Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27bilgecee10
04 Aralık 2012 05:14  

KPSS A grubu çalışma planı

Arkadaşlar merhaba.Ben Gazi Üniversitesi kamu yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim.Seneye Kpss var.Birazda uç yerler istiyroum açıkcası.Merkez bankası BDDK vs.Ben bi dergiye abone oldum.Kpss alan bilgisi dergisi.Her ay 2 tane geliyor ve gayet de güzel sistematik bir şekilde anlatılmış konular.Diyorum ki yaza kadar 14 sayıyı bitireyim.Dergiler bittiği zaman yaz ayında da her bi ders için ayrı kitaptan çalışayım.Atıyorum Hukukları ayrı ayrı teker teker alayım.Onları yazın elimden geldiği kadar bitirmeye çalışayım.4.sınıfta da bi dersaneye gidip tekrar üzerinden gideyim tüm bu çalışmaların düşüncesindeyim.Aynı zamanda yaza kadar GY-GK çalışıp yazın GY-GK'üde 2.kez bitirme düşüncesindeyim.Sizce bu çalışma düşüncesi mantıklı mı.Yetiştirebilir miyim planım dahilinde bu konuları.Ki günlük sıkılmadan şimdiden 6-7 saat ders çalısabiliyorum.Şimdiden teşekkürler hepinize

04 Aralık 2012 09:30

idealist mecnun
Kapalı

açıkça bir yorum yazayım mı ;

merkez bankasını yedirmezler. taliplileri odtü-boğaziçi-bilkenttir buraların. bir kamu yönetimi öğrencisinin ekonometri biliyorum ben diyebilmesi neredeyse imkansız, destek almadan öğrenmesi daha da zor.

BDDK olabilir ama, ingilizce kriterini de unutmaman gerekecek. KOlay gele.

04 Aralık 2012 09:35

inspector49

mesele konuları sağlıklı ve ayrıntılı bir şekilde bitirmek ve sürekli tekrar. sende de o bilinç var zaten

sen gazi öğrencisi olmakla büyük şans yakalamışsın..soruları sizin hocalar hazırlıyor artık. tanıdığım bütün gazililer bir yerlere girdiler,çoğu derece yaptı. başarılar.

Toplam 2 mesaj