Editörler : oto-danisman-expert
«212213214215216217218219220221222223224

sekan38
Aday Memur
07 Eylül 2013 22:49

ne sikime o kadar yedege masraf yaptırdınız anasını sıktıklerım.işten gucten ettınz mılletı.

sekan38
Aday Memur
07 Eylül 2013 22:50

inş kökten yok olur gıdersınz TURKIYEDEN dogdum topraklardan bu kadarmı nefret ettrrler ya!pislikler

sekan38
Aday Memur
07 Eylül 2013 22:51

suan baska ulke alsın gıder oranın askerı polisi olurum okadar nefret etttım!

Sayılı
Aday Memur
08 Eylül 2013 02:23

Arkadaşlar şunu unutmayalım BU CENNET VATAN BİZİM ! Biz gençler bu vatana hizmet için varız bu millete hizmet için varız.Ama bizi bu vatandan hizmet aşkından soğutan o insanlar varya onları Allah bildiği gibi yapsın.Ben bu ülkenin namusu,peygamber ocağı diye tabir edilen bir kurumun askerlerine düşman gibi bakıyorsam baktıranlar utansın.Yazılacak söylenecek çok şey var kardeşlerim ama kime ? ne için yazacaksınızki ? ne çektiğinizi bir yastığınız birde dört duvar bilir.Allah hepinize çok daha iyi işler nasip eder inşallah.

31Hatay
Aday Memur
09 Eylül 2013 02:56

arkadaşlar bende giremeyenlerdenim de herkes gibi banada geçmiş olsun dicem olmicak geçirenler sagolsun gitti paralar gitti emekler gitti hersey bende 335. yedektim ama gelmeyecegını bılıyodum az cok atlattım bunlaım mal yerine konmayı. 2014 sınav takvimi açıklanmış baktımda 2014 JANA diye hiç bisey yok noldu şimdi amk. lan zamanında uzman jandarmaya gittim yedekte kaldım giremedim bu sene jatekte yedekte kaldım bu da mı kapandı noldu siktiler ortalığı. ayrıca bu sene jatek alımı okulu sonmuş diye muhabbet geçiyodu mal gibi beklerken yedekler bahcesinde hayrdır? ne yani ille ocagın gazını açıp çakmaklamı oynayalım yeter lan yeter bu ne lan bu. seyyar cinayet yapacaklar adamı amk. HATAY31

firatxx
Şef
01 Ekim 2013 00:10

kardeş geçen senede yoktu ösym takviminde daha sonradan dahil oluyor takvime, bende 57 puanla önsağlıktan elendim , son bir sene daha denemyi düşünüyorum yani sende düşünüyorsun , daha var ocak şubat gibi koyarlar takvime jana yı, ama alım bu kadar çok olurmu hiç ama hiç sanmıyorum, 300 kişşi alır , zaten onlarda çoktan torpilini yaptırmıştır

31Hatay, 11 yıl önce

arkadaşlar bende giremeyenlerdenim de herkes gibi banada geçmiş olsun dicem olmicak geçirenler sagolsun gitti paralar gitti emekler gitti hersey bende 335. yedektim ama gelmeyecegını bılıyodum az cok atlattım bunlaım mal yerine konmayı. 2014 sınav takvimi açıklanmış baktımda 2014 JANA diye hiç bisey yok noldu şimdi amk. lan zamanında uzman jandarmaya gittim yedekte kaldım giremedim bu sene jatekte yedekte kaldım bu da mı kapandı noldu siktiler ortalığı. ayrıca bu sene jatek alımı okulu sonmuş diye muhabbet geçiyodu mal gibi beklerken yedekler bahcesinde hayrdır? ne yani ille ocagın gazını açıp çakmaklamı oynayalım yeter lan yeter bu ne lan bu. seyyar cinayet yapacaklar adamı amk. HATAY31

dagu
Aday Memur
03 Ekim 2013 12:28

yine sinav olsa ne olacak 2 ay kafanı kaldırma der calıs bır suru para harca ondan sonra senı o..... çogunun bırısı cıkıp sende olmayan sebeblerden senın tıpını yada baska bırseyını begenmemıstır bos yere elesın gecsı hersey bı kaleme bakıyor sonra herseyı gecıyorsun ve saglık raporunda da bı hastalık yazıyo o...........çocugu onu gectık dıyelım okdar ınsanı yedek alıpta o kadar masraf yaptırımta madem almayacaktın bukadar adamı alacagın kadar cagırsana be kahbenın cocugu bır suru ınsana o kadar masraf yaptırdınız adam gozumuzun onude torpıl kagıtlarıyla gezdı arkrabasoyla nerde tsknın guvenırlıgı nerde sereflı oldu hepsının ta.......... koyayım bı madur olarak gel sen sımdı bunları gor tertradan bu moralle sınav hazırlan yemısımm astsıbbaylıgına koyayım....

Sayılı
Aday Memur
03 Ekim 2013 17:50

Arkadaşım açık bir şekilde dile getirmiş.Gençler bakın bu sınava girip haksız yere elenenlerin ne çektiğini bi Allah bilir.Ümitlerinizi bağlamayaın sakın.Bazı şeyler anlatılmaz yaşanır burada ne konuşssak boş sadece topunun Allah belasını versin o komisyondakilerin.

ugruzn
Aday Memur
06 Aralık 2013 12:57

arkadaslar KKKden saglıktan elendım burada sansım olurmu basvursam mı ?

Communication41
Aday Memur
19 Aralık 2013 22:55

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

2013'de yedek arkadaşlarımızın başlarına gelen duruma çok üzüldüm gerçekten yorumları okudukca bende en az sizin kadar sinirlendim. Ve kendimi sizlerin yerine koyduğumda inanın o psikolojiden kurtulmanın ne kadar güç olduğunu anlayabiliyorum. Umarım şimdiye kadar atlatmışsınızdır o zor ve stresli günleri.

Ben ilk defa bu sene şansımı deneyeceğim yalnız sizlerden edindiğim bilgiler sayesinde umut bağlamamayı tercih ediyorum :) Bu yorumu okuyacak olanlarda beni dikkate alırlar umarım.

Son olarak tecrübeli arkadaşlardan biraz bilgi almak istiyorum.

1)Bu sene jatek/jana sınavı yapılacak mı? (takvimde gözükmüyor)

2)Geçen yıl kaç net ile asil ve yedek olarak alım yapıldı?(siz kaç net alıp da yerleşemediniz?)

3)Çalışmak için hangi kaynakları tavsiye edersiniz?

Aklıma gelenler bunlar. Zaman ayırıp da cevaplayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

sayler
Aday Memur
26 Aralık 2013 14:33

sınav puanı 40 mulakatla 50 oldu bütün işlemler tmm alınmadık

Communication41
Aday Memur
29 Aralık 2013 17:37

Kimse bakmıyor mu artık bu sayfaya anlamadım ki hiç cevap veren yok? 224 sayfa konuşulmuş birde.

ASİBEYİM
Memur
03 Ocak 2014 01:03

http://forum.memurlar.net/konu/1962789/ BU SAYFAYA GEL KARDEŞ

ASİBEYİM
Memur
03 Ocak 2014 01:05

YENİ SAYFAMIZ 2014 JATEKÇİLER ARKADAŞLAR....

Toplam 4474 mesaj
«212213214215216217218219220221222223224

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi