Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
01 Eylül 2012 23:27  

10 ilitam... ve ayrı ayrı özellikleri...hangi ilitam niçin tercih edilmeli!

Arkadaşlar hangi ilitamda hangi hocalar nasıl davranıyor.

Hangileri online sınav.

Hangileri sınav evvelinde derse devam istiyo.

Hangileri ezberleri yüzyüze dinliyo.

Hangilerinde çan eğrisi var.

Hangilerinin geçme notu kaç ?

Ve diğer özellikler burada toplanabilir mi.

teşekkürler.

02 Eylül 2012 14:34

ebvab

ben erzurum ilitamda okuyorum... okulun tek eksiği sınav zamanlarındaki değişiklikler bilet konusunda acele ederseniz biletiniz yanabiliyor.. okulun durumu vize final ve büt sınavı yapılıyor.. vizelerin yüzde 20 si finalin yüzde 80 i geçerli... vizeler intrnet ortamında yapılıyor çoktan seçmeli olarak 25 sorudan oluşuyor.. günün herhangi bir saatinde sınava girebiliyorsunuz süre 40 dk.... internette veya elektrikte sıkıntı olması durumunda üniversiteyi arayıp durumu bildirdiğinizde tekrar sınav hakkı tanınıyor...final ve büt sınavları erzurumda yapılıyor... 1 günde bütün sınavlar bitiyor... yüzyüze zorunlu eğitim yok... isteğe bağlı katılabilirsiniz... bütün dersler internet ortamında günün farklı saatlerinde üniversitenin hocaları tarafından anlatılıyor.. canlı olarak... dersi kaçırmanız durumunda kayıtlarını dinleyebilme imkanı var.. her dersten 14 ünite var...üniteler dersine göre 15----35 sayfa civarında....tavsiye ederim...üniteler güzel hazırlanmış öğrenmek isteyen çok şey öğrenebilir...

02 Eylül 2012 21:31

bursangara

10 farklı arkadaş kendi okulunu anlatsa düzelecek güzel bir tercih sayfası olacak. hiç kimse yok mu yardımcı olacak ????????????

03 Eylül 2012 16:25

bursa_

yok mu kimse ya. 10 arkadaş. hatta bir arkadaş bildikleri kadarıyla ilitamları yazamaz mı. sadece erzurum mu var. bu arada teşekkürler ebvab kardeşim.

30 Eylül 2012 23:12

silayahasretim

ben istanbul ilitama yeni basladim yuzyuze egitm zorunlulugu yok vizeler netten finaller yuzyuze yapiliyor dersler canli olrak netten dinleniyor soru sorabiliyosun hoca sana soruda sorabiliyor simdilk hersey guzel gidiyor

Toplam 4 mesaj
Grup Vizyon