Editörler : F16 Gökçen
«213214215216217218219220221222223224»

spinozaaaa
Aday Memur
23 Ekim 2009 20:45

arkadaslar ankara için baska kimse var mı acaba mülakat daveti alan?

thadrorn
Aday Memur
24 Ekim 2009 01:36

arkadaşlar merhaba,

ben de çarşamba girdim mülakata egitimbakanı kafana takılan soru aynen bende oluştu görüşmede..sordum cevapladı görüştüğüm kişi.kısaca şöle anlatayım,3160 kişi sınava çağırılmış,1176 kişi sınava girmiş,katılım en fazla izmirde onun için izmiri bitirip diğer illere geçmişler.her şehri kendi içinde değerlendirmeden ziyade kafalarında belli bi puan varmış onun üstüne çıkanları aramışlar.bunların içinden de mülakata çağırılanlar arasından seçim yapacaklarmış.

mutlukiraz
Aday Memur
24 Ekim 2009 13:37

Ben kaç aldım diye soran olmadı mı:D

esra3384
Daire Başkanı
24 Ekim 2009 18:39

akdeniz bölgesi ya da mersin'den aranan yok mu hala?

cerberus
Aday Memur
25 Ekim 2009 18:33

merhaba,

arkadaşlar ankara ve eskişehirden mülakata çağrılan varmı başka

alcansas
Memur
26 Ekim 2009 10:38

acaba eskısehırde sınava gırenler ankaradamı mulakata alınacak yoksa eskısehırdemı olucak mulakat bılgısı olan arkadas varmı acaba?

cecilya
Aday Memur
26 Ekim 2009 10:53

esra3384; 10 Ekim'deki yazili sinava Antalya'da girenlerdenim, 28 Ekim'deki mulakat icin aradilar. Umarim sen de aranmissindir. Basarilar.

degolet
Aday Memur
26 Ekim 2009 13:51

Adana dan aranan var mı arkadaşlar??

tuzluk21
Aday Memur
26 Ekim 2009 14:21

istanbuldan aranan var mı arkadaslar önceki sayfalara baktım istanbul geçmiyor ama gene de sorayım dedim..

cserce
Aday Memur
26 Ekim 2009 16:53

Slm arkadaşlar balıkesir'den girip te haber alan yoktur,sanırım varsa ve paylaşırsa sevinirim,1-2 sayfa öncesinde deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.Söyledikleriyle ne şevkim kırıldı nede hevesim kaçtı,sayelerinde bilgilendim . Sonuçta ben işin sadece olumlu yanlarını değil varsa olumsuz olabilecek taraflarınıda öğrenmek isterim çünkü ben deneyelim olmazsa bırakırım diye bu işe başvurmuyorum ,en baştan kafama yatmalı örneğin benimde duyduğum 6 ay içinde bölge müdürünün atama hakkı oluşuyor ancak atayıp atamamak kendi insiyatifinde ,ayrıca sizin performans notunuz da bu durumda önemli bi etken olabilir diye duydum enfazla 12 ila 18 ay diyolar bir mağazadaki çalışma süresine evliler için zor bir durum.3-4 mağazanın olduğu bir yer olursa belki ev adresin aynı kalarak iş adresin değişiyor ozaman 4-5 yıl aynı yerde kalma ihtimalin oluşuyor dediler.Çalışma temposu ise yorucu ,ağır ,ufak ufak çok iş var dediler.Sonuçta kolay iş yok o aşılabilir,ancak atanma süresi biraz sıkıntılı... okuldan ev arkadaşlarım müdür oldular onlarla sürekli görüşüyoruz,kısaca bildiklerimi paylaşayım dedim.Deneyim sahibi arkadaşların paylaşacakları şeyler varsa ve bunca haksız ithamdan sonra yazma istekleri kaldıysa ben duymak isterim.

aemermer
Memur
26 Ekim 2009 17:09

vede izmittende aranan yok herhalde. bu günde yüzümüzü güldürecek haberi batan güneşle beraber yarına erteledik desenize...

izmir_
Kapalı
26 Ekim 2009 21:55

ben geçen salı izmirde mülakata girenlerdenim.mülakata giren arkadaşlar size hiç ücretten, çalışma koşullarından bahsedildi mi?

eğitimbakanı
Aday Memur
27 Ekim 2009 11:31

MERSİN de sınava girip te çağırılan varmı arkadaşlar... haber verirseniz sevinirim... bi de bunu öğrenmenin daha kolay yolunu bilen var mı? forumlardan mı öğreneceğiz çağrılıp çağrılmayacağımızı???

mutlukiraz
Aday Memur
27 Ekim 2009 12:59

izmir_

Ben de salı günü İzmir'de görüşmeye gittim. Maaş eğitim sırasında ilk 6 ay 900 lira, ayrıca yemek fişleri veriyorlarmış, eğitimi başarılı bir şekilde geçersek de primlerle birlikte yaklaşık 2000-2500 tl maaşın oluyormuş. Eğitim sırasında da sınavlar ve performans değerlendirme testleri yapılıyormuş. Zaman zaman İstanbul'da teorik eğitimlere çağırılıyormuş yönetici adayları.

Çalışma saatlerine gelirsek(bunu gematria'dan öğrendim:)) haftada 45 saat, günde ortalama 7.5 saat çalışma, 1.5 saat de yemek arası kullanabiliyormuş çalışanlar. Haftada 1 gün izin, o da hafta içi kullanılabiliyor sanırsam. Ayrıca iş yoğunluğuna göre çalışma saatlerinde değişiklik oluyormuş. Ay sonlarında sayım yapıldığından çalışmalar geceye sarkıyormuş. Zaten Bayram ve Yılbaşı konusu gayet korkutucu:D

Yıllık izini hiç sormadım? Görüşmeye giden arkadaşlar asıl meslekleriniz ne acaba? Aranızda tekstil mühendisi olanınız var mı?

alcansas
Memur
27 Ekim 2009 13:22

arkadaslar hıc eskısehırde sınava gırıpte cagrılan varmı??? bılgısı olan varsa paylasabılırse cok sevınırım

izmir_
Kapalı
27 Ekim 2009 14:09

mutlukiraz

teşekkür ederim.bana ücretten bahsetmediler ben de sormadım açıkçası...6 ay eğitim olduğunu söylediler..birde eğitimden sonra her ilde çalışabilirmisin ,en çok bunun üzerinde durdular...son mülakatmış bu daha ayrıntılı anlatabilirlerdi..neyse ik cılar çok pozitiftiler.sanırım her görüşmede böyle..bu yüzden olur mu olmaz mı hiç kestiremiyorum..üç hafta dediler daha iki hafta var beklemek zor..

aemermer
Memur
27 Ekim 2009 16:49

izmit yok mu?

mutlukiraz
Aday Memur
28 Ekim 2009 14:04

izmir_

kasımın ortasında eğitime başlayacaklarını söylediler bana, başka bir arkadaşıma da kasımın başında demişler:) zaten bütün mülakatlar bitmeden cevap beklemiyorum ben de:)

izmir_
Kapalı
28 Ekim 2009 16:19

senin dediğin gibi geri dönüşler bütün mülakatlar bitince olucakmış yaklaşık 3 hafta ...eğitim için bana kasımın son haftası ya da aralığın ilk haftası olur büyük ihtimal dediler...

...brs...
Aday Memur
28 Ekim 2009 17:08

arkadaşlar ben de dün bursa için arandım.mülakatım cuma günü.mülakata giden arkadaşlar bir tek mülakat mı olacakmış bilginiz var mı?

Toplam 14144 mesaj
«213214215216217218219220221222223224»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi