Editörler : F16 Gökçen

antipatik
Kapalı
12 Ekim 2012 14:04

zeytinimci,

ben geçen yıl dgs ile kayıt yaptırdım. internetten yaptığım ön başvuruda sorun çıkmıştı onu düzel öyle gel demişlerdi. yani netten başvuruyu yapman gerekiyor..yazıcın yoksa bi internet cafe ye gidipte yapabilirsin.

nazlikelebek
Daire Başkanı
12 Ekim 2012 14:26

büro telefonları açılmıyor bir türlü yanıt alamadım; 2 yıl üst üste kayıt yenilemezsen okuldan atılır mısın? Geçen sene kayıt yenilemedim bu yılda yenilemesem seneye yenilesem olur mu? Teşekkürler

bünyamin3763
Yasaklı
12 Ekim 2012 15:40

arkadaşlar ek iş olarak Huncalife ve Lorems firmaları ile çalışıyorum... Bu iki firmadan biri ile yada ikisiyle birlikte çalışabilirsiniz bence.. Huncalife üyeliği ücretsizdir zaten .. Loremste 5 tl alıyor size katalog gönderiyor yani bu 5 tl de karto ve katalog parası.. Hiçbir riskiniz yok zaten olsaydı burda sizinle paylaşmazdım..

http://www.ekiszamani.com

mehmet.a.k
Aday Memur
12 Ekim 2012 19:00

Önkayıtı yapıp büroya mazeretli kayıtta gittiğimizde sorun yaşıyor muyuz? Mazeret için belge isteniyor mu?

idari yargı hakimi
Aday Memur
13 Ekim 2012 10:56

Bugün kayıt var mı ?

emrullahacar
Aday Memur
13 Ekim 2012 11:55

Açıköğretimle ve Kredili sistemle ilgili tüm sorularınıza Altın Akademi Açıköğretim Kurslarından en doğru cevapları alabilirsiniz... 2320404

karınca90
Aday Memur
13 Ekim 2012 22:08

ya konumuzla alakası yok ama ben dondurmustum açıkögretimi 1.sınıfta. tekrar nasl acabilirim... ?

bilinçli06
Memur
15 Ekim 2012 12:41

Dönemlik-kredili sistemle ilgili genel bilgi:(Klavuzdan)

1-Dersler dönemlik

2-Bir yılda 2 dönem(güz-bahar)

3-Her dönemde bir ara ve bir dönem sonu sınavı(Dönemde 2 sınav)

4-Bütünleme YOK

5-Yaz okulu YOK

6-Her dönem başında kayıt yenileme ZORUNLU

7-Mezun olmak için kredi tamamlama zorunlu

8-Kredi artırma ve azaltma var

lider0932
Aday Memur
15 Ekim 2012 13:12

arkadaşlr 4. sınıf olanlara müjde tekrar ingilizce var

bagii
Aday Memur
15 Ekim 2012 16:40

arkadasım bgun kayıta gttı sabah hala orda cumaya kadar alıyorlarmıs belgelerı mazeret srmuyrlarmıs bıde ögrencı belgesının aslı ve fotokopısı yetıyrmus

xxkamucuxx
Şef
17 Ekim 2012 11:20

merabalar. ben ikinci üniverste kaydı yaptırmak istiyordum fakat işim sebebiyle fırsat bulamadım bugün itibariyle herhangi bir işlem yapamadım. ben bankaya parayı yatırıp netten başvurumu yapsam. ilçede yaşıyorum ve merkezdeki büroya şahsen gidemiyorum, bir arkadaşımla büroya belgeleri yollasam olurmu acaba? şahsen mi olmak zorunda ve mazeretli kayıt kapsamına girermiyim? ACİL YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

trendikbal
Aday Memur
17 Ekim 2012 12:10

kamucu ben de dun kaydımı yaptırdım dun kayda gelenlerın cogu oyle yaptı sen belgelerını eksıksız gonder sadece...

memur2112
Şube Müdürü
18 Ekim 2012 08:20

merhaba.bir sorum olacak. ya şimdi eşim üniversitesinden diplomasını alması gerekiyor bugün yolca çıakrsa yarın orda olacak.ve 1 günde diploma alma aöf kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor.parayı bugünden yatırsak da yarın başvuru için gitse olur mu? c.tesi mazeret kayıt yok mu? bir de mecburen kendisine 15 saat uzaklıktaki aöf bürosundan kayıt yapacak ve orda mı sınava gimesi gerekiyor değişitirebilir mi vizeler gelmeden ? ve aöf kimliğini yine ordan mı alacak......bunlar çok zorlayacak bizi yardımcı olursanız seviniriz.iyi günler

023023
Memur
19 Ekim 2012 08:16

rektör davut aydının sözü

http://video.memurlar.net/video/4242/

mazzak3
Aday Memur
22 Ekim 2012 16:07

kamu yönetimi 2.sınıftayım.1.sınıftan matematik 2.sınıftan istatistik dersim var.

yeni ders yöntemi ile 3 ve 4 sınıf derslerini kredili olarak alabilirmiyim?

cevaplarsanız sevinirim.

27 Ekim 2012 12:40

merhaba arklar ben kamu yönetimi 1 sınıfım şimdi vizeler de hangi konulara kadar sorumlu olduğumuzu nerden öğrenebiliyoz açıköğretimin sitesine baktım ama bişey bulamadım

rayiha87
Aday Memur
27 Ekim 2012 14:06

arkadaşlar iyi bayramlar. ben açıköğretim 4. sınıftayım 2 dersim kaldı. daha kayıt yapmadım. yeni eklenen derslerden muaf mı olacam yoksa alacak mıyım o dersleri bir bilgisi olan var mı ? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Rojew
Daire Başkanı
30 Ekim 2012 00:38

Benim durumumda seninle aynı. yeni derslerden muaf oluyorsun. İntibak listesine bakarak alacağın derslerin yeni isimlerine bakabilirsin

rayiha87, 11 yıl önce

arkadaşlar iyi bayramlar. ben açıköğretim 4. sınıftayım 2 dersim kaldı. daha kayıt yapmadım. yeni eklenen derslerden muaf mı olacam yoksa alacak mıyım o dersleri bir bilgisi olan var mı ? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

_karamel_
Şube Müdürü
31 Ekim 2012 15:34

kayıt yenıleme tarıhı uzatılmalı.en azından 16 sına kadar uzatılmalı..

mazeretlı kayıt yenıleme de problem cıkartıolarmı acaba??her hangı bır mazeret belgesı ıstenıyormu??

sırf bu yuzden kayıt yenıletemıyorum.son gun 13 kasım dıe.

o.g.r.t.m.n
Memur
31 Ekim 2012 15:49

kayıt yenileme için harçlar kalkmamışmıydı 270 tl harç ücreti yazıyo klavuzda

Toplam 137 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi