Editörler : crops35

srht-yldrm
Aday Memur
11 Mart 2013 14:22

:)) ben sorularıda bildim hata nerede yaptım bilmiyorumda allah sonumuzu hayır etsin:)

kartalice, 11 yıl önce

aynen bende girdim son ikm mulakatina.cok gereksiz stres ve heyecan yaptim kendi kendimi yaktim.bu sefer bende idmanliyim :)

kartalice
Aday Memur
11 Mart 2013 15:36

daha onumuzde alimlar var,hata yapmak olarak dusunme belki daha iyisi denk gelir:-)

srht-yldrm
Aday Memur
11 Mart 2013 15:45

Gerçekten bu kadar pozitimisiniz merak ettim:)) şakası bi yana inş hakkımızda en hayırlı yer olur...

kartalice, 11 yıl önce

daha onumuzde alimlar var,hata yapmak olarak dusunme belki daha iyisi denk gelir:-)

kartalice
Aday Memur
12 Mart 2013 11:45

:-) pozitif olmak zorundayim :-) bu sefer insallah basaririz!!!

srht-yldrm
Aday Memur
12 Mart 2013 20:12

İnşallah:)) yargıtay hizmetli ,ilanı için başvuruda bulundunuzmu ben orayada başvurmuştum listedeyim bakalım..

kartalice, 11 yıl önce

:-) pozitif olmak zorundayim :-) bu sefer insallah basaririz!!!

kartalice
Aday Memur
13 Mart 2013 09:51

sorma gormedim o ilani ben,yoksa basvururdum mutlaka..ne olursa olsun memur olalimda :-)

srht-yldrm, 11 yıl önce

İnşallah:)) yargıtay hizmetli ,ilanı için başvuruda bulundunuzmu ben orayada başvurmuştum listedeyim bakalım..

kartalice
Aday Memur
13 Mart 2013 10:08

simdi goz gezdirdim basvursam siralamaya girermisim,kismet iste,mulakatta sana bol sans dilerim.

srht-yldrm
Aday Memur
13 Mart 2013 11:10

teşekkür ederim

kartalice, 11 yıl önce

simdi goz gezdirdim basvursam siralamaya girermisim,kismet iste,mulakatta sana bol sans dilerim.

tarik_bey
Aday Memur
15 Mart 2013 22:34

hazirana az kaldi hazirana kadar aciklanir herhalde :))

kartalice
Aday Memur
16 Mart 2013 11:46

guvenlik,ikm,merkezi atama hepsi haziran anlasilan..

tarik_bey
Aday Memur
16 Mart 2013 23:38

oyle gorunuyo

bugun emniyeti aradim guv.sb.mud. tanidigimdir kendisine benim guv. sorusturma evraklarimin gelip gelmedigini sordum daha gelmedi dedi daha evrak gelecek sorusturma yapilacak rapor hazirlanacak tekrar oraya gonderilecek cek cek te cek cek :) 2 ayi bulacaklar sanirim bunlar benim atanmami bekliyorlar ondan sonra aciklayacaklar :))

bu arada liste aciklanincaya kadar bir suru arkadas atanir cunku soforlukte ve guvenlikte ismi olan 5 arkadas su anda dsi ye yerlesmek uzere tabi bende

eger olurda dsi ye yerlesirsek hicbirimiz mulakatlara gelmeyecez listede olan diger arkadaslarinda sansi yukselir ya insanin elinde olsa kimse gurbet ele gitmez

rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin ..

kartalice
Aday Memur
17 Mart 2013 17:46

amin.insallah hepımız atanırız

tarik_bey, 11 yıl önce

oyle gorunuyo

bugun emniyeti aradim guv.sb.mud. tanidigimdir kendisine benim guv. sorusturma evraklarimin gelip gelmedigini sordum daha gelmedi dedi daha evrak gelecek sorusturma yapilacak rapor hazirlanacak tekrar oraya gonderilecek cek cek te cek cek :) 2 ayi bulacaklar sanirim bunlar benim atanmami bekliyorlar ondan sonra aciklayacaklar :))

bu arada liste aciklanincaya kadar bir suru arkadas atanir cunku soforlukte ve guvenlikte ismi olan 5 arkadas su anda dsi ye yerlesmek uzere tabi bende

eger olurda dsi ye yerlesirsek hicbirimiz mulakatlara gelmeyecez listede olan diger arkadaslarinda sansi yukselir ya insanin elinde olsa kimse gurbet ele gitmez

rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin ..

srht-yldrm
Aday Memur
20 Mart 2013 14:09

Bir gelişme yok değilmi arkadaşlar kimileri emniyetten polislerin evlerine geldiğini söylemiş bana daha gelen giden olmadı bu beklediğimiz kadar yine bekleyecekmiyiz bu nasıl bir alımmış arkadaş....

kartalice
Aday Memur
22 Mart 2013 11:47

arkadaşlar müjde!açıklanmış listeler pgm.den kontrol edin!

kartalice
Aday Memur
22 Mart 2013 12:01

nihayet açıklandı..sanırım boy-kiloyu mülakat gününde yapçaklar mülakat tarihi olarak verilmiş..kimse yok forumda,nerdesiniz arkadaşlar?

srht-yldrm
Aday Memur
22 Mart 2013 13:25

Burdayızzzz:)) teşekkürler kartaliçe bugün aldığım en güzel haber bu girelim bakalım mülakata:)))

kartalice, 11 yıl önce

nihayet açıklandı..sanırım boy-kiloyu mülakat gününde yapçaklar mülakat tarihi olarak verilmiş..kimse yok forumda,nerdesiniz arkadaşlar?

srht-yldrm
Aday Memur
22 Mart 2013 13:28

9 nisan 2013 salı Saat bilgisi varmı yoksa benmi göremiyorum??

srht-yldrm
Aday Memur
22 Mart 2013 13:29

Sözlü sınav; Tavuskuşu Sokak No:18 Dikmen/ANKARA adresinde bulunan Hâkimevinde, aşağıda belirtilen tarihlerde yapılacak olup, saat 09:00'da başlayacaktır.

kartalice
Aday Memur
22 Mart 2013 13:39

saat 9.00 da başlayacakmış.herkese başarılar..

srht-yldrm, 11 yıl önce

9 nisan 2013 salı Saat bilgisi varmı yoksa benmi göremiyorum??

srht-yldrm
Aday Memur
22 Mart 2013 13:46

Teşekkürler sanada başarılar allah yardımcımız olsunn

kartalice, 11 yıl önce

saat 9.00 da başlayacakmış.herkese başarılar..

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi