Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopaliVenn
11 Ekim 2012 22:43  

Eğitimden sonra Sağlıkta da yan alan! Hemşirelikten yan alan olarak doktorluğa geçiş...

Bence yapmalılar ortak gördükleri dersler ve engin iş tecrübeleri doktorluk yapmaya yeter:) madem öyle birkaç ders almayla birkaç günde her şey değişiyosa hemşirelerin de talepte bulunmaları gerekir:)

11 Ekim 2012 22:44

sana söz

:)

11 Ekim 2012 22:51

GEBERE JACKSON
Yasaklı

ben anatomi dersi gördüm pratisyen hekim olabiliyormuyum?

11 Ekim 2012 22:53

sana söz

olursun.:)

11 Ekim 2012 22:55

GEBERE JACKSON
Yasaklı

cebine koydumunun mebi niye sadece eğitim alanında yan alan olayını çıkartıyor. hapse atılacağımı bilsem de ömer dinçeri karşımda görsem gene söverim yüzüne bıyığına tükürdümün ferdi tayfur kılıklı tipi acınmaya müsait mahlukatı

12 Ekim 2012 00:39

2006sosyalmezunu

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

12 Ekim 2012 00:42

isyeannnn
Kapalı

var zaten öyle bişey :) 2 sene daha okuyup sadece pratisyen hekim olarak görev yapabiliyorlar

12 Ekim 2012 08:24

fotoreseptör

asparagas haberdi hocam,yok öyle bir şey şuanda.avrupa ve amerika da hemşireler reçete yazıp ,muayene edebiliyormuş ta haberin esas dayanağı o.zaten hemşire sıkıntısı var bir de doktor mu yapacaklar onları.

bu özgürleşen dünyada (!) özgürleşen alan değişikliğinin ardından hani bunu tekrar gündeme getirip somutlaştırırmaya çalışırlarsa şaşırmayız.ayaklar baş başlar ayak olmaya devam eder ne olmuş ki çok mu güzel ülkeme!

hemşireleri doktor yapmaya çalışırlarsa sanmıyorum ki doktorlar biz öğretmenler gibi seyirci kalsın olaylara.

Toplam 7 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon