Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
20 Ocak 2013 23:41

kristalkutu

ayrıca burda icra müdürü ne iş yapar ne kadar maaş alır, bu yıl sınav olacak sınav nasıl olacak gibi konular yerine sorular ve sınav konuları üzerine bilgi paylaşırsak daha verimli olacağını düşünüyorum.....

21 Ocak 2013 08:13

adaletliii

arkadaşlar gruba istek gönderdim birinin beni kabul etmesi lazım;)) adaletlii isim neydi sizin

meltm_y, 1 yıl önce - Alıntıya git

meltm gruba katılmışsın sanırım haftasonu görmüştüm ismini

21 Ocak 2013 11:00

meltm_y

evet katıldım gruba hayırlı uğurlu olsun:)))

21 Ocak 2013 11:59

adaletliii

evet katıldım gruba hayırlı uğurlu olsun:)))

meltm_y, 1 yıl önce - Alıntıya git

özelden sicilinizi yazarsanız meltem hanım

21 Ocak 2013 11:59

zehir.hafiye

hani hiç sicil veren yok arkadaşlar

21 Ocak 2013 14:12

meltm_y

özelden sicilinizi yazarsanız meltem hanım

adaletliii, 1 yıl önce - Alıntıya git

adaletli ben sana yazdım ama mesaj kabul etmiyorsun galiba özelden o yüzden gönderemedim sana

21 Ocak 2013 14:30

furkan_26

çalışmalar nasıl gidiyo arkadaşlar. ben kıymetli evraktan not tutmaya başladım.. disiplinli çalışın, son ana bırakmayın hiç bişeyi. hedef haziranda tüm konular bitmiş ve sindirilmiş olsun. hazirandan eylüle bol bol soru çözülecek.

21 Ocak 2013 14:54

adaletliii

kambiyo zor evet onu hallettimi sorun çözülüyor zaten ;)

meltem hanım mesajı gönderdim özelinizie

21 Ocak 2013 16:01

zehir.hafiye

çalışmalar nasıl gidiyo arkadaşlar. ben kıymetli evraktan not tutmaya başladım.. disiplinli çalışın, son ana bırakmayın hiç bişeyi. hedef haziranda tüm konular bitmiş ve sindirilmiş olsun. hazirandan eylüle bol bol soru çözülecek.

furkan_26, 1 yıl önce - Alıntıya git

hadi 1 ay ismail ercanın sorularını çözdün 1 ay muratın savaşın ee başika nerde soru bulacaksın ki çözeceksin piyasada soru bankası yok ki

21 Ocak 2013 16:05

furkan_26

hadi 1 ay ismail ercanın sorularını çözdün 1 ay muratın savaşın ee başika nerde soru bulacaksın ki çözeceksin piyasada soru bankası yok ki

zehir.hafiye, 1 yıl önce - Alıntıya git

dostum her gün çeşit soru çözcen diye bi kriter yok ki. soru çözmenin amacı konuyu unutmamak. o yüzden çözdüklerini bi daha çöz. kitaba işaretleme yapmazsan zaten tekrar tekrar çözebilirsin, ayrıca hakimlik sınavlarına hazırlık soru bankalarından da yararlanılabilir.

21 Ocak 2013 17:04

meltm_y

ekledim arkadaşlar sizi....

21 Ocak 2013 23:25

kgulay

arkadaşlar ben de bu sene girmeyi düşünüyorum mezun olursam sınav hakkında hiçbir bilgim yok lütfen bilen arkadaşlar bilgi verirmisiniz baraj puan varmı mülakatı kazanınca hemen göreve başlıyormuyuz benim eşim astsubay çok zor bir meslek diyor ama bende aklıma koydum denemek istiyorum biraz anlatırmısınız

22 Ocak 2013 13:23

nerden bileceksiniz

arkadaşlar ben de bu sene girmeyi düşünüyorum mezun olursam sınav hakkında hiçbir bilgim yok lütfen bilen arkadaşlar bilgi verirmisiniz baraj puan varmı mülakatı kazanınca hemen göreve başlıyormuyuz benim eşim astsubay çok zor bir meslek diyor ama bende aklıma koydum denemek istiyorum biraz anlatırmısınız

kgulay, 1 yıl önce - Alıntıya git

arkadaşım bende bilgi almak istedim ama kristalkutu nickli arkadaş hangi soruların sorulup hangilerinin sorulamayacağını yazmış bi bak istersen senin sorun sorulabilecek sorulara dahil mi izin almak lazım tabiiii

22 Ocak 2013 13:29

nerden bileceksiniz

ayrıca burda icra müdürü ne iş yapar ne kadar maaş alır, bu yıl sınav olacak sınav nasıl olacak gibi konular yerine sorular ve sınav konuları üzerine bilgi paylaşırsak daha verimli olacağını düşünüyorum.....

kristalkutu, 1 yıl önce - Alıntıya git

ne oldu şimdi icra müdürü ne iş yapar anlatırız sonra işi kendilerine uygun bulurlar sınava girmek isterler bana bi rakip daha çıkar diye mi korktun da bilgi verilmesini istemiyorsun

22 Ocak 2013 13:47

3850
Kapalı

ne oldu şimdi icra müdürü ne iş yapar anlatırız sonra işi kendilerine uygun bulurlar sınava girmek isterler bana bi rakip daha çıkar diye mi korktun da bilgi verilmesini istemiyorsun

nerden bileceksiniz, 1 yıl önce - Alıntıya git

:)) komiksiniz arkadaş ya lafa bak rakip çıkar diye mi korkuyosun diyo öyle herkese de rakip olmam bi işin detayını şartlarını bilmem gerek diyosun yani öyle mi :)) adamlar sınava çalışma başlığı açmış konunun dağılmasını istemedikleri için burada bu tip yazılar yazılmasın istemişler bunu anlayışla karşılamamak bu kadar mı zor ki gelip sataşıyosun insanlara kardeşim zaten icra müdürü ne iş yapar maaşı nedir die yaz google a merak ettiğin tüm soruların cevabı google seni memurlar.net in bu konuya ilişkin başlıklarına yönlendiriyor ordan alabilirsin senin gibi bu mesleğin adını duyan haftada bi üye damlıyo araştırma yapmadan etmeden ne iş yapar napar neder kaç para maaş alır bilmem ne die biraz araştır şunu araştırdım buna dair bir bilgi bulamadım de gel onu sor yardımcı olmazlarsa o zaman sataş insanlara

22 Ocak 2013 15:42

misssulem

Arkadaşlar düz kitap mı okuyorsunuz, yoksa not , defter tarzı birşey tutuyor musunuz ?

23 Ocak 2013 00:45

kristalkutu

Arkadaşlar düz kitap mı okuyorsunuz, yoksa not , defter tarzı birşey tutuyor musunuz ?

misssulem, 1 yıl önce - Alıntıya git

bu biraz kişiseldir ama not tutarak çalışmanı tavsiye ederim. önce bi güzel okursun önemli yerleri anlayacağın dilde not tutarsan akılda kalması daha kolay hem de ara ara tekrar etme şansında olmuş olur kitaptan tekrar yapmak daha vakitlı olur

23 Ocak 2013 00:56

kristalkutu

nerden bileceksiniz, 1 yıl önce - Alıntıya git

ben şunu demek istiyorum 3850 linkli arkadaş bahsettiği gibi bu tarz soruların cevabı forumda başka başlık adı altında yazılmış belki on kez yazılmıştır. bu tarz şeyleri tekrar tekra konuşmak yerine anlamadığımız konular ve soruları üzerinde bilgi paylaşımı yapmamız hepimizin yararına olacaktır.

23 Ocak 2013 09:12

meltm_y

misssulem, 1 yıl önce - Alıntıya git

pandionun var mı arkadaşım senin varsa sicilini özelden yazda ekleyeyim seni arkadaş arıyoruz yanımıza çalışmaya başlayacağız grup olarak....

23 Ocak 2013 11:13

serbayhan

tüm arkadaşlara kolay gelsin . kitap konusunda ismail ercan diyorum. çünkü tüm konuları ele almış. kendini aşmış birazda yeni sorular eklemiş sorularını arttırmış. ben geçen sene sınava kursa giderek girdim. herkes gibi ösym nin sınav konularını ve soru tarzını değiştirmesi ile ters köşe oldu. ismail ercanınkitabınıda, muratın kitabınıda , savaş yayın evinin kitabınada çalıştım. içlerinde en sağlamı ismail ercan . konuları uzun uzun anlatmış ama çalışan için güzel bir kaynak diye düşünüyorum arkadaşlar. zaman zaman bilgilerimizi paylaşırız.

Toplam 234 mesaj
Grup Vizyon