Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : hamzakck
17 Ocak 2013 14:46  

HANİ YÖKSİS açılıyordu?Açılmıyor

AÇILMIYOR Şu an denedim hani açılmıyor.Sen ansıl açtın

17 Ocak 2013 15:45

phantom25

sayfa bulunamadı yazıyor

17 Ocak 2013 15:58

ehlihadis

ben yazdığımda giriyordu. iki sayfa ilan vardı. ama şu an girmiyor... farkettiyseniz dünki gibi deği

17 Ocak 2013 15:59

ehlihadis

ben yazdığımda giriyordu. iki sayfa ilan vardı. ama şu an girmiyor... farkettiyseniz dünki gibi değil zaten... hata vermiyor... giriyor ama Sayfa Bulunamadı diyor...

17 Ocak 2013 16:36

selaales

dün hiç haber alınamıyordu, bugün sayfa bulunamıyor, yarın sayfa bulunur herhalde. kara mizah

18 Ocak 2013 03:13

siyempi

Sayfa iki haftadır açılmadığına göre belki redhack ile YÖK arasındaki pazarlık sonucu böyle bir oyum çevirilmiştir. Sitenin kapanmasına bahane olarak hacker saldırısı gösteriliyor. Yeni yasa yasallaştıktan sonra site belki açılacaktır. Site açılıncaya kadar da şaibeli bir şekilde başvuru ve alımlar olacağını düşünmek de ülke koşullarına uygun. Forumda bilgisayar mühendisleri varsa olaya bir el atsınlar. Mesela memurhack gibi tarafsız bir oluşum redhack in de pisliklerini çıkarabilir.

18 Ocak 2013 09:47

selaales

:D hepimiz komplo teorisyeni olduk bu ülkede. yazıklar olsun. gülüyorum ama sinirimden.

18 Ocak 2013 11:37

siyempi

Valla üniversitelerin bu kadar karalanmasından AKP kazançlı çıkacak. Hem sisteme şifreyle ve kolayca girilmiş. Kendilerinin uçak-gemi-lüks araba sayılarına bakmadan yeni YÖK tasarısıyla işte üniversiteler temizleyip düzeltiyoruz diyecekler. Ben eski sağlık bakanlığı sitesinde 2-3 defa yanlış şifre kullandığımda IP adresim bir süre bloke oluyordu. AKP nin bu tür hilerle hala iktidarda olduğu hatta komşu devletleri bile bu tür ayak oyunlarıyla sefilliğe sürüklediği ise teori olmaktan çıktı. Zihniyet komplo üretmekle ayakta kalıyorsa bunu her alanda beklemek yanlış değil.

18 Ocak 2013 11:38

ehlihadis

Sistemlerimizn bir süredir kapalı olmasından dolayı ilan bitiş sürelerinde güncelleme işlemi yapılmaktadır. Sitemiz en kısa sürede hizmet vermeye devam edeciktir.

18 Ocak 2013 11:54

siyempi

Sistemlerimizn bir süredir kapalı olmasından dolayı ilan bitiş sürelerinde güncelleme işlemi yapılmaktadır. Sitemiz en kısa sürede hizmet vermeye devam edeciktir.

ehlihadis, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bu ne şimdi resmi bir YÖK açıklaması mı? Yazınızın olması gereken yer bu sayfa: http://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/

18 Ocak 2013 13:19

selaales

bunu nereden buldun/uydurdun.

18 Ocak 2013 14:34

ehlihadis

selaales,

terbiyesizlik yapma haddini bil...

internet kullanmayı bilmiyorsan nereye nereden bakacağını önce öğren sonra uydurma falan yaz...

DUYURU :

Sistemlerimizin bir süredir kapalı olmasından dolayı ilan bitiş sürelerinde güncelleme işlemi yapılacaktır. Sitemiz en kısa sürede hizmet vermeye devam edeciktir.

YÖKSİS'in ilan sayfasındaki duyuru...

siyempi

daha önce sık kullanılanlara kaydettiğim yerden sayfaya girince bu duyuru açılıyor senin verdiğin adresle aynı ama seninkinden girince nedense açılmıyor...

18 Ocak 2013 14:49

ehlihadis

Ben şu an giriyorum hala aynı uyarı var arkadaşlar... Dün girdiğimde ilanları görünce acil ihtiyacı olan arkadaşlar için hemen yazdım, bir süre sonra yine ilanlar gitti. İlanların gelip gelmemesi hadd-i zatında beni şu an çok da ilgilendirmiyor... Ama bir kaç gündür bazı arkadaşlar yana döne ilanları soruyorlardı... İnsanlara ithamda bulunmak kolaydır... Bunu yaparken kul hakkına girmekte olduğunuzu hatırlatmak isterim... Selametle...

18 Ocak 2013 15:15

selaales

bunu nerden buldun/uydurdun cümlesinde bir itham yok. bir ihtimal var.

birinci ihtimal bulduğun yönünde, ikinci ihtimal uydurduğun yönünde.

bunu uyduruyorsun deseydim bir itham olurdu.

neyse.

Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Yanlış anlaşılma için özür.

18 Ocak 2013 16:01

ehlihadis

Sayın selaales,

Ben de biraz ani tepki verdim... Zira takdir edersiniz ki yalanla itham, çok ağır bir hakarettir... Okuyunca bir an aşırı sinirlenip "terbiyesizlik yapma haddini bil..." şeklinde bir ifade ile söze başladım... Silebilsem hemen mesajı silecektim... Bu ifadeden dolayı, hakkınızı helal ediniz... Selametle...

18 Ocak 2013 16:24

selaales

Estağfurullah. Siz de hakkınızı helal ediniz.

Yök, hepimizin sinirlerini gerdi.

Malum sitedeki duyurunun özensizliği sizin de dikkatinizi çekti mi arkadaşlar ?

Duyuru; "edeciktir" diye bitirilmiş.

İnsan yazdığı şeyi okumaz mı ? Hatası varsa düzeltmez mi ?

Nasıl lakayt bir kurumsun ey YÖK !!!!

21 Ocak 2013 02:25

siyempi

YÖK istifa. Bu rezalet Japonya'da olsa sorumlular intihar ederlerdi, Çin'de idam edilirlerdi.

21 Ocak 2013 02:27

siyempi

selaales,

terbiyesizlik yapma haddini bil...

internet kullanmayı bilmiyorsan nereye nereden bakacağını önce öğren sonra uydurma falan yaz...

DUYURU :

Sistemlerimizin bir süredir kapalı olmasından dolayı ilan bitiş sürelerinde güncelleme işlemi yapılacaktır. Sitemiz en kısa sürede hizmet vermeye devam edeciktir.

YÖKSİS'in ilan sayfasındaki duyuru...

siyempi

daha önce sık kullanılanlara kaydettiğim yerden sayfaya girince bu duyuru açılıyor senin verdiğin adresle aynı ama seninkinden girince nedense açılmıyor...

Bu sayfada yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor: https://www.facebook.com/kpssrehberkariyer

21 Ocak 2013 10:12

selaales

o sayfada yayınlanan ilanlar ile bizim takip ettiğimiz ilanlarlar farklı.

yüksek lisans ve doktora ilanları yahut öğretim üyesi ( doç, prof ) ilanları bizi şu an ilgilendirmiyor. Öğretim görevlisi, ar.gör.ilanları için yoksis'e bakıyoruz. orada yayınlanmayan bir ilanın başka bir yerde yayınlanma imkanı yok zaten.

21 Ocak 2013 13:19

phantom25

sözün bittiği yerdeyiz. yazıklar olsun demekten başka çaremiz yok.. böyle bir tembelliğin, böyle bir ciddiyetsizliğin açıklaması olamaz

21 Ocak 2013 13:39

akinaldemir

peki şuan alımlar bizim haberimiz olmadan devam ediyor mu acaba?

Toplam 24 mesaj