Editörler : "eskiyara"Pangaea

alacali19
Şube Müdürü
07 Ekim 2012 20:32

Arkadaşlar alan değiştiren öğretmenlere,yani bizlere kızan arkadaşların 2 dertleri var:

1-EKDERSLERİNE ORTAK OLDUK ( Acayip kızgınlar)

2-TAYİN ŞANSLARINI BAYA AZALTTIK.( Bu da çok normal zira bizler yıllarca doğuda dağ köylerinde çile çektik,merkezlerde çalışmak bizlerinde hakkı,bu bir yerde adaletin tecellisi oldu)

EĞİTİM-ÖĞRETİM BU ARKADAŞLARIN HİÇÇ UMRUNDA DEĞİL MAALESEF.....BAKINIZ PİSA SINIVALRINDAKİ TÜRKİYE NİN DURUMUNA SONDAN 2. YİZ.....

MİR-ALAY
Memur
08 Ekim 2012 17:14

Adalet kervanınıza beni de ekleyin arkadaşlar. Sözkonusu haksızlığı kurumumdan yazdığım dilekçeme cevap geldikten sonra ben de mahkemeye taşıyacağım

Zıkkımın..Kökü
Müsteşar Yardımcısı
08 Ekim 2012 17:16

bu muhabbet çok uzamaz merak etmeyin. birkaç ay öğretmenler odasında konuşulur, sonra çeşitli form sayfalarında ahkam kesilir, form sayfalarındaki ahkamlar zaten internetin derinliklerindeki çöplüklerde kaybolur gider...

dava açan da bi kaç kişi olur. birgünlük eyleme gidemeyecek cesareti gösteremeyen bir güruh dava açamaz...

MİR-ALAY
Memur
08 Ekim 2012 17:26

Öncelikle, kem söz sahibine aittir ilkesinden hareketle "güruh" hakaretini size iade ediyorum.

Dava konusuna gelince, tek kişi bile kalsam haklı davamdan dönmeyeceğim.

Sanırım gayet açık yazdım !

Zıkkımın..Kökü
Müsteşar Yardımcısı
08 Ekim 2012 17:31

bir günlük iş bırakma eylemine gittiyseniz güruh değilsiniz...

MİR-ALAY
Memur
08 Ekim 2012 17:43

Bir günlük iş bırakma eyleminin olduğu tarihte Türkiye'de değildim.

O halde bu hakaretin cevabını size Türkiye'de olup da dediğiniz eyleme katılmayanlar versin.

Ancak bu hakaretinizi bu başlık altında kimsenin göremeyeceğini düşünerek, size iyilik yapmak için "güruh" konusuyla ilgili yeni bir başlık açayım

MİR-ALAY
Memur
08 Ekim 2012 18:04

Neyse hocam, vazgeçtim. Meslektaşız sonuçta, birbirimizi harcamayalım. Bize her türlü haksızlığı yapanların da istediği budur zaten. Birbirimize hakaret etmenin bize bir faydası olmaz.

baahtiyar
Şef
08 Ekim 2012 18:22

4+4+4 geldi mağdur oldunuz. biz de hak verdik. haklıydınızda. ama şimdi? bütün mağduriyet branşçılara yüklendi ve sizlerde pişkin pişkin yorum yazıyorsunuz. ayıp. en azından insan susar yada "arkadaşlar bizde böyle olsun istemezdik ama yapacak bir şey yok babından yazar" ama nerdeeee okuluma gelenler de aynı. hepsi artiz. şimdiden servis sorunu da başgöstermeye başladı. adamlar servisle gelmiyor. okuldaki ücretliler gitti bunlar da servise yanaşmıyor. ben daha nasıl size sinir olmayayım.

MİR-ALAY
Memur
08 Ekim 2012 18:35

Bahtiyar ben Almanca mezunuyum ve yıllardır her türlü yolu denediğim halde, Anadolu lisesi sınavını kazandığım halde, zoraki tercih ettiğim sınıf öğretmenliğinden kurtulamadım.

Bu açıklamamdan sonra, yukarıdaki cümlelerini oku ve yeniden yorum yaz istersen.

Anladığım kadarıyla bu başlık yan alancıların başlığı değil.

Sanırım okumadan yorumda bulunmuşsun

baahtiyar
Şef
08 Ekim 2012 22:54

ben alacalı19 un yorumunu okudum onun üstüne yazdım hoacam. biraz konudan koptuk ama ne yapayım. cevap verilmeyecek gibi bir yorum yazmamışki.

rocivanKEMAL
Aday Memur
08 Ekim 2012 23:21

fkb,tarih,cografya ve almanca fransızca mezunları bu başlık altında tepkimizi ortaya koyalım,hakkını bu memlekette ne yazıkki çok çok uğraşarak alabildiğini unutma.destek

................................

08 Ekim 2012 23:31

bu saatten sonra eğitimde nitelik mitelik artmaz

tarıkay01
Aday Memur
09 Ekim 2012 12:12

BURAYI GÜNCEL TUTALIM ARKADAŞLAR. ayrıca davamızın peşinde olalım birbirimizle uğraşana kadar bizi birbirimize düşürenlerle uğraşalım...

MİR-ALAY
Memur
09 Ekim 2012 15:56

Arkadaşlar gün gün hukuki mücadelemizle ilgili gelişmeleri burada birbirimizle paylaşarak başlığı güncel tutalım.

Dilekçelerimize cevap verildiğinde paylaşımda bulunalım

MİR-ALAY
Memur
09 Ekim 2012 17:57

HER KAFADAN FARKLI BİR SES ÇIKIYOR, LÜTFEN YARDIM EDİN !

BEN SİSTEMDEN TERCİHTE BULUNDUM VE TERCİHLERİM SİSTEMDE REDDEDİLDİ.

RED GEREKÇESİNİ ÖĞRENMEK İÇİN İLÇE MEM'E DİLEKÇE VERDİM.

ANCAK BAZILARI DİYOR Kİ,

SİSTEMDEKİ RED EKRANI DAVA AÇMAK İÇİN YETERLİ, AYRICA DİLEKÇE VERMENE GEREK YOK

HANGİSİ DOĞRU ARKADAŞLAR?

DİLEKÇEYİ BOŞUNA MI VERDİM?

RED EKRANINI DELİL GÖSTEREREK DAVA AÇABİLİR MİYİM?

YOKSA DİLEKÇENİN CEVABINI MI BEKLEMELİYİM?

bU BAŞLIĞIN 1. SAYFASINDAKİ ANADOLU EĞİTİM SEN'İN AÇIKLAMASINA GÖRE, RED EKRANIYLA MAHKEMEYE BAŞVURABİLİYORUM

OYSA GÖRÜŞTÜĞÜM SENDİKA AVUKATINA GÖRE MEM'E DİLEKÇE VERMEM GEREKİYOR.

HANGİSİ DOĞRU ŞAŞTIM KALDIM

MİR-ALAY
Memur
09 Ekim 2012 19:43

GÜNCEL

MİR-ALAY
Memur
09 Ekim 2012 22:59

yardıııımmmm lütfen

any53
Aday Memur
11 Ekim 2012 17:39

mir-alay hocam eğer başvuru yapıp onayladıysanız ardından okul, ilçe veya ilden birisi başvurunuzu reddetmişse o reddedilmiş başvuru ekranı çıktısı ile dava açabilirsiniz. yok başvurunu ekranı uyarı verip hiç başvurunuzu yapamadıysanız o uyarı veren mebbis sayfasının çıktısını alıp bakanlığa iletilmek üzere çıktıyı da ekleyip dilekçe yazacaktınız. gelen cevap doğrultusunda cevabı dayanak göstererek dava açarsınız

MİR-ALAY
Memur
11 Ekim 2012 22:20

Hallooo, niemand da? :))

MİR-ALAY
Memur
11 Ekim 2012 22:23

Hocam çok teşekkürler

Toplam 85 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler