelme yoksa hala d diliminde isen gihe geçişin yapılır

16 Ağustos 2012 01:06

jack007

muhtemelen gih olursun memleketinde sivil memur olarak görev yaparsın .geçmiş olsun ve yeni görevinde şimdiden hayırlı olması dileğiyle

16 Ağustos 2012 03:08

romantikpol
Kapalı

Arkadaşlar ben 6 aylık süreyi istemiyorum. Dilekçe versem geçirirler mi? raporum 29 unda bitecek muhtemelen. Ne kadar beklerim?

16 Ağustos 2012 18:03

eylül yiğit

ben 6 aylık süreyi istemiyom diye bişey olamaz tedavi süreci olarak 6 ay bekletilir iyileşme kaybetmezsen sonra uygunsa gih olursun

Toplam 4 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon