Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : buşraçağındeniz**sude**
03 Kasım 2012 14:41  

Yalova Nasıl Bir Şehirdir?

yalova yaşanması zor mu kolay mı ucuz mu ev kiraları nasıl, ist a gidip gelme açısından rahat mı ulaşım, vs vs yazar mısınız yalova hakkında

03 Kasım 2012 18:57

zglky

yaşamadım ama görüntü olarak soruyorsan tek kelimeyle mükemmel bir yer. küçük şirin yeşillikler içinde denize çok yakın

ayrıca yalavalılar daelit insanlardır. şahsen benim yaşamak isteyipte yaşayamadığım bir yer

04 Kasım 2012 09:23

tawuksuyu

kızları güzel

04 Kasım 2012 09:47

alf1

yaşamadım ama görüntü olarak soruyorsan tek kelimeyle mükemmel bir yer. küçük şirin yeşillikler içinde denize çok yakın

ayrıca yalavalılar daelit insanlardır. şahsen benim yaşamak isteyipte yaşayamadığım bir yer

zglky, 2 yıl önce - Alıntıya git

aynen öyle. Özellikle depremden sonra şehir yeniden imad edildi. Kültürlü bir şehir

07 Kasım 2012 22:32

zynpop

Yalovalıyım.Küçük bir şehir olması nedeniyle yaşam oldukça kolay.İstanbul, Bursa ve İzmit'e yakın olması Yalova'yı daha cazip kılıyor.İstanbul'a deniz yoluyla bir saatte ulaşırsınız.Ev kiraları semtine göre değişiyor ama üniversiteden dolayı kiralar oldukça arttı.Ben Yalova'nın en iyi semtinde yaşıyorum.Burada 2+1 evler 600 TL'den başlıyor.Merkez dışına çıktıkça kiralar 400 TL kadar düşüyor.Gelir ve kültür seviyesi oldukça yüksek bir şehir.Dediğim gibi şehir küçük olduğu için merkezde yürüyerek her yere gidebiliyorsunuz.Ulaşım problemi hiç yok.

07 Kasım 2012 23:48

cakturkc

Yalova iyidir ama ilçeleri çok daha iyidir.İlçeleri yazın da merkez bize kalsın:)

08 Kasım 2012 08:17

naber

kaymakamı ile ünlü şehir...

08 Kasım 2012 10:43

suigeneris41
Kapalı

izmitli olarak sık gitmişliğim var Üç büyük şehre (istanbul-kocaeli-bursa) cok yakın.

İstanbulun arka bahcelerinden biri... Zaten cok istanbulllunun evi var Güzel bir şehir Yaşanabilir

Zamanla pahalı bir şehir olabilir cünkü dilovası-altınova (kocaeli-yalova) köprü yapılacak istanbul izmir yolu kapsamında

Tavsiye edebileceğim bir şehir

12 Kasım 2012 00:12

kararvr
Kapalı

Yalovada yaşayan birisi olarak yazılanlara hem katılıyorum hem de katılmıyorum. Depremden sonra oldukça çehresi değişmiş bir şehir.Yapacağınız iş nedir bilmiyorum ama iletişim kuracağınız insanlar çok geniş bir yelpazede değişebilir.Amacınız İstanbula kolay ulaşımsa İzmit civarı çok daha mantıklı çünkü Yalova'da deniz otobüsü çok sık iptal olur.

12 Kasım 2012 01:18

profbozması

Yalovalıyım.Küçük bir şehir olması nedeniyle yaşam oldukça kolay.İstanbul, Bursa ve İzmit'e yakın olması Yalova'yı daha cazip kılıyor.İstanbul'a deniz yoluyla bir saatte ulaşırsınız.Ev kiraları semtine göre değişiyor ama üniversiteden dolayı kiralar oldukça arttı.Ben Yalova'nın en iyi semtinde yaşıyorum.Burada 2+1 evler 600 TL'den başlıyor.Merkez dışına çıktıkça kiralar 400 TL kadar düşüyor.Gelir ve kültür seviyesi oldukça yüksek bir şehir.Dediğim gibi şehir küçük olduğu için merkezde yürüyerek her yere gidebiliyorsunuz.Ulaşım problemi hiç yok.

zynpop, 2 yıl önce - Alıntıya git

o kira fiyatı görecelidir mesela kişi ankara gibi buyuk şehirden geliyorsa zaten yuzune bakmadıgın evlerin kiraları o fiyatta hatta ben küçük şehire gitsemde düzgün semtlerde yaşarım diye planlıyorum :D

12 Kasım 2012 10:22

bal_böceği

zglky, 2 yıl önce - Alıntıya git

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım yaşanılacak bir yer.

12 Kasım 2012 11:10

bir ümit bin umut

İstanbul'un gürültüsünden kaçıp sığındığım limandır.
Türkiye'nin hava sahası temiz ilidir.Termal turizmi düşünenler için ideal tatil imkanları sunar.

07 Ekim 2013 03:14

habuş07

buldun mu

22 Kasım 2014 17:02

yabanci1

yalova ilçeleri ev fiyatları ne kadar arkadaşlar .Memur için yaşam nasıldır ?pahalı bir yer midir ?

22 Kasım 2014 17:26

Ölürdüm Uğrunda

yalova güzel bir yer olmalı arkadaşım

23 Kasım 2014 03:08

yabanci1

yalova güzel bir yer olmalı arkadaşım

Ölürdüm Uğrunda, 4 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim saolun cevabınız için.Kiraları hakkında bilginiz var mı düzce yalova

23 Kasım 2014 10:50

Ölürdüm Uğrunda

fazla olacagini dusunuyorum yalova bi gecis kapisi gibi bi yer istanbul kocaeline gecis yeri

23 Kasım 2014 12:24

yabanci1

fazla olacagini dusunuyorum yalova bi gecis kapisi gibi bi yer istanbul kocaeline gecis yeri

Ölürdüm Uğrunda, 4 hafta önce - Alıntıya git

teşekkürler

Toplam 17 mesaj