Editörler : oto-danisman-expert

uglykidjoe
Müsteşar
30 Ekim 2012 10:59

Baron5858...

Ben 4-5 yıldır dizel Corolla kullanıyorum. Ben öneririm bu motoru. Toyota 1.6 motor yapıp da 120-130 hp sunsaydı bize, tabi ki daha güzel olurdu.Ama şu anki hali de buralarda yazanların işini fazlasıyla görür.

pelininbabasi
Şube Müdürü
30 Ekim 2012 23:15

2013 modelde sunulcak diye bir söylenti var 1.6 motor ama benim görüştüğüm kullanıcılar gayet memnu..tabi daha önce de belirttim memnuiyet de kişiden kişiye beklentiye göre değişir...hocam en iyisi test sürüşü ayarlayıp almak..burada herkesin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum herkes kendi fikrini yazıyor tabi fikirler de farklı farklı..birinin iyi dediğine diğeri kötü diyebiliyor..fikir almak icin güzel bi platform ama son karar icin bence test sürüşü şart..

baron5858
Memur
01 Kasım 2012 09:26

bende öyle tahmin ediyorum en azından toyota güvencesi var bakalım hayırlısı....

fuger
Aday Memur
23 Mayıs 2016 16:10

Jetta dsg şanjımanlarda kronik sorunlar çıkmış ve wolskwagen grubu en büyük eksiyi almıştır,sanayiden kime sorarsanız sorun corolla dizel ile jetta dizel arasında tartışmasız corolla derler, Corolla gerek sorun çıkarmazlığı gerekse yedek parça ve işçilik uccuzluğu onun en büyük artısıdır.Jettanın 1600 motorları corolla 1.4 motoruna göre biraz daha atiktir sadece.

fuger
Aday Memur
23 Mayıs 2016 16:14

tabiki corolla, jetta 100 bin km ve 5 yılından sonra sorunlarla boğuşursunuz. Sanayideki ustalara bir sorun,onlar daha iyi anlatır

Toplam 85 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi