Editörler : Pangaea

sosyal-67
Şube Müdürü
28 Ağustos 2012 12:30

tin tin tin tependen inme sosyal devlet olmaz... bu ülkeye sosyal devlet özelligi hangi yil geldi ? ? ve suan ne kadar yol kadettik... haklar zamanla alinir bunu ögrenin artik... zamanlada hepsi veriliyor...

nefer ben akp´li degilim... ama senin gibi geri kafalide degilim, körde degilim, elimde camur bulasigida yok.. hadi evlat baska kapiya...

adamlar 1. ögretimi ve acik ögretimi kaldirdilar... vakti geldiginde ikinci ögretimide kaldiracaklar..

sen git kilictaroglu gibi israil ikinci devlet kanali ülkeyi sikayet et.. de ki ; bunlar 1 ögretimi harclari kaldirdilar ikinciyi kaldirmadilar.. ne yapacaz die akil al... hadi evlar, bos durma zamani deil...

penax
Şef
28 Ağustos 2012 12:31

açık öğretimi bile kaldırdılar da 2.öğretim devam.adalet mi bu?tamam hadi puan farkı var diyorsun ama en azından 2.öğretimin harçlarını da azaltırsın.zaten 1den nekadar harç alıyorlardı da kaldırmışlar.tebrikler.

Nefer 26
Yasaklı
28 Ağustos 2012 12:36

%50cilerden biri burda propaganda yapıyor. Sözde akpli değil seçimde gidip ona oy atanlardan buda.

Zamanı gelince kaldıracaklarmışmışşş. Sosyal devletiz diye geçiniyorlar sözde. alayının köküne kibrit suyu

penax
Şef
28 Ağustos 2012 12:40

zamanı gelince diye bir şey yok arkadaşım.ozaman sadece 1i kaldırsaydı açıkğretim ne alaka?ben 1.öğretim okudum.bu yıl 2. üniversiteye başlıyorum.bilerek 2.öğretim yazdım puanım 1 e de rahat yettiği halde.harçların kaldırılacağına da güvenerek.sen bedava okurken ben 1 milyar ödeceğim.ozaman bütün ünivlerin 2.öğretimlerini kapat böyle bir eşitsizlik yapacaksan.

venus.baü
Müsteşar Yardımcısı
28 Ağustos 2012 12:41

aynen katılıyorum:)

tugb34
Kapalı
28 Ağustos 2012 12:43

utanmazlar harçları kaldırmışlarmış mışşşş.... 57bin mevzusu gibi bu da. kimi kandırıyor bunlar.

traurig
Kapalı
28 Ağustos 2012 12:45

kredi borçlarınıda silseler keşke

sssmmr
Aday Memur
28 Ağustos 2012 12:50

bakın arkadaşlar. siyaset yapacaksanız kendi konu başlığınızı açın.

ben harç kredisi borçlarımızı nasıl öderiz derdindeyim. adamlar siyaset yapıyor. ne zaman bi yere vardınız böle birbinize ahkam keserek. inancınız yoksa harç kredisi borçlarının kaldırılacağına ya da ödemede kolaylık sağlanacağına başka kapıya...

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi