Editörler : Lanet

ahlakci78
Genel Müdür
17 Kasım 2006 20:53

proje ödevi her öğrenciye mi yoksa isteyene mi verilecek.

mihri79
Daire Başkanı
17 Kasım 2006 23:59

ben kafamdakılerı yazayım ama bır sartım var tabı ısın sakası ama yazımın sonunda rıcamı belırteyım, 123 lere hayat bılgısınden tasıtlar kıtapcıgı, 3 lere turkçeden noktalamaısaretlerı kıtapcağı, 2 lere turkçeden bıldıklerı butun kelımelerden sozluk, kelıme anlamları kendılerı ne bılıyorsa o yazılacak, 1 lere öğrendıklerı hece , kelıme, cumle ne varsa kıtapcık şeklınde, gorsel sanatlar Ataturk un hayatını anlayabılecegımız bır resım, muzıkten kendı urunlerı olan bır şıır ve ona melodı uyduracaklar, 3 lere mat geometrık sekıller yapacaklar karton keserek arkalarına özellıklerı yazılacak, 2 lere ve 1 lere mat bulamadım daha, şımdı gelelım soruna daha oncede yazdım ben bunlara değerlendırme olcegını hazırlayamam , bakıp kafadan not verebılırım ama olcut nasıl koyacam bılmıyorum, yararlanan arkadasım olursa bu fıkırlerımden ve olcutler hazırlarsa bana ıletebılırmı? kolaylıklar.

miftah
Aday Memur
18 Kasım 2006 09:11

Arkadaşlar,6-7-8.sınıflara matematik dersinden proje konusu olarak neler verdiniz?Paylaşırsanız sevinirim.

mustik60
Aday Memur
18 Kasım 2006 22:08

matemetik ve fen teknoloji 6.sınıfta herkesemi proje vereceğiz yoksa yıllık ödev gibi mi bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.

Yoksa sadece kitaptaki projelere mi not vereceğiz

yesk
Aday Memur
19 Kasım 2006 12:18

mustık eger bu formun 2. sırasındakı baslıga bakarsan benım actıgım baslıkta bu sorunun cevabı var baslık

4. sınıftan ıtıbaren olcme ve degerlendırme

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=75424

CAN72
Yasaklı
19 Kasım 2006 13:59

Haydi arkadaşlar bu performans ve proje çalışmalarıyla Japonya ve Norveçi yakalayacağımızı düşünüyorum. Aranızda HTML dilini bilen var mı bilmiyorum am bu yeni uygulama HTML kodları yazmaya benziyor. Renkli Verdana formatında hareketli bir KELİME yazmak için onlarca kod yazmanız gerekiyor. Tabi burda FP. Dreamveawer. Photosho..vb programlar kullnmak yasak.

ayşe_melek
Aday Memur
24 Kasım 2006 13:23

merhabalar öncelikle tum öğretmenlerimin öğretmenler gunu kutlu olsun benim acilen 1.sınıf için proje ve performans ödevi örneklerine ihtiyacım var yardım edebilirseniz sevinirim bu konuda benim hiç bir fikrim yok bende sınıf öğretmeniyim ama ceçaevinde gorev yapıyorum

sonperde38
Kapalı
24 Kasım 2006 15:10

acaba bu konuyla ilgili önerebileceğiniz bir site falan yok mu

midge
Şef
25 Kasım 2006 10:30

murat-1978

midge
Şef
25 Kasım 2006 10:34

murat-1978 http://www.hevokullari.k12.tr/html/modules/Odevler/odevler/111706A6.jpg Bu adreste matematik dersi için hazırlanmış bir performans ödevi var.Diğer günlerin ödevlerine de bakarsanız başka dersler için de vardır herhalde.Cevabımı aradan bir kaç gün geçtiği için burada belki görmezsiniz diye özelinize yazacaktım ama nedense giriş yapamadım.

sonperde38
Kapalı
25 Kasım 2006 18:00

eyvallah çok saolun....

ferhann
Aday Memur
26 Kasım 2006 14:04

Arkadaşlar proje ödevleri isteyen öğrenclere verilecek. Her iki dönemde de verebilirsiniz. Anı dönem ödevi gibi. Performans ödevleri ise bir dönemde en az 2 tane onun dışında isterseniz fazla da verebilirsiniz. Bunlar bireysel veya grup çalışmaları olarak verilebilinir.

bahazar
Yasaklı
26 Kasım 2006 15:44

5.SINIF İÇİN PROJE VE PERFORMANS ÇALIŞMALARINIZ YOK MU?

bigbrother
Aday Memur
26 Kasım 2006 16:58

Slm arkadaşlar

2. sınıf ile ilgili proje ve performans örnekleriniz varsa gönderir misiniz?

*karatren*
Memur
27 Kasım 2006 04:51

ilköğretim 1.2.3.4.5. sınıflar için basılmış performan ve proje ödevi forumları kitapçılarda var.Her öğrenci için birer tane alıp o konuları veriyorsunuz.İsteyenlere yayınevi adresini verebilirim

bigbrother
Aday Memur
27 Kasım 2006 09:56

*karatren*

yayınevi adresi verirseniz sevinirim.

menekşem
Aday Memur
28 Kasım 2006 11:37

Aynı karatrenin vereceği adresi ben vereyim.O arkadaş olur beraber aldık.

Berkay yayıncılık

Meşrutiyet caddesi Hatay sk.No:19/8-12-13

Kızılay /Ankara

tel:0312 4255105

menekşem
Aday Memur
28 Kasım 2006 11:41

yukarıdaki adres Performans ve Proje Ödevleri (ilköğretim) ile ilgilidir.

beyza1999
Aday Memur
30 Kasım 2006 13:19

yıllık ödev uygulamaları

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=182257

arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim.şimdi bizler ikinci kademe öğrencilerimize 7. ve 8.sınıflara yıllık ödev uygulamasına devam ediyor muyuz?devam ediyorsak bir öğrenciye kaç derse kadar ödev alabileceğini belirtirseniz sevinirim.ikinci ödev almak isteğen öğrencimiz,ikinci ödev almak istediği dersin öğretmeninden onay almak zorunda mıdır?yoksa sınıf rehber öğretmenin onayı yeterli midir? teşekkürler

sakarya_54
Müsteşar
30 Kasım 2006 20:24

yıllık ödev yok.

bütün sınıflarda performans ve proje uygulaması yapılacak

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi