Editörler : crops35

BuRaK000
Kapalı
13 Ocak 2007 19:11

esperanza...

Fakülte veya yüksekokulların bilgisayar bölümü, adalet meslek yüksekokulları, meslek yüksekokullarının adalet bölümü, adalet meslek lisesi veya diğer lise ve dengi okulların ticaret veya bilgisayar bölümlerinden mezun olmak (bu sayılan öğretim kurumlarından mezun olanlar ile örgün eğitim yoluyla en az 80 saat bilgisayar dersi veya 150 saat daktilografi dersini başarıyla tamamladığını belgeleyenlerden daktilo veya bilgisayar sertifikası istenmeyecektir.)

YUKARIDAKİ DURUM KENDİSİ İÇİN GEÇERLİ OLMAYANLAR İÇİNSE AŞAĞIDAKİ ŞART GEÇERLİ...

Yukarıda sayılanlar dışında, en az lise veya dengi okul mezunu olup Millî Eğitim Bakanlığı onaylı veya Millî Eğitim Bakanlığına bağlı öğretim kurumları ya da üniversitelerce düzenlenen kurslar sonuncu verilen daktilo veya bilgisayar sertifikasına sahip olmak.

umarım yardımcı olabilmişimdir...

başarılar...

ttekin
Aday Memur
14 Ocak 2007 12:28

vallahı çok yardımcı oldun tşk ederim bende bu soruyu soracaktım kolay gelsin bu arada sınav ne zaman olacak bir fikri olan varmı ?

neyran
Aday Memur
15 Ocak 2007 13:39

Arkadaşlar hem iyi yazacaksınız hem de torpiliniz olacak. başka yolu yok.ben önceki sınava girdim 116 kelime yazdım, sonra mülakata girdik. özgeçmişi sordular, evli misin bekar mısın diye sordular. tamam bu kadar ona göre yani torpil bulun yoksa olmuyor...

Talha_1986
Kapalı
15 Ocak 2007 14:04

geçen sene diyarbakırda girdim bende. ilk girişti.79 kelimede kalmıştım..metin olarak hatırlamıyorum..

dereobalı
Aday Memur
15 Ocak 2007 14:07

doğrusunu söylemek gerekirse adalet okuyorum ama klavyede çok zorlanıyorum o yüzden şimdilik katipliği düşünmüyorum

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi