Editörler : Pangaea
«212223242526272829303132»

01başak
Memur
10 Eylül 2013 11:03

matematikten başlamaya karar verip dün mat ilk konulara biraz baktım.

tseyhan
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 15:21

Merhaba:))

Calisan herkese kolay gelsin.

hilalcik
Şube Müdürü
10 Eylül 2013 15:58

gorunmuyordunuz nerelerdeydınızz

tseyhan, 11 yıl önce

Merhaba:))

Calisan herkese kolay gelsin.

tseyhan
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 16:05

Tesekkur ederim hocam sordugunuz icin:))

Gecen hafta boyunca misafirim vardi. Her gun yarim saat 1 saat de olsa sabah erken kalkip calistim ama gunduz calisamadim. Pazar gunu de kizim hastalandi. Geceyi hastanede gecirdik. Ancak simdi oturabildm calismaya. Siz neler yapiyorsunuz hocam? Nereye geldiniz konularda.

10 Eylül 2013 16:10

hosşgeldin tseyhan

geçmiş olsun umarım önemli birşey yoktur çalışmaya devam kolay gelsin

tseyhan
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 16:22

Tesekkur ederim. Midesini usutmus. Serum verdikleri icin hastanede kaldik.

Ben de bugun devam ediyorum artik.

hilalcik
Şube Müdürü
10 Eylül 2013 17:47

gecmıs olsun

ben mat konularını bıtırmıstım tekrar yapıyorum soru cozuyorum bastan basladım bırde tarıh muharebeler donemı bıttı soru cozulecek

oyle bende hergun calısıyorum ne bıyere gıdıyorum ne de kımseyı evıme cagırıyorum kapadım kendımı

tseyhan, 11 yıl önce

Tesekkur ederim hocam sordugunuz icin:))

Gecen hafta boyunca misafirim vardi. Her gun yarim saat 1 saat de olsa sabah erken kalkip calistim ama gunduz calisamadim. Pazar gunu de kizim hastalandi. Geceyi hastanede gecirdik. Ancak simdi oturabildm calismaya. Siz neler yapiyorsunuz hocam? Nereye geldiniz konularda.

10 Eylül 2013 17:52

Türkçe bitti. genel bi test yaptım 100 soruluk 89 dogru 11 yanlış. çok mu kötü?

ortaçağ
Kapalı
10 Eylül 2013 20:48

hangi yayın ?çok kötü dğil normal bence.

inşmüh.Murat, 11 yıl önce

Türkçe bitti. genel bi test yaptım 100 soruluk 89 dogru 11 yanlış. çok mu kötü?

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
11 Eylül 2013 23:52

valla peşin deyim, çoğunuz boşa hazırlanıyorsunuz ablalar abiler.

eysl
Aday Memur
12 Eylül 2013 00:42

cehennemin dibine gitsene sen!!! fikir beyan etmiş fikirsiz...

Hoşaf içecem, 11 yıl önce

Hoşaf içecem
Daire Başkanı
12 Eylül 2013 00:50

niye abla, acaip sevaplarım var. cennetlik olmam gerek.

sen böyle kindar takıldığına göre, cehenneme sen gidecen, yandın ablacım sen.

eysl, 11 yıl önce

cehennemin dibine gitsene sen!!! fikir beyan etmiş fikirsiz...

meltemce28
Daire Başkanı
12 Eylül 2013 09:59

hoşaf içicem sen nerde çalışıyorsun rahat bir işin var herhalde:)

01başak
Memur
12 Eylül 2013 10:16

hadi herkes hangi derse çalışıyor nereye kadar geldi ve kaç saat çalışma fırsatı var yazsın.en azından birbirimizi fişekleriz:)

önce ben başlayayım matematikten başladım üstlü köklü sayılardayım.

her gün de 2 saat çalışma fırsatım oluyor ne yazık ki:(

tseyhan
Daire Başkanı
12 Eylül 2013 11:23

Evet Basak01 hepimiz yazalim nerelerde oldugumuzu. Ben de matematikten rasyonel sayilardayim. Turkcede de yazim yanlislari. Yediiklimden calisiyorum. Yediiklim yazim yanlislarini diger dilbilgisi konularindan once vermis. Yani dilbilgisinde ses bilgisi haric daha bir sey calismadim.

Farkli sesler mutlaka olacak takilmayin arkadaslar. Siz yapabileceklerinizi en iyi bilirsiniz. Duzenli calismayla olmayacak bir sey degil. Ben de en fazla 2 saat calisabiliyorum. Arada cok yogun oldugumda yarim saat osun bakmaya calisiyorum. Onemli olan vazgecmeden devam etmek. Ve cok sukur konular boyle de ilerliyor. Bol dua edelim. Elimizden geleni yapalim. Allah buyuktur. Hepinize kolay gelsin

se.de
Memur
12 Eylül 2013 11:53

boş işler müdürü hadi işineee.. boş beleş takıl sen

Hoşaf içecem, 11 yıl önce

eysl
Aday Memur
12 Eylül 2013 12:04

ders ders gideceğim ben. mat yaş prob. bitirdim dün, 7 konu falan kaldı mat. de. Türkçe den devam ederim bitince. gündüz 2 gece 2 saat çalışıyorum. sayı- kesir prob. çok zorladı ama...

01başak, 11 yıl önce

hadi herkes hangi derse çalışıyor nereye kadar geldi ve kaç saat çalışma fırsatı var yazsın.en azından birbirimizi fişekleriz:)

önce ben başlayayım matematikten başladım üstlü köklü sayılardayım.

her gün de 2 saat çalışma fırsatım oluyor ne yazık ki:(

01başak
Memur
12 Eylül 2013 12:16

ben türkçe mat değil sadece mat çalışıyordum.acaba bende mi 2 ders bir arada götürsem?çünkü bende sıkılıyorum hep mat.

bu arada arada çok karamsarlaşıyorum:(hem ev işi hem çocuk hem yemek ütü vs bu şartlarda kendimi mi avutuyorum acaba diyorum.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

sen hiç kpss ye girdin mi kaç puan aldın?alt yapın var mı aslında tüm arkadalar hem hangi konuda olduğunu hem alt yapısı olup olmadığını paylaşsa tam süper olur:)

ben en son girdigim 2010 kpss de 72 aldım.sonrada girmedim zaten çocuk vs derken.

tseyhan, 11 yıl önce

Evet Basak01 hepimiz yazalim nerelerde oldugumuzu. Ben de matematikten rasyonel sayilardayim. Turkcede de yazim yanlislari. Yediiklimden calisiyorum. Yediiklim yazim yanlislarini diger dilbilgisi konularindan once vermis. Yani dilbilgisinde ses bilgisi haric daha bir sey calismadim.

Farkli sesler mutlaka olacak takilmayin arkadaslar. Siz yapabileceklerinizi en iyi bilirsiniz. Duzenli calismayla olmayacak bir sey degil. Ben de en fazla 2 saat calisabiliyorum. Arada cok yogun oldugumda yarim saat osun bakmaya calisiyorum. Onemli olan vazgecmeden devam etmek. Ve cok sukur konular boyle de ilerliyor. Bol dua edelim. Elimizden geleni yapalim. Allah buyuktur. Hepinize kolay gelsin

01başak
Memur
12 Eylül 2013 12:20

haklısın aslında gündüz 2 saat çalışıyorum gece de uykumdan fedakarlık etsem 2 saat daha çalışsak süper olur.paylaşımlarınız moral oluyor.

dün gecede canım sıkkındı.neredeyse sabaha kadar uyuyamadım.aslında ders çalışsam iyi olurdu.ama canım bir şey istemedi.bizim dezavantajlarımızdan bir taneside sorumluluklar sanırım.çünkü ünivden yeni mezun olsam ders dışında düşünecek başka konum olmayacak.daha iyi odaklanacaktım derse.

zor şartlarda da olsa inşallah kazanırız kızlar:)

eysl, 11 yıl önce

ders ders gideceğim ben. mat yaş prob. bitirdim dün, 7 konu falan kaldı mat. de. Türkçe den devam ederim bitince. gündüz 2 gece 2 saat çalışıyorum. sayı- kesir prob. çok zorladı ama...

eysl
Aday Memur
12 Eylül 2013 12:35

ben bu sene bitirdim aöf kamu yu. sizin bölümler ne bu arada?

01başak, 11 yıl önce

haklısın aslında gündüz 2 saat çalışıyorum gece de uykumdan fedakarlık etsem 2 saat daha çalışsak süper olur.paylaşımlarınız moral oluyor.

dün gecede canım sıkkındı.neredeyse sabaha kadar uyuyamadım.aslında ders çalışsam iyi olurdu.ama canım bir şey istemedi.bizim dezavantajlarımızdan bir taneside sorumluluklar sanırım.çünkü ünivden yeni mezun olsam ders dışında düşünecek başka konum olmayacak.daha iyi odaklanacaktım derse.

zor şartlarda da olsa inşallah kazanırız kızlar:)

Toplam 1423 mesaj
«212223242526272829303132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi