Editörler : Pangaea
«202122232425262728293031»

se.de
Memur
06 Eylül 2013 12:35

senin gibi kıt düşüncelilerde kamuya girerse yandık. bir adım öteye geçememişsin çok yazık..

Hoşaf içecem, 11 yıl önce

bu ne biçim başlık la.

evli ve çocuklunun kpss ile ne işi olabilir ki ?

akşam kocası için, mantı açmak yaprak sarmak falan dururken.

okan79
Aday Memur
06 Eylül 2013 12:40

merhaba arkadaşlar benimde 16 aylık bebegim var hemde özel sektörde çalışıyorum. 2001 fizik mezunuyum bu zamana kadarda ders çalışma fırsatım olmadı.bu şartlarda 2014 kpss ye hazırlanmak istiyorum ne şekilde nerden başlamam lazım nasıl ders planı yapmam lazım??benim durumumda olan bayan arkadaşlar lütfen yardımçı olurmusunuz tşk

se.de
Memur
06 Eylül 2013 12:50

ben çalışmadığım için durumumuz biraz farklı. 4aylık bebeğim uyuduğu zaman ders çalışıyorum. sende akşamları bunu yapabilirsin. tabi konu anlatımlı bir set alırsan ve bunu yaprak testler ve soru bankasıyla deseklersen neden olmasın ki... yayınevi olarak yargı ihtiyaç yediklim ve uzman kariyer i önerebilirim. zamanımız uzun düzenli bir çalışmayla hallederiz inş.

okan79, 11 yıl önce

merhaba arkadaşlar benimde 16 aylık bebegim var hemde özel sektörde çalışıyorum. 2001 fizik mezunuyum bu zamana kadarda ders çalışma fırsatım olmadı.bu şartlarda 2014 kpss ye hazırlanmak istiyorum ne şekilde nerden başlamam lazım nasıl ders planı yapmam lazım??benim durumumda olan bayan arkadaşlar lütfen yardımçı olurmusunuz tşk

Yazık mühendis
Aday Memur
06 Eylül 2013 14:04

Ben de başladım eski kitaplarımdan çalısmaya 3 yasında kızımı da kreşe yolluyor yok kafaya koydum yapıcam, dershane de Ekim'de açılıyor

meltemce28
Daire Başkanı
06 Eylül 2013 14:34

hilalcik aynen katılıyorum:)neyse konumuza dönelim arkadaşlar ben oğlumu uyuttum başladım şimdi çalışmaya size tavsiyem burdan duydum ben de hakan dede videoları tarihten bir seyredin hiç sıkılmıyor insan ve de anlatım çok iyi.ben önce burdan bakıyorum konulara tek tek sonra kitaptan okuyup test çözücem böylece aynı dersi iki kez tekrar etmiş olcam.keşke diğer dersleri de böyle anlatan bir hocaya rastlasam.hadi herkese iyi çalışmalar pes etmek yok:)

okan79
Aday Memur
06 Eylül 2013 14:40

evet çalışmaman daha çok zaman kazandırır bana göre daha şanslısın... bende kızım uyuyunca çalışmayı düşünüyorum ama malum ev işleri yemek-çamaşır bulaşık hepsi bize bakıyor nasıl olur bilmiyorum.nasıl çalışmaya başlamam gerekiyor önce onu planlamak istiyorum.sözelim çok zayıf oyüzden önce tarihten başlasam komple bitirip sonra başka bir derse geçsem daha iyi olur gibi geliyor?? sizce en dogru ders çalışma yolu nedir? nasıl program yapmalıyım? birde ihtiyac yayınlrının konu anlatımlı kitapları çok açıklayıcı ve akılda kalıymış öyle duydum...

se.de, 11 yıl önce

ben çalışmadığım için durumumuz biraz farklı. 4aylık bebeğim uyuduğu zaman ders çalışıyorum. sende akşamları bunu yapabilirsin. tabi konu anlatımlı bir set alırsan ve bunu yaprak testler ve soru bankasıyla deseklersen neden olmasın ki... yayınevi olarak yargı ihtiyaç yediklim ve uzman kariyer i önerebilirim. zamanımız uzun düzenli bir çalışmayla hallederiz inş.

rukisahin
Aday Memur
06 Eylül 2013 15:09

bende evli ve iki çocuklu olarak son kez kpss de şansımı deneyeceğim. aynı zamanda çalışıyorum. dersaneye gitsemmi gitmesemmi, işten çıksammı çıkmasammı, nasıl çalışsam diye çıkmazlardayım...

se.de
Memur
06 Eylül 2013 15:54

ben dersten soğumamak için en rahat yapabileceğim ve sevdiğim derslerden başlıyorum çalışmaya. ve arayada sevmediğim, zorlandığım dersi koyuyorum ki böylece kaynayıp gidiyor :) mesela hadi tarih bi ünite bitir bak sonra sevdiğin mat. yada coğrafya ya geçeceksin diyorum kendi kendime :) böylece sıkılmadan sevmediklerimide halletmeye çalışıyorum.

okan79, 11 yıl önce

evet çalışmaman daha çok zaman kazandırır bana göre daha şanslısın... bende kızım uyuyunca çalışmayı düşünüyorum ama malum ev işleri yemek-çamaşır bulaşık hepsi bize bakıyor nasıl olur bilmiyorum.nasıl çalışmaya başlamam gerekiyor önce onu planlamak istiyorum.sözelim çok zayıf oyüzden önce tarihten başlasam komple bitirip sonra başka bir derse geçsem daha iyi olur gibi geliyor?? sizce en dogru ders çalışma yolu nedir? nasıl program yapmalıyım? birde ihtiyac yayınlrının konu anlatımlı kitapları çok açıklayıcı ve akılda kalıymış öyle duydum...

kolböreği
Aday Memur
06 Eylül 2013 16:02

arkadaşlar peki eşleriniz? onlar bıkmıo mu bu süreçten.. bnm eşim sıkılınca bende çalışamıyorum.. vicdan azabı çekiyorum.. bu yıl son diyorum.. ama yine başa dönuyorum.. işimi sevmiyorum.. ayrılamıyorumda.. offf...

Yazık mühendis
Aday Memur
06 Eylül 2013 16:19

Benim esim de aynı bu ne demiyor ama anlıyorum. O da konsantremi bozuyor bunlar bize hep motivasyon olmalı zamanımız az olsada onu etkin kullanmalıyız.

tseyhan
Daire Başkanı
07 Eylül 2013 06:59

Merhaba arkadaslar. Bu sayfada 2014 icin ders calisan

evli ve cocuklu arkadaslarimi gormeyi cok istiyordum. Cok sukur sonunda olmus:))

Benim de kizim 20 aylik artik. Bayramdan sonra calismaya basladim. Ama gunde en fazla 2 saat bakabiliyorum. O yuzden yavas ilerliyorum. Tek tesellkm daha zamanin olmasi. Bir haftadir da misafirim var. 1 saat bile zor calisiyorum. O da sabah erken kalkip. Dun hic calisamadim. Onu telafi etmek icin bu sabah daha uzun calismayi planliyorum. Ben de zabah 1saat, oglen kizim uyurken 1 saat calisiyorum.

Simdilik esim erken oldugunu dusundugu icin aksamlari calisamiyorum.

Kizim gece de uyandigi icin cok uykusuz kaliyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
07 Eylül 2013 12:13

abla kamuyla da, evlilikle de ,çolukla çocukla da işim olmaz.

demeye çalıştığım relaks olun ya, iki günlük dünyada eşinizle bi avrupa turuna çıkın, ya da maldivlere gidin, ne bileyim en olmadı en yakın aqupark'a gidin. o da olmadı kaynana kayınço pikniğe gidin.

matematikte üslü sayılar çalışmak neyin nesi bree.

se.de, 11 yıl önce

senin gibi kıt düşüncelilerde kamuya girerse yandık. bir adım öteye geçememişsin çok yazık..

meltemce28
Daire Başkanı
07 Eylül 2013 13:04

hoşaf içicem herşey senin düşündüğün gibi değil ki insanlar geçim sıkıntısı yaşıyorlar ,çocukları için daha iyi bir gelecek hayal ediyorlar bu devirde kiralar belli hayat şartları zor eşlerimiz çalışıyor tamam da onlar da bir yerde tıkanıyor hele asgari ücretle çalışanların allah yardımcısı olsun diyorum ben.

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
07 Eylül 2013 13:33

ya müdür iyi hoş diyosun da, madem öyle baştan neden düşünmezler, samanlığın seyran olmasını mı umarak evlenir insanlar?

meltemce28, 11 yıl önce

hoşaf içicem herşey senin düşündüğün gibi değil ki insanlar geçim sıkıntısı yaşıyorlar ,çocukları için daha iyi bir gelecek hayal ediyorlar bu devirde kiralar belli hayat şartları zor eşlerimiz çalışıyor tamam da onlar da bir yerde tıkanıyor hele asgari ücretle çalışanların allah yardımcısı olsun diyorum ben.

muhasebeci2014
Kapalı
07 Eylül 2013 13:40

evli çocuklular başlığına uygun kişer yazsın diğerleride naşş.

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
07 Eylül 2013 13:47

sen mi satın aldın la buraları düğünde takılan burma bileziklerini bozdurup ?

muhasebeci2014, 11 yıl önce

evli çocuklular başlığına uygun kişer yazsın diğerleride naşş.

se.de
Memur
07 Eylül 2013 14:45

ya maldivlere sen gitsene ne takılıyon burda ????????????? çok bilmiş

muhasebeci2014
Kapalı
07 Eylül 2013 15:16

evet :)

var mı bi sıkıntın.

07 Eylül 2013 21:55

evli ve çocuklu değilim ama yeğenim var. akşam ablama gidince ben ilgileniyorum 10a kadar. işi bırakıp tam gaz çalışmayı düşünüyorum. Yeğenimle çocuğum gibi ilgileniyorum. 2 saat ders çalıştırıyorum birlikte balığa gidiyoruz oyun oynuyoruz bu hafta boyunca hep model uçak yapmayla uğraştık. gerçi çocuğun ayağı takılıp üzerine bastı kırdı ama olsun :)

kadisyasam
Aday Memur
08 Eylül 2013 11:45

merhaba ben 2006 maliye mezunuyum 3,5 yaşında oğlum var onu kreşe başlattım.ilk 2012 de grdm kpss ye.oğlum o zaman çok küçüktü çok az çalışabilmiştm şimdi 70 almştm sınavdan.geçen kışta uzaktan eğitim satın aldım akşamları canlı derse girdim anlayacağınız ben 2014 için bayağı çnceden kendime alt yapı yapmak istedim.geçen yıl sadece konuları dinledim internetten çok fazla soru bankası bitirmedim.bu yıl kader yılı artık son noktaya geldim dershaeye yazıldım bu yıl dershaneye gidip tam randımanlı çalışacam ekimde başlıyr.şimdi gergün 1 matematik konusu çalışıyorum türkçeden soru çözüyorum yavaş yavaş. hedefim 85 in üstü.sağolsun eşim gerçekten çok destek atanmaktan başka hiçbir şansım yok 2 yıldır hayatımı sadece buna adadım.herkese yürekten başarılar diliyorum herşey gönlünüzce olsun kızlar.........

Toplam 1423 mesaj
«202122232425262728293031»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi