Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : radulas
18 Nisan 2013 12:29

infzkorma

Mulakattan ciktiktan sonra sormustuk 1 ayi bulur aciklanmasi demislerdi bakalim nolcak

tarik_bey, 1 yıl önce - Alıntıya git

yuuhhh abicim mantığı ne bunun anlamadım kii yaa!!!

18 Nisan 2013 12:56

tarik_bey

Vallahi usta bizde sasirdik ama bayan bize iyle dedi hatta bize dediki mulakata cagrilmaniz 3 ay surdu buda engec 1 ay icinde aciklanir bakacaz

18 Nisan 2013 16:20

infzkorma

sanmam o kadar sürceğini de yine de belli olmaz bunların işleri...bakalım bekleyelim görelim yarın cuma açıklarlar diye düşünüyorum ama belli de olmaz tabi..

20 Nisan 2013 22:51

srht-yldrm

Serhat yildirim bu saatten sonra senin orayi kazanmaman icin elimden gelenin fazlasini yapacam unutma bunu...

Ne kadar para istiyorlarsa dokecem varsin 10 donum tarlamda bu ugurda heba olsun

tarik_bey, 1 yıl önce - Alıntıya git

:D komik insan :D

02 Mayıs 2013 20:36

pisman71

S.a , kazanan herkesi tebrik ediyorum, yanlız söyle bir durum var benzer soyadların kazanması cok dikkat cekici, ben mülakata 1.5 küsür puanla girmeyi kacırdım tüm sartlarım tutmasına rağmen, burdan o mülakata katılmayan ve şartlarının tutmadığını bildiği halde başvuranlara sesleniyorum, umarım hiç bir yere giremez sizinde önünüzü bir yerlerde kapatırlar, engel olurlar, Allah sizi bildiği gibi yapsın, hayırlı aksamlar...

02 Mayıs 2013 23:16

tarik_bey

Lanet olsun ya boyle sansa yedege bile giremedim allah bildigi gibi yapsin yine taseronda calismaya devam artik onumuzdeki alimlari bekleyecez

03 Mayıs 2013 01:05

infzkorma

benimde olmamış umudumda yoktu zaten çünkü dayım yoktu şansıma gitmiştim kazananlara başarılar...var mı içimizden kazanan kimse?? bir de ne kadar benzer soyadlılar var hepte kazanmışlar ilginçç???

03 Mayıs 2013 01:27

tarik_bey

ya benim anlamadığım benim dayım da vardı umudumda vardı demekki serhat arkadaşın beduası arkamdaydı

03 Mayıs 2013 13:56

infzkorma

dayılarda yarışıyor artık arkadaşım yada yapıcaz tamam diyorlar sonra üstüne olmuyorlar boşveriyorlar..

05 Mayıs 2013 21:02

srht-yldrm

ya benim anlamadığım benim dayım da vardı umudumda vardı demekki serhat arkadaşın beduası arkamdaydı

tarik_bey, 12 ay önce - Alıntıya git

:)) yeni gördüm mesajını ben kmseye beddua etmem merak etme

o değilde senin paracıklar gitti benim işi olmasın diye harcadın paraları çalışmaya devam...

05 Mayıs 2013 21:05

galaksi-68

tarik_bey, 12 ay önce - Alıntıya git

tarık_bey tigemde mis gibi işiniz var napcaksınız adalet bakanlığını tigem haziranda elektrik teknisyeni alacak mı ?

06 Mayıs 2013 03:32

tarik_bey

:)) yeni gördüm mesajını ben kmseye beddua etmem merak etme

o değilde senin paracıklar gitti benim işi olmasın diye harcadın paraları çalışmaya devam...

srht-yldrm, 12 ay önce - Alıntıya git

:))) allahtan bos yere paraciklarimi harcamadim :D

06 Mayıs 2013 03:33

tarik_bey

tarık_bey tigemde mis gibi işiniz var napcaksınız adalet bakanlığını tigem haziranda elektrik teknisyeni alacak mı ?

galaksi-68, 12 ay önce - Alıntıya git

Dostum tigemde calisacagina git ozelde calis

kisaca agalik ve marabaligin modern halidir tigem

13 Mayıs 2013 19:05

berrin koçak
Yasaklı

KPSS de çıkmış banko sorularımı hizlikitapci com dan aldım çok memnun kaldım

14 Mayıs 2013 01:47

tarik_bey

Al bide burdan yak iyimi :))

22 Mayıs 2013 16:56

r.kılınc

yeni ilan yayınlandı takip eden yok mu?

22 Mayıs 2013 17:43

hasan__06

http://www.cte.adalet.gov.tr/ burdaki mi

22 Mayıs 2013 22:27

selooo8

aga elektronik teknisyeliği iskenderuna başwuran warmı ?

Toplam 178 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon