Editörler : Pangaea
13 Eylül 2012 18:30

Sausem Sınavından Kalanlar

Arkadaşlar ben A3'ten 8 dogruyla kaldım. Benim gibi bir sürü kisi var. Normalde sınavı ocak-şubat gibi yapmayı düşünüyorlar. Ama bildiğiniz gibi yılbasından önce atama olacak. Arıyoruz devamlı Sausem'i. Onlar atamanın olacagını bilmiyorlar. Atama kesinleşirse sınavı öne cekecebilirlermis. Atanmak isteyenler arayıp sausemi bilgilendirin. Çok ilgileniyorlar. Ayrıca [email protected] 'ye de mail atabilirsiniz.

jeocentrik
Aday Memur
13 Eylül 2012 19:30

Yılbaşından önce atama olacağı kesin bil mi? Nerden öğrendiniz?

jeocentrik
Aday Memur
13 Eylül 2012 19:33

Yılbaşından önce atama olacağı kesin bilgi mi? Nerden öğrendiniz?

omg!!
Yasaklı
13 Eylül 2012 19:53

ben anaper in sınavına girdim sausem in soruları sanki daha zor olmuş bu sınavda bi öncekşi sınavın tersi olmuş bence.yılbaşı civarı bir alım olacağı söylentisi dönüyor ama çalışanlar da 2013 ortalarında ancak diyorlar...

febes
Aday Memur
13 Eylül 2012 22:24

arkadaşlar bende a2 den kaldım ne yazık ki.öğretmenliğim olmadı,memur atamalarından da umudum yok her şey bu sertifikaya bağlıydı ama ne yazık ki kaldım.bundan sonra ki sınav geç olursa benım gibi düşünen arkadaşlar için hayal kırıklığı olacak.alımlar için vize bekleniyormuş yani maliyeden izin alındığında olacak atamalar.ben aralık gibi tahmin ediyorum.bizim gibi kalanlar bu işe el atmalı ki bir telafi sınavı olsun.bu noktada saüseme bildirim yapalım önümüzdeki alımlar için beklentimiz olur.bu noktada destek olalım birbirimize....

piyon_go
Şef
13 Eylül 2012 23:12

Aciklandimi sonuclar?.... nerden bakicaz

Güvenilir Adam
Aday Memur
14 Eylül 2012 08:50

yapılan sınavı çabuk açıklarlarsa yeni sınav da erken olur. Kalanlar belli olmadan yeni sınav yapmazlar.

falancı
Daire Başkanı
14 Eylül 2012 22:53

sınav gercekten beklenilenin üstünde bir zorluktaydı..Ben de daha kolay olacağını düşünmüştüm..A2 de sınırdayım tam hatırlayamadım umarım geçmişimdir..hayırlısı olsun..Haftaya kadar açıklanır sonuclar diye tahmin ediyorum.

14 Eylül 2012 23:42

arkadaşlar sausem yeni sınav için henüz bir şey yapamayız demiş.

febes
Aday Memur
03 Ekim 2012 11:20

ARKADAŞLAR SAÜSEM VE ANAPER SINAVLARINDAN KALANLAR;

FACEDEKİ GRUBUMUZA DESTEK OLUN SESİMİZİ DUYURALIM EN YAKIN ZMANDA YENİ BİR SINAV AÇTIRALIM...:) LİNK AŞAGIDA

http://www.facebook.com/groups/143521619126551/145324405612939/?notif_t=group_activity

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi