Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
«394041424344454647484950»
21 Aralık 2012 23:06

laylaylombiriki
Kapalı

böyleri sinir ediyor insanı böyle yazmış ya kesin yazamaz o kadar maksat muhabbet !!

21 Aralık 2012 23:14

sosyal0942

inş ayız yazıyordur ama buraya gelen kimsenin amacı bizlerin moralini bozmak olmasın

21 Aralık 2012 23:15

Oranay

arkadaslar bende yenı basladım calısmaya hotkey dıye bır program ındırdım ordan basladım ama sız nasıl calısıyrdunuz word acıp katıpler.nettekı paragraflarımı yazısıyrsunuz

21 Aralık 2012 23:19

sosyal0942

inş iyi yazıyordur demek istedim valla nerdn yazarsan yaz bol bol yaz kardeşim ancak öyle gelişiyor

22 Aralık 2012 00:47

kursat-5678

arkadaşlar benim onparmak f klevye çalışmam 1 ayı geçti 75-95 yazıyorum sınava kadar inşallah dahada yükselecem çalışmaya devamm .....

22 Aralık 2012 02:31

öndi00

arkadaşlar bende 152 ye kadar çıktım hedefim 20 kelime daha çıkmakki sınavda heyecan yapsamda 90 nı geçeyim diye.yorumları okudum hiç moralinizi bozmayın yazarken olmuyo sanıyoruz ama inanın sonradan farkı anlıyoruz bol bol yazın bende öyle yapıyorum sabahtan akşama kadar net açık ama hep başında oturmuyorum sıkılınca bırakıyorum. yazıyoruz diyenlere canınız sıkılmasın diyorum. ya 150 yi geçerken bir anda 88 bile oluyorum yani bu klavye işi heyecana hiç gelmiyor o yüzden her şey sınav günü belli olur.arkadaşlar bi tavsiyem var ben q klavye de yazıyorum bence on parmak düşünenler f yazsınlar q gerçekten zor bir anda insanı tepe taklak yapıyo birde katip arkadaşa bir sorum var sanki bir gün ara verince yani dinlenince daha güzel yazmaya başladım bu olabilirmi.herkese başarılar allah gönülden isteyenlere verir inş

22 Aralık 2012 03:11

nesez

evet dinlenince insan daha güzel yazıyor üstüne gidince sayı düşüyor bende 3 gündür çalışıyorum 80 lerdeyken 90 üstüne çıktım bugün 1 dakikalık testler diikkati daha çok yogunlaştırıp hızlanmaya sebep oluyo bence ben böyle düşünüyorum 3 dakikalık metinlerde el yavaşlıyo dikkat azalıyor diye.. 1 dakikalıklarla başlamak daha mantıklı benim fikrim

22 Aralık 2012 07:19

kerti17

emin ol kesin muhabbet 150 yazıyorsam eğer kendime yazıyorum. 220-230 yazan arkadaşlar var siz ne moralinden bahsediyorsunuz? emin olun benim onları duyunca moralim bozulmuyor motive oluyorum. öyle boş konuşmaya gerek yok. diğer konulara bakacak olursanız 70-80 yazan arkadaşlara kendimce tavsiyelerde bulunmuşum. öyle kimsenin moralini bozma gibi bir niyetim yok. onların moralini bozsam ne olur bozmasam ne olur? elime ne geçer? benim başvuracağım il veya ilçede mi girecekler sınava? ne kadar meraklısınız boş konuşmaya. yazdığım net kelime sayısı düşmüş, diğer arkadaşlardan veya aylin katipten tecrübeli olanlardan tavsiye istemişim. Türk milleti olarak ne kadar da insanları çekemez ve hemen kötüler karakterlere sahip olmuşuz! yazık.

22 Aralık 2012 13:10

öndi00

inanki ben yanlış anlamadım. az yazanlara 130 u geçmek büyük gibi gözüküyorda ondan canları sıkılıyordur onlarıda anlamak lazım çünkü klavye gerçekten insanı zorluyor yazamayınca moral bozuyor hepimiz çok yorulduk artık birbirimize karşı sadece fikir verelim mesela bende arkadaşın dediği gibi 1 dk denicem mantıklı geldi hiç aklıma gelmemişti.tabiki daha nasıl yazanlar var adamlar 90 kelimeyi 1 dakikada yazıyorlar bende onlara imreniyorum ama bana da o imkansız gibi geliyor allah yardımcımız olsun

22 Aralık 2012 14:31

dersoz6

sınava az bir zaman kala pek doğru değil ama yapabilirim diyorsanız sizin bileceğiniz birşey

aylin katip, 2 yıl önce - Alıntıya git

Biliyorum zor baştan başlamak birşeye ama bir makalede 10 parmak yazmanın 2 parmağa göre 8 kelime öne geçirdiğini ve klavyeye bakmama, ekran ile beyin arasında doğrudan iletişim sağladığını zaman kazandırdığını okudum. Siz 10 parmak mı kullanıyorsunuz?

22 Aralık 2012 16:10

dulker1989

artmıyor artmıyor artmıyor..

22 Aralık 2012 17:25

pozitifyasam

emin ol kesin muhabbet 150 yazıyorsam eğer kendime yazıyorum. 220-230 yazan arkadaşlar var siz ne moralinden bahsediyorsunuz? emin olun benim onları duyunca moralim bozulmuyor motive oluyorum. öyle boş konuşmaya gerek yok. diğer konulara bakacak olursanız 70-80 yazan arkadaşlara kendimce tavsiyelerde bulunmuşum. öyle kimsenin moralini bozma gibi bir niyetim yok. onların moralini bozsam ne olur bozmasam ne olur? elime ne geçer? benim başvuracağım il veya ilçede mi girecekler sınava? ne kadar meraklısınız boş konuşmaya. yazdığım net kelime sayısı düşmüş, diğer arkadaşlardan veya aylin katipten tecrübeli olanlardan tavsiye istemişim. Türk milleti olarak ne kadar da insanları çekemez ve hemen kötüler karakterlere sahip olmuşuz! yazık.

kerti17, 2 yıl önce - Alıntıya git

arkadaşlar herkez aynı yollardan geçti , herkez 0 dan başlayıp 50-60 80 lerde 90 larda veya 200 lerde , kimseye kızmanın alemi yok bence,

bende çok ağır ilerledim en başta, kursun bırakmayı bile düşündüm ama başka çarem yoktu devam ettim

bende 140 ları gördüm ama hep değil , bazen 90 da takılıp kalırız olur yazamayız,

o yüzden nasıl yeni başlayanlar 40-50-60 90 diye ilerlemeleri için tavsiye istiyorsa bizde 120 geldik ama ne zaman yükselecek diye merak ediyor ve tavsiye istiyoruz, bunu belirtmemiz tepki almamalı,

ve demek ki yazılıyor diyerek devam edilmeli bence kimse moralini bozmasın.

daha önce benim de kendimce tavsiyelerim vardı. panık yapmamak ve yazıya odaklanmak önemli, olumsuz düşünmemek en önemlisi ben yapamıyorum dedikçe yazamıyor insan

herkese başarılar...

22 Aralık 2012 17:50

laylaylombiriki
Kapalı

katiplerin maaşı ne kadar acaba ?

22 Aralık 2012 17:54

gnc07
Kapalı

katiplerin maaşı ne kadar acaba ?

laylaylombiriki, 2 yıl önce - Alıntıya git

bunu istersen kazandıktan sonra sor =)

22 Aralık 2012 20:18

laylaylombiriki
Kapalı

kazanmadan sorayım ki kazanmama yardımcı olsun az mı yani onumu demek istedin hocam :(

22 Aralık 2012 21:20

themyth55
Kapalı

kazanmadan sorayım ki kazanmama yardımcı olsun az mı yani onumu demek istedin hocam :(

durumunu öğrenince çalışma şevkin kaçar felan, bence boşver maaşı,

mesai alınıyordu , ocak itibariyle o da kalktı,

yol paraları desen o da aynı,

ama kimse yıldıramaz bizi yinede allaha şükür, ama inanın sorumluluğun ve emeğin karşılığını alamıyoruz.

22 Aralık 2012 22:14

laylaylombiriki
Kapalı

tüh ya 1500 yok mu söyleyin hocam bişey olmaz

22 Aralık 2012 22:16

themyth55
Kapalı

tüh ya 1500 yok mu söyleyin hocam bişey olmaz

var var :) 1600 küsürle başlıyo.

22 Aralık 2012 22:29

laylaylombiriki