Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
23 Kasım 2012 18:21  

Kapalı
il özel idareleri

arkadaşlar il özel idarelerinde veya belediyelerde tayin zor mu, yoksa tamamen imkansız mı? ve yaklaşık kaç yıl tayin için bekleriz?

23 Kasım 2012 22:06

ecyndr
Kapalı

bilen yok mu ??

23 Kasım 2012 22:09

FerrarisizBilge
Kapalı

Arkadaşım ben bugün Dpt ye gittim birebir uzmanla yüzyüze görüştüm bu tayin mevzularını fln herşeyi sordum . Her işin sonu torpile çıkıyo . Resmi bi tayin hakkın yok fakat torpille olabiliyormuş . Ama o da çok zor birşeymiş . Başka şeylerde sordum ne sorsam neticesinde torpil diyor başka birşey demiyor :) Yazık nasıl bir ülkede yaşıyorsak artık

23 Kasım 2012 22:13

ecyndr
Kapalı

Arkadaşım ben bugün Dpt ye gittim birebir uzmanla yüzyüze görüştüm bu tayin mevzularını fln herşeyi sordum . Her işin sonu torpile çıkıyo . Resmi bi tayin hakkın yok fakat torpille olabiliyormuş . Ama o da çok zor birşeymiş . Başka şeylerde sordum ne sorsam neticesinde torpil diyor başka birşey demiyor :) Yazık nasıl bir ülkede yaşıyorsak artık

FerrarisizBilge, 2 yıl önce - Alıntıya git

gerçekten yazık:) güya merkezi atama ama torpilsiz tayin işi olsaydı ne olurdu sanki.. çok teşekkürler cevap için. peki eş durumundan tayin işi bi nebze kolaylaşır mı ?

23 Kasım 2012 22:16

FerrarisizBilge
Kapalı

Ya konuştuğum kişi aile dostumuz da o yüzden çok açık sözlü :) Yani bir tek belediye değil bakanlık bünyesinde de aynı şekilde çoğu zaman torpille oluyor . Eş durumu olduğu zaman belki bir nebze kolaylaşır fakat belediyeler söz konusu ise eş durumu da olsa torpilsiz olması zor hocam . Fakat bakanlık bünyesinde eş durumu olduğu zaman torpile fazla gerek kalmayabilir sonuçta bakanlığın her yerde teşkilatı var ve eş durumu da özür grubu atamalarına giriyor

23 Kasım 2012 22:22

ecyndr
Kapalı

Ya konuştuğum kişi aile dostumuz da o yüzden çok açık sözlü :) Yani bir tek belediye değil bakanlık bünyesinde de aynı şekilde çoğu zaman torpille oluyor . Eş durumu olduğu zaman belki bir nebze kolaylaşır fakat belediyeler söz konusu ise eş durumu da olsa torpilsiz olması zor hocam . Fakat bakanlık bünyesinde eş durumu olduğu zaman torpile fazla gerek kalmayabilir sonuçta bakanlığın her yerde teşkilatı var ve eş durumu da özür grubu atamalarına giriyor

FerrarisizBilge, 2 yıl önce - Alıntıya git

o halde "atanalım da hangi şehir olursa olsun" mantığı bi süre daha devam edecek gibi görünüyor bizler için:)

Toplam 5 mesaj