Editörler : supporters.
12345678910111213»

emreelazığavuakt
Aday Memur
18 Nisan 2013 08:29

Bende dersane ders notları var sadece ondan açlışmayı düşünüyorum üstadımm

teamül, 11 yıl önce

Hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz üstad?

avender
Aday Memur
18 Nisan 2013 15:00

Avukatların ataması kaçıncı bölgeden başlayacak bilen var mı? Kıdem süresi hesaba katılıacak mı?

18 Nisan 2013 16:42

3. Bölge diye biliyorum

18 Nisan 2013 16:44

Üstadım dersane notları demişsiniz, monopol ün (Ümit Kaymak hocanın dersanesi) notları ile mi çalışıyorsunuz?

emreelazığavuakt, 11 yıl önce

teamül
Aday Memur
18 Nisan 2013 17:06

Çok teşekkür ederim üstadım.

Bir de notları nerden edindiniz diye sorsam çok mu olmuş olurum acaba? :))

emreelazığavuakt, 11 yıl önce

teamül
Aday Memur
18 Nisan 2013 17:08

Bu arada şimdiden çalışmaya başlamak ta tehlikeli.Yüksek puan almak kabahat gibi algılanıyor gibi...

18 Nisan 2013 17:32

Memurlar.net e sırf bu sınava ilişkin forumları takip ederek motivasyonumu sağlayabilmek için üye oldum, arkadaşlar sınava girecek sayı ile alınacak sayı oranlandığında kimse kimsenin rakibi değil, bizler hayatın bir noktasında gelip ders çalışmak dışında da pek çok sorumluluk sahibi bireyleriz, sınav tarihi ilk açıklandığında 9 ay var diyorduk bugün 5 ay diyoruz, zaman su gibi akıp geçiyor, 7 gün, günde 10 saat çalışabilecek koşullarda değilsek zaten çalışmaya başlamış olmamız gerekirdi, kendi koşullarımı değerlendirdiğimde görüyorum ki geç kalmadım ama biraz daha oyalanırsam geç kalacağım, artık başlamamız lazım, elimde olan ya da elde edebileceğim dökümanlar konusunda paylaşıma açığım, bizim tek ihtiyacımız olan çalışma disiplini, evi, çocukları ya da diğer sorumluluklarımızın arasına ders çalışmayıda yerleştirsek bir sonraki forum konumuz mülakat hazırlık süreci olur.

teamül, 11 yıl önce

Bu arada şimdiden çalışmaya başlamak ta tehlikeli.Yüksek puan almak kabahat gibi algılanıyor gibi...

cerengoksun46
Kapalı
19 Nisan 2013 01:42

İsmal Ercan serisi ve justice üzerinde yoğunlaşmayı düşünüyorum.Son sınavda Mihenk soru bankası çalışmıştım.Yaklaşık 10-15 soru yakaladım.Hatta 2 soru birebir aynı idi.

emreelazığavuakt
Aday Memur
19 Nisan 2013 10:56

Daha önce sınavı kazanan bir arkadaştan anayasa notları çok iyi diğerlerini henüz okumadım dersane adına bakmadım notlra yoğunlaşmışım

adempiolegati, 11 yıl önce

Üstadım dersane notları demişsiniz, monopol ün (Ümit Kaymak hocanın dersanesi) notları ile mi çalışıyorsunuz?

tahsinkuru
Daire Başkanı
19 Nisan 2013 13:34

syn himalaya sizden dava dilekçesi örneği rica etmiştim. olumlu-olumsz hiç bir yanıt alamadım..

fersoy
Aday Memur
19 Nisan 2013 15:39

ankaradaysanız yörüngenin notlarına ulaşın kurstan.

19 Nisan 2013 15:45

Geçen yılın notlarını mı öneriyorsunuz, sanırım bu dönem Yörüngenin hocaları değişmiş diye duydum?

fersoy, 11 yıl önce

kayaokur
Aday Memur
19 Nisan 2013 16:08

yörüngenin bu yılki hocaları

anayasa-idare:dilhun ayaydın,

ceza:erçağ metiner,

icra-iflas-m.usul: levent hoca,

ticaret: osman ve pelin hoca,

medeni-borçlar: soner dalkıran,

tarih: asuman tokmakoğlu,

matematik:sinan bayrak,

türkçe:neyzen önder

HiMALAYA78
Genel Müdür
20 Nisan 2013 01:42

Sayın tahsinkuru,

Benden ne zaman dava dilekçesi örneği istediniz.Ben bu şekil bir mesaj görmedim.Özele baktım oraya da mesaj gelmemiş.Benden istediğinize emin misiniz.

tahsinkuru, 11 yıl önce

syn himalaya sizden dava dilekçesi örneği rica etmiştim. olumlu-olumsz hiç bir yanıt alamadım..

yaşmağduresi
Aday Memur
20 Nisan 2013 10:43

justice 2 cilt çalışma kitabı ve çıkmış soruların cevaplarıyla birlikte yer aldığı Tensip (ümit kaymak- ismail ercan) ve themis serisini tavsiye ederim.

biyikli
Kapalı
20 Nisan 2013 11:50

4.yargı paketi için güncel kaynak almaya gerek var mıdır

21 Nisan 2013 17:40

Sulh Hukuk Mahkemesi hangi hal veya hallerde tutuklama ister?

boraycan12
Aday Memur
24 Nisan 2013 14:50

çok güveniyor musunuz yörüngenin kitaplarına. almadığım bi o kaldı çalışamıyorum kitaplara iş çocuk derken zaman kalmıyor. iiy bir not ise almak istiyorum sanırım kursu arayınca veriyorlarmış.

fersoy, 11 yıl önce

biyikli
Kapalı
24 Nisan 2013 17:29

ben iki yıl önce almıştım.bana yeterli gelmedi açıkçası. özellikle son ekim sınavını düşünürsek tek başına pek işe yaracağını sanmam.tabi herkese göre değişebilir sağlam bir temel varsa vs.

boraycan12
Aday Memur
25 Nisan 2013 10:17

of sürekli fikir değiştiriyorum bende. vazgeçiyorum galiba zor da olsa kitaptan çalışmak lazım sanırım.

biyikli, 11 yıl önce

ben iki yıl önce almıştım.bana yeterli gelmedi açıkçası. özellikle son ekim sınavını düşünürsek tek başına pek işe yaracağını sanmam.tabi herkese göre değişebilir sağlam bir temel varsa vs.

Toplam 3464 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi