Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
09 Ekim 2012 08:52  

Yasaklı
Facebook umu çalmışlar nasıl geri alabilirim.

Yeni açmiştim,92 arkadaşım davet göndermişti,

Kim olduklarına bakmadan kabul edip ekledim.

Yabancı ülkelerdende vardı kayıt ettiklerimden.

Ertesi gün facebook umu açamadım.

Bir sürü bişeyler istedi parola sıfırlama dahil.

Hepsin yaptım ama yine olmadı.

En sonunda sorununun giderilmesi için nufüs kağıdının yada pasaportunun bilgilerini gönder diye mesaj geldi.

Bunun dışındaki kimlik belgesi geçerli değil diyede uyarı aldım.

Bu bilgilerden sonra şuphelendim başka bişey yapmadım.bilgisayarı kapadım.

Bir aydan fazladır bu sorunum devam ediyor.

Bilen varmi? Facebook adresime ne olmuş olabilir.

Adresimi nasıl kurtarabilirim.

Bilenlerden yardım bekliyorum.

saygılarımla.

09 Ekim 2012 09:07

onkasim

hiç uğraşma yeni hesap aç

09 Ekim 2012 09:23

Alpaçino5363
Yasaklı

yeni hesap açmaya çalışırken 'önceden hesabınız varmış onu tekrar geri alın diye mesaj geliyo ve yeni hesap açmama imkan vermiyor.

Bu durumda nasıl yeni hesap açabilirim yöntemini bilen yardımcı olabilirmi.

09 Ekim 2012 09:58

Alpaçino5363
Yasaklı

bu işlerden anlayan bir yardımsever yokmu?

09 Ekim 2012 10:18

M A Y I S
Yasaklı

feysim yok

inanın olmaması bir eksikliğe neden olmuyor

09 Ekim 2012 10:19

*serpili*
Yasaklı

başka mail adresiyle yeni hesap aç arkadaş giden gitmiş

09 Ekim 2012 10:22

satrançç
Yasaklı

bencede başka miel adresiyle yeni hesap acabilirsin..

09 Ekim 2012 10:27

Alpaçino5363
Yasaklı

Başka mail adresi ile hesap açmaya çalışırken 'eski hesabınız var önce onu geri alın' uyarısı geliyo ve yeni hesap açma işlemim yarıda kalıyo.açamiyorum onu anlatmaya çalışıyorum.

Acaba soyguncuların elinemi düşmüşüm.

Virüslemi bu şekilde işlem yaptırmıyorlar bana yada başka bişeymi.

09 Ekim 2012 10:32

Alpaçino5363
Yasaklı

Eski hesabımıda geri almak için bisürü işleme yönlendirildikten sonra(Şifre sıfırlama dahil)sonunda hesabınız güvenliğiniz açısından geçici olarak kapatılmıştır yazısı geliyor.bazende nufus bilgilerinizi gönderin uyarısı geliyo.hemde nufus cüzdanı yada pasaport olacakmış diğer kimlikler geçersiz diyo.

yani bu durumdayım,bu işlerin uzmanı bana bir yol gösterebilirmi?

09 Ekim 2012 10:36

*serpili*
Yasaklı

hiç böyle şeyle karşılaşmadım

senin bilgisayardan kaynaklı mı acaba

yoksa facebook senin mail adreslerini nerden biliyo

farzı mahal enim bi tane adresim var ama sonra başka mail adresiyle başka hesap açtıydım hiç öyle uyarı filan gelmemişti

09 Ekim 2012 10:39

margırıt
Kapalı

facebookta beni gören kaçıyor neredeler görenler yazsın:(

09 Ekim 2012 10:46

margırıt
Kapalı

Alpaçino cezalıyım muhteşem benimde posta kutumu çalıyor:(

09 Ekim 2012 11:04

ahmets381

başka emaille yenıden hesap aç

09 Ekim 2012 11:41

Eylül Buğusu

Yeni bir email alıp yeni bir hesap açacaksınız ve bir daha tanımadıklarınızı eklemeyeceksiniz, ya da tanımadığınız kişilerden iletiler alınca hesabınıza erişimi kabul etmeyeceksiniz.

09 Ekim 2012 14:41

elifderinsu
Kapalı

msn adresine dosya gelmişti onu açtım tuhaf karakterler çıkıyor pencere içinde onu hemen silmedim ertesi günde msn ve face book adresim değişmişti.o yüzden arkadaşlardan gelen e-maillerde açık görüyorsam okuyorum ama tıklamam gereken birşey varsa tıklamıyorum.

face book şifren kolay tahmin edildimi anlamadım msnden birşey geldide acaba onu açtınmı?

09 Ekim 2012 15:14

Alpaçino5363
Yasaklı

Hatırladığım 92 arkadaşınız arkadaşlık göndermiş kabul edip etmemem istenmişti.kimdir diyede bakmadan onaylamaya başladım.yarıyı geçmiştiki 'çok hızlı gidiyorsunuz güvenliğiniz açısdından yavaşlayın biraz'anlamında bir mesaj geldi,ondan sonra bana sorular soruldu,resimler gösterilip ordaki kişilerin isimlerinin aşağıdakilerden hangisi olduğunu işaretleyin şeklinde,resimlerin çoğu tanıdık arkadaşlarıma ait idi.tanıdığım için çoğunu doğru işaretledim.Birti bitti başka şekilde yine işlem yapmam istendi,yaptım v.s. sonunda kimlik bilgim istendi göndermedim,Güvenliğiniz açısından hesabınız geçici olarak kapatılmıştır mesajı geldi.öyle kalmiştır yani.

09 Ekim 2012 15:26

elifderinsu
Kapalı

bu profil bana ait değildir diyip tamamen kapattırabilirsin

bilgisayar korsanı sanmış seni face book:)

09 Ekim 2012 15:39

Alpaçino5363
Yasaklı

evet öyle bir panelde geldi,senmisin değilmisin diye sordular,

Benim dedim yine işlemler yaptırdılar,parola sıfırlama dahil gibi,

sonuç alamadım,

Ben değilim dedim oradan işlem yapayım dedim yine olmadı velhasil çok uğraştım olmadı ,ha şunuda söyleyeyim,face adresimi ilk aldığım bilgisayardan girin gibi bir uyarı geldi ama ben o bilgisayarımı elimden çıkarmıştım.

yani yapamadım,

yeni adres alacağım, üç dort değişik msn adresim var,tek tek yazıp almaya çalıştım yok,Sizin eski kaydınız var onu geri alın uyarısı geliyo ,başka işlem yapamiyorum.

11 Ekim 2012 14:24

candela

geri all cep telefonuna şifre gelio onunla giriosun benimde öle olduydu şükürr aldım :)

11 Ekim 2012 14:32

Alpaçino5363
Yasaklı

ablacığım hepsin denedim yaptım,şifre sıfırlama dahil,

dediğin gibi telefonuma mesajda geldi gereğini yaptım yok olmuyor.

hesabım çalındı ve bunu yapanda çok uzman diye düşünüyorum.

92 kişi kayitliydi.

uzak doğu ülkelerinden olanların resimleride vardı.

acaba onlarla arkadaşlık kurmak isteyen bir türkmü yaptı bunu,yada tersi ne bileyim şaşırmışım.

Hadi vazgeçtim bu hesaptan yeni hesap açamiyorum,açmak isterken eski hesabını geri al ikazı geliyor ve işlemim ordan ileriye gitmiyor yani.(değişik msn kullanmama rağmen)

11 Ekim 2012 14:52

candela

hesabını arkadaş listen şikayet etsin en az 10 kişi o zaman hesabın komple kapanır şuan hesabın güncellmi?

Toplam 30 mesaj