Editörler : swat3410
25 Kasım 2012 19:17

Yüksek Lisans Yapan Polisler

Yüksek lisansın memuriyete ve polislik mesleğine ne gibi faydası var?

ultraslan7420
Yasaklı
25 Kasım 2012 20:48

Bende bu konuyu merak ediyorum

arkeo06
Kapalı
25 Kasım 2012 20:58

1 yan derece harici hiç bir faydasını görmedim ben. 2010 da bitirdim.

Manga K.
Genel Müdür
26 Kasım 2012 11:37

Özlük haklarımızda bir faydasını görsem yükseklisans yapmayı bende çok istiyorum ama şuan ki durum itibari ile fakülte mezunuda olsan, yükseklisansta bitirsen ek gösterge 2200

nirvanadolu
Aday Memur
26 Kasım 2012 20:36

yardımcı olacak yok mu????

xjönx
Kapalı
26 Kasım 2012 21:25

doktorasını bitirip doktor olan polisler var bişeye faydası yok. ek göstergen bile aynı istersen profesör ol 2200

yusufcanpls
Aday Memur
27 Kasım 2012 12:09

Arkadaşlar bir sorum olacaktı haliç üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum atama döneminde şark hizmetini yapmadığım için atamaya tabi oluyormuyum yoksa eğitim durumundan dilekce verdiğim halde ayni bulundugum ilde egitim bitenekadar kala biliyor muyum

Nicktenban
Şube Müdürü
27 Kasım 2012 14:08

Bİrinden duydum ne kadar doğru merak ediyorum, normalde komiserlik sınıavı için 5 6 yılmı ne beklemek zorundasın ancak yüksek lisans yapınca daha kısa zaman diliminde sınava girebiliyormussun diey duydum ama bununla ilgili hiç bir kaynağa rast gelmedim doğru mudur acaba ?

Manga K.
Genel Müdür
27 Kasım 2012 16:17

olumsuz kardeş öyle durum yok. yanlış bir bilgi. farkeden birşey yok. şuan ki durum itibari ile fiili hizmetin 6 yıl olması lazım. ayrıca misyon koruma sınavlarında askerlik sayılıyor ama komiserlik sınavında sayılmıyor. fiili olarak 6 yıl görev yapılması gerekiyor.

Nicktenban, 11 yıl önce

Bİrinden duydum ne kadar doğru merak ediyorum, normalde komiserlik sınıavı için 5 6 yılmı ne beklemek zorundasın ancak yüksek lisans yapınca daha kısa zaman diliminde sınava girebiliyormussun diey duydum ama bununla ilgili hiç bir kaynağa rast gelmedim doğru mudur acaba ?

Nicktenban
Şube Müdürü
27 Kasım 2012 20:57

Peki ya doğuda yani şark görevini yaparken bile 6 yıl mı şart yoksa değişiyor mu ?

Manga K., 11 yıl önce

olumsuz kardeş öyle durum yok. yanlış bir bilgi. farkeden birşey yok. şuan ki durum itibari ile fiili hizmetin 6 yıl olması lazım. ayrıca misyon koruma sınavlarında askerlik sayılıyor ama komiserlik sınavında sayılmıyor. fiili olarak 6 yıl görev yapılması gerekiyor.

Manga K.
Genel Müdür
28 Kasım 2012 16:29

Şark hizmeti farketmiyor. fiili hizmet olarak 6 yıl çalışma zorunluluğu var. Bu 6 yıl ister batı illerinde görev yaparken tamamlarsın, ya da şark görevinde tamamlarsın yani bütününe bakılıyor.

Nicktenban, 11 yıl önce

Peki ya doğuda yani şark görevini yaparken bile 6 yıl mı şart yoksa değişiyor mu ?

29 Kasım 2012 02:29

askerlik kom. yard. sınavında sayyılıyor

Manga K., 11 yıl önce

Şark hizmeti farketmiyor. fiili hizmet olarak 6 yıl çalışma zorunluluğu var. Bu 6 yıl ister batı illerinde görev yaparken tamamlarsın, ya da şark görevinde tamamlarsın yani bütününe bakılıyor.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi