Editörler : "eskiyara"Pangaea

talebe.hoca
Şube Müdürü
05 Şubat 2013 15:37

Afedersiniz ama o kravatı geçirdiğiniz yer benim boynum ve örtüyü çekip çıkardığınız yer benim başım ve farkındaysanız ben bir öğretmenim Mösyö !!!!!!!!!!

story8
Genel Müdür
06 Şubat 2013 11:35

rahmetli Özal gerçek bir demokrattı, Menderes gibi. Onlar olsaydı şimdiye çözerdi bu meseleyi.

talebe.hoca
Şube Müdürü
06 Şubat 2013 12:14

Şu an MEB in kıyafetle ilgili bi mevzuatı yok, memurlar için bir mevzuat var o ayrı.

story8
Genel Müdür
06 Şubat 2013 12:19

kendimi memur olarak görmüyorum, kendimi memur olarak görürsem benim öğrenciye bir hayrım olmaz zaten. ME Bakanı olarak Nabi Avcı gibi iyi bir entelektüelin atanmış olması hükümetin artık öğretmeni memur olarak görmediğine delalet eder. Öğretmene saygı isteyenlerin ilk itiraz edeceği şey kendilerinin düz memur olarak görülmesidir. Doktorlar ve Öğretim görevlileri de memur ama takım elbise giymek zorunda değiller. Şu anda öğretmenler de giymek zorunda değil, çünkü ortada bir mevzuat yok.

hazeleye
Yasaklı
06 Şubat 2013 14:13

baştakiler 10 yıldır nerdeydi veya bu konuyu açan kişiler ,

erkeklere kıyafet özgürlüğü keşke gelse ama gelmez iktidar baş örtüsü serbestliği için birilerini fiştikledi yok erkeklere de serbestlik diye ki baş örtüsüne kılıf olsun diye imza kampanyası falan millette sazan gb atladı

bu iş böyle devam eder zira baştakiler olayı çözerse elde malzeme kalmaz ee o zaman oylamaya devam szan balık hafızalı millette uyumaya devam

talebe.hoca
Şube Müdürü
06 Şubat 2013 20:29

evet 10 yıldır çözmeyenler artık zamanıdır.

story8
Genel Müdür
07 Şubat 2013 13:21

10 yıldır iktidardalar ama bu ülkede iktidar olmak bile yetmiyordu bazı şeyleri değiştirmeye. ama artık işler değişti.

hazeleye, 11 yıl önce

baştakiler 10 yıldır nerdeydi veya bu konuyu açan kişiler ,

erkeklere kıyafet özgürlüğü keşke gelse ama gelmez iktidar baş örtüsü serbestliği için birilerini fiştikledi yok erkeklere de serbestlik diye ki baş örtüsüne kılıf olsun diye imza kampanyası falan millette sazan gb atladı

bu iş böyle devam eder zira baştakiler olayı çözerse elde malzeme kalmaz ee o zaman oylamaya devam szan balık hafızalı millette uyumaya devam

ilhan42
Genel Müdür
07 Şubat 2013 15:49

en sonunda kabul edebildin hocam.

zaten öğretmenler devlet memuru değiller, 657 sdmk tabi değiller.

talebe.hoca, 11 yıl önce

Şu an MEB in kıyafetle ilgili bi mevzuatı yok, memurlar için bir mevzuat var o ayrı.

talebe.hoca
Şube Müdürü
10 Şubat 2013 22:24

yoktur

talebe.hoca
Şube Müdürü
20 Şubat 2013 11:57

sevgili öğretmen arkadaşlar siz hala öğrencilik zamanlarınızda öğretmeninizden gördüğünüz gibi mi giyiniyorsunuz yoksa...

uglykidjoe
Müsteşar
20 Şubat 2013 12:35

Serbest kıyafet geldi bile çoktan...

Ama kadınlara...Bize yok.

Taytla okula giden mi ararsın, siyah kotla, spor ayakkabıyla mı....Geçen toplantıda başörtülü bir arkadaş kırmızı pantolonla gelmiş. Hem de cart kırmızı...

Dün bir seminer vardı. Anlatıcılardan kadın olan çivit mavisi kot giymiş. ne güzel...Diğer iki erkek de otobüs muavini gibi gelmişler.

talebe.hoca
Şube Müdürü
21 Şubat 2013 14:18

takım elbise ve kravat dayatmasının kalkmasını istiyorum. öğretmen darbecilerin toplumu dizayn etmek için kullandığı bir model olmaktan çıkarılmalı ve toplumla bütünleşmeli...darbeciler okulları küçük kışlalar şeklinde dizayn ettiler, öğrenciyi resmi ideolojiyi aktaran basit bir yansıtıcı, düz bir memur olarak, öğrenciyi de pasif bir alıcı olarak düşündüler. insanların olgunlaşıp pişmesi, farklı şartlar altında sorunlara çözüm üretmesi otoriter kurumların buyurgan ve yasakçı yöntemleriyle mümkün değildir. öğrenciye ve öğretmenin iradesine saygı duymayan bir eğitim sistemi baştan kaybetmeye mahkumdur.

talebe.hoca
Şube Müdürü
21 Şubat 2013 16:57

EBS 12 milyon 300 bin imza topladı, takım elbise ve kravat zorunlu olmaktan çıkacak, başörtüsü örtmek engellenemeyecek.

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi