Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : SevkiSevilesin
27 Aralık 2012 16:45  

fahri alım

Merhaba arkadaşlar. iktisat fakültesi lisans,ilahiyat önlisans ,ihl mezunu , yeterlilik mülakatı olan hafızım ..... Kpss puanım olmadığı için atamalarda başvuramadım... yeterlilik mülakatı kpss vs. olmadan kadroya alındı bazı arkadaşlar. fahri kkö. için ne yapmak gerek.?

27 Aralık 2012 20:32

gul4577

öncelille hangi şartları istiyorlarsa şartlara uygun hale gelin sizdeki şartların aynısına sahibim şimdi kadrodayız kpss yeterlik her yapılana girin tavsiyem sonunda azmedince oluyor nasipse her şeyin hayırlısı

27 Aralık 2012 20:44

Ammar27

Tek eksiginiz kpss ise vekillige basvurun. Daha sonra da sinavlara girmeye devam edin.

29 Aralık 2012 23:51

feylesuff

müftüş

25 Şubat 2013 16:06

23.44

hocalarım fahri kuran kursu hocalarıyla ilgilibi çalışmadan bahsediyorlar sizce ne kadar doğru????

25 Şubat 2013 18:13

felsefesör
Yasaklı

Mossat ajanı geri dönmüş, gözümüz aydın! dostum nick değiştirmene gerek yok, biz seni tanıyoruz

25 Şubat 2013 19:24

23.44

hocam bendenmi bahsediyorsun anlamadım ama neyse bi çalışmadan söz ediyorlar doğrumu acaba??

26 Şubat 2013 12:01

kköğ

arkadaşlar sa..fahri alım nedir nasıl oluyor sadece imam hatip mezunu olmak yeterlimi?

01 Mart 2013 14:07

muderris58

arkadaşlar bu yıl fahri k.k.ö kadroya geçebilecek mi ?ALLAH rıza için cvb yazın kardeşlerim

01 Mart 2013 22:06

kardelen hafize

allah rızası için durup durup şu fahri alımı sorup da insanların sinirlerini oynatmayın. kardeşim niye gelip bu sene ki alım takvimi açıklandı ne yapmamız gerek diye sormuyorsunuz da fahri alımı soruyorsunuz. ama kusura bakmayın ben bu cümleden sadece şunu anlıyorum ben herkesle aynı şartlarda bekleyemem, belki hiç atanamam da bu vasıfla tek umudum fahri alım. bunu kul hakkına girdiğini ne zaman idrak edecek bu millet.

01 Mart 2013 23:43

23.44

neden hocam böyle düşünüyorsun.fahri görev yapanların ,imam-hatip mezunu, yeterliliği war,kpss puanı var.sadece belki kpss puanı diğerlerine göre düşük olupta atanan vardır,ama unutmamak gerekirki fahri görev yapanlarında(+ olarak) tecrübesi var.şimdi diyeceksin ki bize fahrilik vermediler verselerdi bende yapardım.arkadaşım oda KISMET.....

02 Mart 2013 10:00

muderris58

evet kpss yeterlik arapça hepsi var ama fahri düşmanı çok var malesef

02 Mart 2013 11:24

kardelen hafize

muderris58 eğer hepsi dediğin gibi varsa zaten atanırsın fahri alıma gerek yok değğil mi ????

02 Mart 2013 11:30

kardelen hafize

neden hocam böyle düşünüyorsun.fahri görev yapanların ,imam-hatip mezunu, yeterliliği war,kpss puanı var.sadece belki kpss puanı diğerlerine göre düşük olupta atanan vardır,ama unutmamak gerekirki fahri görev yapanlarında(+ olarak) tecrübesi var.şimdi diyeceksin ki bize fahrilik vermediler verselerdi bende yapardım.arkadaşım oda KISMET.....

23.44, 2 yıl önce - Alıntıya git

şimdi ben sana şunu diyeyim benim on taneden fazla hafız, arapçası çok iyi, yeterlilik puanı 80 üzeri, önlisans mezunu, ayrıca ilitam 4. sınıfta arkadaşım var atanmayı bekleyen. şimdi bunlar ve bunun gibiler dururken sırf 8 ay görev yapmış bir lise mezunu, sadece önlisans mezunu vs. birilerini göreve almak doğru mu. bir alım olacaksa yukarıdan aşağıya doğru olmalı diplomalar. şimdi sizler diyorrsunuz ya bizde de kpss yeterlilik var diye o zaman hiiiiçççç dert etmeyin zaten normal alımlarda alınırsınız ne diye fahri alımları soruyorsunuz ki??? hem şu kpss var diye bir cümle de çok basit oluyor. 40 tl veren herkes zaten kpss ye giriyor marifet girmek değil yüksek puan almaktır.

02 Mart 2013 11:43

betru

fahrilerin değil adaletsizliğin düşmanıyız bende zamanında vekillik için sınava girdim torpilsiz 15 kişiden birinci oldum 14 kişinin yeterliliği vardı benim yoktu ben kazandım yeterliliğim yok diye vekilliğe almadılar sonra 4 kişinin veklllik sınavında sonuncu oldum sebeb alınacak kişi belliydi ve o kişilere kadro verildi bu mu adalet asla fahriliği vekilliğe düşman değiliz sadece adaletsizlik yapan müftülüklere düşmanız

02 Mart 2013 18:04

23.44

şimdi ben sana şunu diyeyim benim on taneden fazla hafız, arapçası çok iyi, yeterlilik puanı 80 üzeri, önlisans mezunu, ayrıca ilitam 4. sınıfta arkadaşım var atanmayı bekleyen. şimdi bunlar ve bunun gibiler dururken sırf 8 ay görev yapmış bir lise mezunu, sadece önlisans mezunu vs. birilerini göreve almak doğru mu. bir alım olacaksa yukarıdan aşağıya doğru olmalı diplomalar. şimdi sizler diyorrsunuz ya bizde de kpss yeterlilik var diye o zaman hiiiiçççç dert etmeyin zaten normal alımlarda alınırsınız ne diye fahri alımları soruyorsunuz ki??? hem şu kpss var diye bir cümle de çok basit oluyor. 40 tl veren herkes zaten kpss ye giriyor marifet girmek değil yüksek puan almaktır.

kardelen hafize, 2 yıl önce - Alıntıya git

hocam iyi güzel demişsinde,soruyorum sana aynı pozisyonda sen olsan,yani fahri olarak sen görev yapıyor olsaydın acaba şimdi söylediklerini o zaman da söylermiydin,elini vicdanına koy ve cevap ver...

02 Mart 2013 18:31

kardelen hafize

kardeşim bu bir haksızlıktır. ben fahrilikte değil ama atandığım yerden (aracı olmaya çook uzak bir dağ köyünden) daha iyi bir yere geçiş için torpil kullanma şansım varken kullanmadım,hala oradayım. başka bir imtihanla karşılaştığımda nasıl olur bilemem. ama allah altından kalkamayacağımız imtihanlara tabii tutmasın.

02 Mart 2013 19:05

23.44

aminn

05 Mart 2013 17:24

blanche_noir

s. a kusura bakmayın sadece bilgi amaclı soruyorum! fahri çalışma herhangi bir yerde çalışma mı? herhangi bir yerde çalışana kadro verilir mi? kadro verilme şartları nelerdir? her fahri çalışan kadro alır mı? ( tekrar ediyorum sadece bilgi amaçlı sorum)

Toplam 18 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?