Editörler : oto-danisman-expert

Kapalı
16 Ağustos 2012 12:28

5.000 TL ye hangi araç alınır ? önerileriniz

ehliyetimi yeni aldım . acemi şöförüm . arabadan da hiç anlamam. sizce 5000 tl ye hangi araba alınmalıdır. nedenleriyle önerilerinizi bekliyorum .

param olmadığı için daha fazla veremiyorum bu para verebileceğim en fazla para.

beğendiğim arabalar opel corsa , hyundai gets , fiat panda . param olsaydı da alaydım. :-(

saygılar

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2012 12:35

hocam o araçlar zor... seçenekleriniz broadway,şahin, uno, lada samara olabilir hocam...

edbyt4
Memur
16 Ağustos 2012 12:43

şahin iyidir ya da brodway

umutdursun
Kapalı
16 Ağustos 2012 12:44

onlar hayellerimde ki arabalar ama alamayacağımın farkındayım . en azından ayaklarımız yerden kesilsin hesabı hapıyorum. teşekkürler.

öneriler bekliyorum

umutdursun
Kapalı
16 Ağustos 2012 12:47

aslında uno nun tipi iyi gibi

emissario
Genel Müdür
16 Ağustos 2012 12:56

Zaten o paraya alabileceğiniz arabalar bellidir. Tek tek saymak istemiyorum. Uno olabilir. Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah.

dengem
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2012 13:08

aynı düşüncedeyiz arkadaşım :)) normalde uygun gibi görünen 3 araba var. lada, broadway ve uno.. ama bunlardan sadece lada alınır o paraya.. diğerleri 6-7-8 bin civarında...

nakka_37
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2012 14:46

lada yada uno alabilrsiniz başka seçenek pek yok gibi zaten yakıt önemli değil derseniz ford taunus da alabilrsiiz

supermemur
Müsteşar
16 Ağustos 2012 14:58

rover bakabilirsiniz , mazda da olabilir yerli almayın bence.

dengem
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2012 15:54

5 bine rover nerde var arkadaş?? sanmıyorum o paraya alacağımızı..

supermemur
Müsteşar
16 Ağustos 2012 16:16

hocam roverler internette 6000 den başlıyor pazarlıkla düşebilir.

mazdalarda 4000 den örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mct-otomotiv-93395444/detay

şahine doğana brodwaye unoya 10 çeker.

dengem
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2012 16:37

supermemur arkadaşım; rover ve mazda gibi bir araba dediğiniz gibi yerli otoya 10 çekebilir ama işte yedek parça-servis gibi sıkıntıları beni korkutuyor.. yoksa rahat araba.. hele reno gibi kazık arabalara göre çok çok iyi.. aama işte eksi yönleri yukarıdaki nedenlerim.. ama şu da bir gerçek 5 bin çok büüyük bir para değil.. benim gibi acemiler için pratik geliştirmeye feda edilebilir :))

supermemur
Müsteşar
16 Ağustos 2012 16:42

sn.dengem yerli araç 10 kez bozulursa, japon araçları 1 kez bozulur. evet belki 3-5 kuruş fazla parçası ama toplamda daha az tamirci yüzü görürsün.

jasmeh
Şef
16 Ağustos 2012 18:34

90 model ef kasa hidrolik direksiyonlu 4 cam otomatik honda civic alınır paşa paşa binilir.aynı zamanda mazda323 alınır farları inip kalkanlardan değil tabıkı.

all izz well
Kapalı
16 Ağustos 2012 19:07

hocam illa lazım mı araba?

bence çok aman aman ihtiyacın yoksa 5 bine araç alıp başına bela etme..

Türkçeci_7
Müsteşar
16 Ağustos 2012 19:43

5 bine onu alacağına şu kadar koy da bunu al tarzı yorumları sevmem ama şimdi de yapılır gerçekten :) 2 bin daha kredi borç bul et temiz bir şey al araba sürmeyi öğrenirken sanayide kandırılmayı sürünmeyi de öğrenme hocam:)

hakkhukukk
Yasaklı
17 Ağustos 2012 11:15

broadwayden şaşma..

yedek parca ucuz

istediğin an satarsın

çok az yakar

çekişi süper..

al bana dua et..

umutdursun
Kapalı
17 Ağustos 2012 11:59

işte forumun faydaları seçenekler arasına mazda ve honda civic i koymak hiç aklıma gelmezdi. zaten dediğim gibi arabalar dan da pek anlamam

araba harbiden lazım yeri geliyor gideceğim yere araba ile gitmek toplu taşımalardan çok daha ucuza geliyor. bazen arabasızlık çok sıkıntı oluyor. özellikle son zamanlar da baya sıkıntı oldu o yüzden araba almaya karar verdim.

işin yedek parça sanayiye gitme boyutu kafamı karıştırıyor. arabayı alırsam satmam her diye düşünüyorum. araba ölene kadar kullanırım. üst model araba alacak param olacağını sanmıyorum.

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
17 Ağustos 2012 12:03

o zaman yerli bir şeyler al hocam araba taksiti ödüyormuş gibi yedek parça-usta parası verme ömür boyu...

18 Ağustos 2012 11:52

broadway bu paraya alınabilecek en iyi araba ben öyle yaptım şahin uno fln hiç sevmem ayrıca bro 1.4 sahin 1.6 motor

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi