Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : radulas
01 Kasım 2006 11:32  

YERLEŞİP GİTMEZSEM NE OLUR

Arkadaşlar ösym nin haberinde şöyle ''Yazıyor bir defa yerleşen ikinci kez yerleşemeyecek'' diyor ama haberin içeriğini Tam anlamak gerekiyor Değiştirilen yönetmeliği buyrun okuyun http://www.memurlar.net/haber/20831/

Eğer Yerleştiğin kuruma gidip başvurduğunda ataman yapılırsa tercih hakkın yok yani o kurum ÖSYM nin havuz Sisteminden seni düşürüyor

ama yerleştirildiğin halde gitmezsen havuzdan düşmüyorsun Çünki Ataman yapılmıyor bir ikincisi havuzdan düşersen yani ÖSYM den KPSS puanın engellenirse o kazandıgın kurumdan Atamanın olmadığına Dair bir evrakla Tekrar hakkını alabiliyorsun demek

Bazı arkadaşları görüyorum bir daha başvuramazsın dikkatli ol diye falan ama yinedE yanlışlık herkese mahsus Öyle bişey Yapamazlar yargı denen bir kurum Var enselerine tokat gibi yapıştırırlar onu çoK iyi bildiklerinden dolayı öyle Bir kanun düzenleme yapamazlar

01 Kasım 2006 11:36

d_toxl
Yasaklı

alıyorsunda neden yazıpta gitmiyorsunki yalan yanlış yanıltıcı beyan yapanlar sonra yazdığı yerleri beğenmeyip gitmeyenler kul hakkı yemiş olurlar ona göre herkes adam gibi tercihini yapsın derim

01 Kasım 2006 11:38

gozleri

Bilader Ben teknisyen yazdım Yalan yanlış beyan etmem Bir Defa son 4 tercihim teknisyen yardımcılığı 91.704 le Yazdım üstelik Ayrıca Gerçekleride görmeniz Gerek Bana bile Geleceğini düşünmüyorum

01 Kasım 2006 11:40

gozleri

Bilader Ben teknisyen yazdım Yalan yanlış beyan etmem Bir Defa son 4 tercihim teknisyen yardımcılığı 91.704 le Yazdım üstelik Ayrıca Gerçekleride görmeniz Gerek Bana bile Geleceğini düşünmüyorum

01 Kasım 2006 11:42

gozleri

Kul hakkını hükümette ve torpillerde ara bence yanlış yere yazıyorsun

01 Kasım 2006 11:56

gozleri

KPSS TERCİH KLAVUZU

tercihlerin yapılması ile ilgili işlemler 3.10 Nolu bölümde yazıyor Merak edenler Bakabilir

Ama Şartlarınız uymuyorsa başka yerleri tercih etmeyin lütfen

01 Kasım 2006 13:17

mizan

tercih edip gitmezsen daha atanamazsın. kendi kendini yakmış olursun. o puana da bir yer gelmez. benimki de 91.799 bana da gelmez. sonraki atamaları bekle.

01 Kasım 2006 14:00

gozleri

mizan kardeş klavuzu okumadın sanırım senin mesajdan üsteki medajda tercih klavuzunda acıklaması var bak istersen ben kulaktan dolma bilgilerle konuşmuyorum ösym nin açıklaması

01 Kasım 2006 14:02

gozleri

tercihlerin yapılması ile ilgili işlemler 3.10 Nolu bölümde yazıyor Merak edenler Bakabilir

01 Kasım 2006 17:09

d_toxl
Yasaklı

kardeş o zaman tercih edip gitmezsem diye niye soruyorsun başlatma hükümetine şimdi...

01 Kasım 2006 17:16

ekstra
Kapalı

yüksek puanlar yerleşip gitmeksek nolur diyo kardeşim gitmiceksen ne yazıpta puanları yukarı çekiyosun hayret bişey yav.

01 Kasım 2006 17:19

d_toxl
Yasaklı

kardeş bu soruyu sorduğuna göre millet tabiki tepki verecektir zaten 2500 civarı memur alıyorlar almıyorlar ondan sonrada ya niye kızıyorsunuz diyorsun ...

01 Kasım 2006 17:41

irfanizm

yerleşip gitmezsen

memur olamazsın bi daha

01 Kasım 2006 17:49

gozleri

Arkadaşlar bilmeden sallamayın lütfen ne demek memur olamazsın Bir Daha SAÇMA SAPAN KONUŞACAĞINA TErcih klavuzuna göz at Senin gibi bilmeyipte zıplayanlar bulandırıyor ortalığı

01 Kasım 2006 17:53

gozleri

Yanlış anlıyorsunuz Arkadaşlar Konu Yerleşipte Gitmemek olarka algılanmasın Başvuru yapamadı Yada bazı sebeplerden dolayı Gidemiyor Ne Biliyim Dünyanın binbir Türlü hali var birilerinin de başına Gelebilir. Kimseninde Bir yeri yazıpta gitmeme gibi bir lüxü olacağını danmıyorum Ayrıca açtıgım konuyu lütfen Kötü anlamda düşünmeyin Ben asla Öyle Düşnümedim Ve kimseninde Ard niyet olarak öyle yapacagını düşünmüyorum sonuçta yine Başı ağrıyacak insanın belgelemen gerekiyor Falan diye Kmise Yokuşa Doğru gitmek istemez Düz yol dururken Ayrıca burda tek sen veya diğeri degil herkes ekmek davasında arkadaşlar

01 Kasım 2006 18:33

amanos_25

BOK OLUR YAZIPTA NEDEN GİTMİYORSUN GERİZEKALI

01 Kasım 2006 20:15

cengizhan_777

şöyle bir şey olur işe ihtiyacı olan binlerce vatandaşın tabiri caizse kanına girmiş olursun...

02 Kasım 2006 10:47

gozleri

Amanos 25 o söyledigin lafları bir Yerine paketlemek gerek terbiyesiz mahluk

03 Kasım 2006 10:28

mistty

........

03 Kasım 2006 12:57

kayadurmus21

ÖSYM seni kuruma gönderdi,sen de belgeleri verdin ama eksik bir şey çıktı.Bu durumda ne olur?1 yıl atanamama gibi bir mevxu olabilir mi?

Toplam 19 mesaj
ANKET
Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Grup Vizyon