Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : çağındeniz**sude**
17 Eylül 2012 01:27  

Banada öğretsene hiç sevmemiş gibi davranmayı..

Bu defa ikimiz için bir şarkı yazdım,

Ve sırf bize benzesin diye onu'da yarım bıraktım..

17 Eylül 2012 01:29

karalı-baba

Bu konu tam benlik ama uyku bastı. Yarın hatırlat yorum yapacağım:))

17 Eylül 2012 01:31

///SON AMAZON///

''Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek? Bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek? Bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek? Ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek ''

|Özdemir Asaf|

17 Eylül 2012 01:35

///SON AMAZON///

Kulağına Küpe Olsun Diye Söylemiyorum. Aklına Geldiğimde Kulakların Değil ''YÜREĞİN'' Çınlasın!

17 Eylül 2012 01:37

///SON AMAZON///

Beceremem Ki Mutlu Olmayı Ve Tebessümü..

SOĞUK İKLİMLERİN İNSANIYIM BEN.!

Yalnızlığı Ve Sessizliği Çok Severim..

UMUDU İhtimallere SEVDAYI Çıkmazlara Bıraktım..

Dalgalı Denizlerin, Bulutlu Havaların,

Uçurumlu Yolların Yolcusuyum Ben.!

Buğulu Gözlerle Söyledim SEVDA Şarkısını..

Varlıkla-Yokluk Arasında Oynadım Hüzünlü Rolleri..

Ya Benimdi Ayrılıklar;

Yada Ben İMKANSIZLARI ÇOK SEVDİM

17 Eylül 2012 01:40

///SON AMAZON///

AĞLAYAN... HEM GÖZLERIM... HEM YÜREĞİM... Sormayın neden; Göremediğime ağlıyor gözlerim... belkide. Yeter yeter artık diyemedim... Belki çok özlemiş, Belki hasretinden darmadağın olmuş , Belkide onun için ağladı gözlerim... İsyan değil bu,

Belkide sevgiliye haykırış... Çözemedim, anlam veremedim... Yüreğimi dinliyor artık sadece gözlerim... Anladımki, sadece gözlerim deyil ağlayan;"Sana hasret kalan yüreğim"...........YOK?desem Varsın..!! ? VAR? desem Hani Neredesin?

17 Eylül 2012 01:42

///SON AMAZON///

Hangi doktor yazabilir mutluluğun reçetesini, hangi hakim verebilir ölümüne seven iki aşığa idam cezasını, hangi polis yakalayabilir gönül hırsızlarını, hangi öğretmen öğretebilir karşılıksız sevmeyi, hangi aşçı yapabilir en güzel sözlerden laf salatasını, hangi çiftçi ekebilir sevdiğinin yüreğine aşk tohumunu, ve hangi mimar yapabilir hayallerimizdeki aşk yuvasını..

17 Eylül 2012 01:44

///SON AMAZON///

Aşık yanım.. Kalp ağrım.. Sancıyan yarım.. Gizli yaram..

Akla ziyan hallerimin kaçıncı halsiz kalışı?

Bir bilsen sevgili? Ah bir bilsen?

Sahi? Seni bu denli özlerken,dindirebilir misin acılarımı?

Sarabilir misin kanayan yaramı? Sahi?

-Yüreğime SEN değince? Düşüme SEN düşünce?

Gözlerinde tutuklu kalır yüreğim..

İçinde ?sen? olmayan düşümü düşürürüm düşümden..

Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürükle

rim peşinden..

Ömrümü ömrüne katarım her bir adımda..

Sahi? Yüreğime vurduğun kelepçeyi çözebilir misin?

Sensizliğin esaret olduğunu bile bile,salıverir misin beni?

.Dert yanışım? Dağılışım? Savruluşum.. Ve biraz da aldanışım?

Adına ?aşk? dedim.. Aşk?a geldim sevgili.. Yani sana? Bir bilsen?

Ne denli sevildiğini ve özlendiğini ah bir bilsen Sevgili?

17 Eylül 2012 01:46

///SON AMAZON///

Dünyada olmadığım anları mahşere bıraktım ben. Söylediklerimden çok ARTIK sustuklarımda Saklıyım... Ve gizlediklerimde Gizliyim... Beni anlamak için Konuştuklarımdan çok Sustuklarıma kulak verin ARTIK..Aklım Sükutu sever benim.. Çünkü çok ağır ödeştik biz Hayatla..!!! Ben sonu Ölüm Noktalı yollardan geçtim.. Üç noktalar Koymaz Bana...

17 Eylül 2012 01:53

///SON AMAZON///

SENİ, bir kar tanesinin safLıqın'da sevdim,Küskünken aqLaya aqLaya sevdim..!BeLki diL'de suskundun ama, SENİ çıqLık çıqLıqa sevdim..!Bir bebeqin şirinLiqi qibi, yeni bir yaşın hüznü kadar sevdim..!Ben SENİ zamansız, ben SENİ mekansız hatta an'sız sevdim..!... Bazen deLi qibi, bezen öLürcesine yorqun sevdim..!SENİ yarınLarım'da düşLerim'de, SENİ söyLeyemedikLerim'de,SENİ sensizken ama, her yerde seninLeymiş qibi sevdim..!

17 Eylül 2012 01:56

///SON AMAZON///

Kelimelerin anlatamayacağı kadar HASRETİM SANA..

Kurşunların vuramayacağı kadar vurgunum sana..

Ne aşkımı anlatacak bir kelime

Ne de aşkımı vuracak bir silah buldum.. ...

Sadece yüreğimde zindana atılmış bir HASRET.!

Ve de senin aşkınla yanan bi kıvılcım buldum..

Ya bu HASRET FİRAR eder..

Ya da bu kıvılcım YÜREĞİMİ YAKAR KÜL eder....

17 Eylül 2012 01:58

///SON AMAZON///

Susuyorum bu gece karanlığın inleyen sancılarında kara bir toprak gibi tükendi düşlerim ?.ölüm heceleri sardı benliğimi kayıp bir kentin yorgun bekçisi oldu umutlarım ağıtların çığlıklarında bıraktım keşkelerimi oysa yamalı bir yalnızlıktı içimde acıyan senden arta kalanların la ..sessiz kaldım..

17 Eylül 2012 02:00

///SON AMAZON///

Hüzün kokulu yaşanmışlıklar anısına,iki damla göz yaşına,bir de idamlık bir aşkın son arzusuna yakışır bir gece yayılıyor odama,seni unutmama ramak kala.Lisanım en aşk yanlarından suskun,kalbim en acıyan yerlerinden vurgun.Şimdi,susturun beni en aşk yanlarımdan.Vurun kelimelerime aşkın kelepçesini.Bitmiş bir aşkın ''Morg'' alfabesi bana göre değil....

17 Eylül 2012 02:03

///SON AMAZON///

Özleyeceksin !!Sabahlara Kadar Kara Kara Düşüneceksin.. Kimi Zaman Palyaçoyu Oynayacaksın.. Dışından Güleceksin.. Ama İçini Bir Sen Bileceksin..Korkacaksın İçin Parçalanacak.. Acıdan Kıvranacaksın.. Ama "Ben" Olmayacağım.. Sol Tarafın Hep Boş Kalacak..İşte O Zaman Tekrar Düşüneceksin.. Düşündükçe Seveceksin..Sevdikçe "BİTECEKSİN''!!

Aynı benim gibi.....

17 Eylül 2012 02:06

///SON AMAZON///

Kan kaybediyorum yar

Acil etkisi keskin bir ?gitme? sür gözüme?

Veda olmasın bu müebbet suclusu şiirin yasaklanabilir kısmı..

Günahı boynuna yazdiklarimin , çatisi düsmeleri ile inleyen yüregim?

Hadi son yildizdan bir gitme daha dile de.. sabaha mühürleyelim sözümüzü

Yinede tutsak bir dille tüm kirilmisligima inat rotasi olmayan bir kalbin kelebek ömrü sevinciyle pas tutuyorum yine ..

Son çare !!

Yüregimin hüznünü ilk secdeye bagladim az önce..

Amin der misin yar ?

17 Eylül 2012 02:08

///SON AMAZON///

Kelimeler, en acımasız halleriyle sırıtıyorlar acizliğime

her cevap bir cinayet sebebi,

her sual bir intihar olurken soru işaretlerinde

en avaz çığlıklarıyla gömüyorlar şiirleri

şairler ecel olup ölüm bakıyorlar

ve dilim kendi kıyımınd

a tüketirken zamanı

hüzünler bırakılıyor suskunluğumun üstüne

ama noktası konulamıyor aşkın

her bakışa bir virgül atıyorum

her acıya üç nokta?

17 Eylül 2012 02:10

///SON AMAZON///

Sevdin mi beni diye sordun ya.. Geceleri kendimden çok, sana dua edecek kadar sevdim seni.. Sesini duymadan güne başlamayacak kadar.. Hiç ağlama şimdi.. ikimizin yerine yeterince ağladım ben..

Zorlama kendini, yaş gelecek kadar yürekli değil gözlerin senin. Hiçte sevmedin...! Nereden biliyosun diye sorma..

Gitmelerinden belli değil mi..?

17 Eylül 2012 02:13

///SON AMAZON///

Şakağıma el yordamıyla bir kurşunluk acıların değil,bin atımlık yalnızlıkların dayandığı bir eylül gecesinde sınırımı ihlal ettin? elim kalemimde, kuşandım kelimelerimi ve çevirdim sessizliğimi beklemekteyim? Oysa çok geç? Bilinmezliğimi ele geçirdin? Zafer senin? Şimdi sür saltanatını bildiğin her yanımda?Ben senin hiçinim aslında?

17 Eylül 2012 02:18

///SON AMAZON///

İçime attım bana ağır gelen tüm gerçekleri... Sustum.! Yuttum soğuk sessizliği.! Suçlamadım suçlayamam kimseyi... Çünkü ben getirdim bu hale kendimi.. Gitmeler yormaz gelmeyecek birini beklemek kadar...Ve hiçbirşey bir kargaşanın içinde yan

lız kalmak kadar koymaz... Hep bildim yerimi; ne bir adım geride ne bir adım önde... Şimdi bu yorgun ve yanlız gecede hesap soruyorum yüreğime...

Ey kalbim ! boyundan büyük sevmek senin neyine...

17 Eylül 2012 20:21

özlem413

Hey sabreden derviş! bana da sabretmeyi öğretsene

Güne masum tebessümlerle uyansam sebepsizce

Ah etmesem biten geceye..

Nerde umut orada mutluluk olsa

Nerde sen orada ben..

.

.

.

18 Eylül 2012 11:33

///SON AMAZON///

varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. hani hep kızardın ya konuş konuş konuş derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa ??

Toplam 58 mesaj