Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
01 Aralık 2012 17:17  

ordu nasıl bır yer yardımcı olurmusunuz sgk ya atandım da bilgi verirsenız iyi olur...

?

01 Aralık 2012 17:25

mehmet-erkan
Yasaklı

dereleri meşhur

01 Aralık 2012 17:37

KırmızıKravatlıBebe

cok ucuz bir yer sanma sakın hayalkırıklıgına ugrarsın

01 Aralık 2012 17:43

horustr

teleferigini biliyorum :) bir de boyle yuksek bi tepe var manzarasi super. ama yasam nasil bilmiyorum tabi.

hayirli olsun, tebrikler.

01 Aralık 2012 18:34

edaokutan

orduluyum...

merkezi çok güzel,ufak şirin sahil kenerı bi kent. tek sıkıcı mevsımı kış ve sonbahardır,şemsiyesiz dısarı cıkalmaz,ruhen sıkar bu mevsımlerde.yazları güzeldir denizi kumu kumsalı yeşili büyüler.

yalnız ilçelerinden fatsa ünye ve perşembe gıbı sahıl kesmıne düşersen sanslısın,iç kesımlerde kalan diğer ilçeler için aynı şeyi soleyemıcem. cok berbat yerler var akkuş mesudiye gölköy gibi.

bende yazacaktım orayı ama taşra deyince vazgeçtim. sanırım ilçe olarak sgk lar gölköy fatsa ve ünyede var.dua edelim gölköye düşme:) hayırlısı ...

01 Aralık 2012 19:40

osman5885

orduluyum...

merkezi çok güzel,ufak şirin sahil kenerı bi kent. tek sıkıcı mevsımı kış ve sonbahardır,şemsiyesiz dısarı cıkalmaz,ruhen sıkar bu mevsımlerde.yazları güzeldir denizi kumu kumsalı yeşili büyüler.

yalnız ilçelerinden fatsa ünye ve perşembe gıbı sahıl kesmıne düşersen sanslısın,iç kesımlerde kalan diğer ilçeler için aynı şeyi soleyemıcem. cok berbat yerler var akkuş mesudiye gölköy gibi.

bende yazacaktım orayı ama taşra deyince vazgeçtim. sanırım ilçe olarak sgk lar gölköy fatsa ve ünyede var.dua edelim gölköye düşme:) hayırlısı ...

edaokutan, 2 yıl önce - Alıntıya git

gölkoyun nesı varkı braz acarmısın smdı gözümü korkuttun bak:)

01 Aralık 2012 20:05

hedefimm

orduyu bilmem ama sgk berbat :)

01 Aralık 2012 20:23

bucketheadmst
Yasaklı

ya arkdaşım gidip memleketini yazsaydın orduyu biz yazmıştık:) hayırlı olsun..ordu iyidir güzeldir ama yağmur sevmiyosan kaçmak isteyeceksin

01 Aralık 2012 20:59

ıtır kamucu

orduyu bilmem ama sgk berbat :)

hedefimm, 2 yıl önce - Alıntıya git

nie ole diosun arkadaşm sebep yoğunluksa artk heryer yoğun tembel adamı hiçbiyer istemez ki

01 Aralık 2012 21:37

hayat88

orduluyum

01 Aralık 2012 21:39

hayat88

pardon dikkatsizce msj gönderdim. bende orduluyum memur için ideal bir şehir.hayırlı olsun

01 Aralık 2012 21:56

osman5885

ya arkdaşım gidip memleketini yazsaydın orduyu biz yazmıştık:) hayırlı olsun..ordu iyidir güzeldir ama yağmur sevmiyosan kaçmak isteyeceksin

bucketheadmst, 2 yıl önce - Alıntıya git

memleketımı de yazdım ama 0.2 puanla kacrdım bu arada bende sivaslıyım komsuya gelıyorum:)

01 Aralık 2012 21:58

osman5885

pardon dikkatsizce msj gönderdim. bende orduluyum memur için ideal bir şehir.hayırlı olsun

hayat88, 2 yıl önce - Alıntıya git

gidip görcez artık ideal mi degıl mi:)

02 Aralık 2012 00:59

KırmızıKravatlıBebe

SGk zor olacak.Allah kolaylık versin hehehe

23 Aralık 2012 18:23

osman5885

aminnnn...

23 Aralık 2012 21:14

poyraz5561

orduluyum...

edaokutan, 2 yıl önce - Alıntıya git

trabzon giresun ordu samsun arası mekik dokuyan biri olarak şunu söylemeliyim hepsi çok güzel şehirler.. teleferik boztepe sahil süper.. fiyat olarak anpet sofrası var meşhur.. mutlaka git ben geçerken durur mutlaka yerim orda.. fiyatlar gayet normal ve yemekler nefis.. teleferik sudan ucuz.. ünye cennetten bir köşe..

şunu da söyleleyim trabzonluyum samsunda yaşıyorum giresunda sevgilim orduda dostlarım var :)

23 Aralık 2012 22:49

osman5885

poyraz5561 sağol arkadasım dedıklerını yapacam gidince:))

Toplam 16 mesaj