Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazhopalihuzur657
13 Kasım 2006 14:23  

ANKARA DAKİ EN İYİ KPSS KURSLARI

arkdaşlar kardeşim türkçe öğr son sınıf öğrencisi ve Ankara da kpss kursuna gitmek istior.Sizce Ankara daki en iyi KPSS kursları hangisi?

Hem eğitim bilimleri hemde g.kül,g. yet dersleri olacak

Yardımlarınızı bekliyorm.Bi de acaba kursa gitmeden yapılamaz mı acaba?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

13 Kasım 2006 15:19

giyimolog

Çoğu arkadaşımız murat ilk umut dersanesini tavsiye ediyor.Karacan dersanelerinin de iyi olduğunu söyleyebilirim.

Kursa gitmeden yapılabilir mi?Bence yapılabilirmiş.Ben gittim ama sınavda soruları gördükten sonra gitmeden yapılabileceğini gördüm.Gitmeyen bir sürü arkadaşımızda çok iyi puanlar almış durumda.Tabi bunun için başta işi sıkı tutmak eee birazcık da temel lazım(özellikle matematik için)...

14 Kasım 2006 11:58

esnsa

meridyenin eğitim bilimleri çok iyi.

14 Kasım 2006 12:28

afet

Murat ilk umut.

14 Kasım 2006 14:58

bihter5

Karacan Akademi'yi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Murat İlk Umut için iyi diyorlar.

14 Kasım 2006 16:55

mesutsosyalci
Yasaklı

kültürfen de eğitime gittim sınıfların kalabalık olması tek sorun birde öğretmenleri onların tercihine bırakmayın kendiniz ayarlayın ben öğrenme ve ölçmeden son derece memnundum ama proğrama giren hoca 0 gelip kağıttan okuyo içiç boş çok verimsiz

02 Aralık 2007 00:14

exslant

kültürfen dershanesinin kpss hocaları daha önce kpss sınavuına hazırlık yapmış deneyimli,hepsi kpss kitap yazarı olan Türkiyede kpss konusunda en iyi hocalardır.

en fazla öğrencisi olan ve en fazla kazandıran dersanedir.

Toplam 6 mesaj