Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergunMütekabiliyet
04 Kasım 2006 21:26  

ASKERİ HAKİMLİK MÜLAKAT SORULARI

arkadaşlar 6-10 kasım arasında askeri hakimlik mülakat sınavı var, mülakata giren arkadaşlar mülakatla ilgili soruları buraya yazmanızı diliyorum.

06 Kasım 2006 14:56

zambak82

ARKADAŞLAR O KADAR MERAK EDİYORUM Kİ MÜLAKATNASIL GEÇTİ, NELER SORULDU. MÜLAKAT ORTAMI NASIL? KAÇ KİŞİ VAR MÜLAKATTA? LÜTFEN SINAVA GİRENLER BUNU BENLE PAYLAŞSIN.CÜNKÜ GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOKMERAK EDİYORUM.BEN DAHA SONRA GİRCEM MÜLAKATAAMA COK KORKUYORUM..YAZILI SONUÇLARI SÖYLENDİMİ? KAÇ ALMAK LAZIMMIŞ ORTALAMADA..LÜTFEN BİLGİLENDİRİN MÜLAKATA GİREN ARKADAŞLAR BİZLERİ..

06 Kasım 2006 14:58

zambak82

SINAV YERİ DİKİMEVİNDEKİ YER Mİ

06 Kasım 2006 15:00

zambak82

KAÇ KİŞİ ALINACAKMIŞ, MÜLAKAT KURULUNDA KAÇ KOMUTAN VARDI..NE KADAR SÜREDE YAPILIYOR BİR KİŞİNİN MÜLAKATI

06 Kasım 2006 15:03

ally

evet arkadaşlar,bilgileri paylaşalım lütfen.benim de 9 kasımda mülakat.mülakata girenler neler isteniyor, bir zahmet yazın.

06 Kasım 2006 16:54

fenerforever

50ye yakın arkadaş girdi...

hala kimse bişey yazmamış...

bekliyoruz arkadaşlar...

06 Kasım 2006 16:57

saklıpay

yahu bari kaç dakika sürdü onu söleyin

06 Kasım 2006 17:35

y&g

en azından ceza mı soruyorlar onu yazın

06 Kasım 2006 20:48

zambak82

ya arkadaslar ya yok mu kimse ya bize bilgi verecek...

06 Kasım 2006 21:15

FiratEmre

Mülakatta herkese başarılar diliyorum arkadaşlar.Hakeden kazansın...

07 Kasım 2006 08:35

zambak82

7kasımda mulakata girecek olan arkadaşlar lütfen bize bilgi verirmisiniz..mülakata gelirken neler getireceğiz?

07 Kasım 2006 15:59

Pesmet

Arkadasla mulakata girdim isim soyad okul bilgilerini soruolar,1 dakika bilemedin 1.5 dakika sürdü hemen hemen herkesin öyle sürmüş sanırım tamamen formalite sadece ilk 25 kişide 1 kişiyi cok uzun tutmuslar cezadan sordular dedi ama dediğim gibi diğer herkesi 1 dakika tuttular o kadar kısa surdu ki komisyonda kaç kişinin olduğunu rütbelerini bile hatırlamıyorum.

07 Kasım 2006 22:26

ally

pesmet teşekkürler.

07 Kasım 2006 23:51

zambak82

pesmet ilgin için tesekkür ederiz, insallah seniniçin bu sınav hayırla sonuçlanır arkadaşım..sagol ya bize kimse bilgi vermemişti sayende bilgilendik..

08 Kasım 2006 08:31

mlktplgl

arkadaşlar banada özgeçmiş sordular. bunun dışında avukatlık la ilgili özel hayatımla ilgili sorularda sordular bilgi sormadılar. yalnız bilgi sorulan arkadaşlar olduğunu duydum. cezadan. birinede avrupa birliği ile ilgli ne düşünüyon demişler

09 Kasım 2006 17:30

anonim
Kapalı

MÜLAKATA GİREN ARKADAŞLAR,EDİNDİĞİNİZ İZLENİM NEDİR,BEN GİRDİM HERKES ÇOK ÇOK 3-4 DAKİKA GİRİP ÇIKMIŞ.HERKESE Bİ KENDİNDEN BAHSET SORUSU SORULMUŞ.HUKUKTAN BİLGİ SORULMAMIŞ.NE DE İNKILAP TARİHİNDEN,ATATÜRKÇÜLÜKTEN.

09 Kasım 2006 19:05

lawylawy

herşeyi şaibe olan sınav mülakatıda farklı değildi

10 Kasım 2006 00:05

av.yalcin

arkadaşlar ben de sınava girdim.Hukuk sorusu veya inkılap tarihi sormadılar, rahat olun. Ama sonuçlar konusunda hiçbir fikrim yok.3-4 dakikada ne anladılar bilmiyorum. Değerlendirme konusunda ölçü nedir?????

Kaç kişi alınacakmış bilgisi olan var mı?

11 Kasım 2006 09:54

mlktplgl

mülakata giren arkadaşlar, neden düşüncelerinizi burada paylaşmıyorsunuz. Hani nerdeyse yalvarıyordunuz, ne sordular, ne yaptılar diye, birşey yazılmadığından dalayı sitem ediyordunuz. Siz neden yazmıyorsunuz peki.....

11 Kasım 2006 12:52

anonim
Kapalı

SINAVA GİRENLER FARKINA VARMIŞTIR,

SÖZLEŞMELİ SUBAY OLARAK TABİP ALINIYOR YAZILIYI GEÇEN MÜLAKATA ÇAĞRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANIYOR

MUVAZZAF SUBAY OLARAK HAKİM ALINIYOR MÜLAKATA HERKES ÇAĞIRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANMIYOR.

MUVAZZAF AST SUBAY ALINIYOR YAZILIYI GEÇEN MÜLAKATA ÇAĞRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANIYOR.

BU 3 TÜR STATÜNÜN SINAV USULLERİ NEDEN FARKLI TUTULUYOR?

Bİ BİLEN VARDA ANLATIRSA KOMPLE SEVİNECEĞİZ İNANIN

11 Kasım 2006 13:10

lawylawy

bende neye göre alacaklarını merak ediyorum

Toplam 24 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?