Editörler : supporters.
«515253545556575859606162»

muğla memur
Kapalı
02 Ekim 2013 18:20

Yer olarak ostim metro durağına çok yakın bir yerde kalmaktayım. Sadece metro güzergahını biliyorum. Bulunduğum yerden ( ostim metro durağı civarı ) daha kolay, başka bir ( mesela tek dolmuşla ) teknikokullar adresine ulaşım imkanı var mı?

02 Ekim 2013 20:12

Sayın meslektaşım Akaranin bir ucundan digerine taksitler gitsen 50 tl yazar. Sabah sabah bırak dolmuşu.kafani bunlarla meşgul etme son tekrarları yap.çikmiş soru çöz.aş taşınca kepçenin fiyatı sorulmaz

iron blood
Memur
02 Ekim 2013 21:42

Bencede taksi en iyisi. adres sor bul koştur yapana kadar otur taksiye paşa paşa kapıya kadar git.

Yetmişbeş, 11 yıl önce

Sayın meslektaşım Akaranin bir ucundan digerine taksitler gitsen 50 tl yazar. Sabah sabah bırak dolmuşu.kafani bunlarla meşgul etme son tekrarları yap.çikmiş soru çöz.aş taşınca kepçenin fiyatı sorulmaz

02 Ekim 2013 23:05

İstanbul da bulunan bir taşınmaz YÖK tarafından kamulaştırildiğinda, kamulaştırma bedelinin arttırılması ile ilgili dava hangi yargi merciinde görülür? İstanbul Pendik'te arsasına kamulaştirmasiz el atılan vatandaş hangi yargi kolunda dava açabilir? 2. Sorunun cevabına idari yargi dıyorsanız bu vatandaşın davasını ıslah etme imkanı var mıdır ? Bu vatandaş davasını bir kez ıslah ederse ve ıslah dilekçesi karşı davalı belediyeye tebliği edildikten sonra belediyenin kaç gün içinde cevap verme hakkı vardır ?bunlar son paketlerin yenilikleri:))))

03 Ekim 2013 01:07

metalle giremiyormuşuz arkadaşlar sınava girerken üzerinde heavy metal yazan tişörtümü alınmama korkusu nedeni ile giyemiyorum metalle girmek yasakmış mecburen bende üzerimde hawaı yazan bir gömlek, boss yazan mavi bir eşofman olacak gömlek cebimede kırmızı bir gül koyacağım birde fötr şapkam olacak beni bu şekilde isteyenler bulabilir

kemersiz mi girecez bu konuda bir açıklık yok

03 Ekim 2013 01:08

ben dedim ya gözleriniz beni arar şimdi

sidalünlü
Memur
03 Ekim 2013 03:49

Üstad nerde girecektin sen sinava. Gozlerimiz ona gore bakinsin:))

büveyhoğulları, 11 yıl önce

metalle giremiyormuşuz arkadaşlar sınava girerken üzerinde heavy metal yazan tişörtümü alınmama korkusu nedeni ile giyemiyorum metalle girmek yasakmış mecburen bende üzerimde hawaı yazan bir gömlek, boss yazan mavi bir eşofman olacak gömlek cebimede kırmızı bir gül koyacağım birde fötr şapkam olacak beni bu şekilde isteyenler bulabilir

sidalünlü
Memur
03 Ekim 2013 04:10

Arkadaşlar içime doğdu; icra iflasta; hangisi ilam niteliğinde belgedir/değildir şeklinde soru çıkacak.:)

Kuvvetle_Muhtemel
Şube Müdürü
03 Ekim 2013 11:29

Kamulaştırma bedeline ilişkin davalar adli yargıada görülür. (kamulaştırma kararının iptali ise idari yargı)

Arsasına kamulaştırmasız el atılan (fiili yol) vatandaş adli yargıda (taşınmazın bulunduğu yer asliye hukuk) men-i müdahale davası açar.

İdari yargıda ıslah sadece tam yargı davalarında ve bir kez mümkündür.

Bundan emin değilim ama belediyenin ıslah dilekçesine cevap süresi 30 gündür diye tahmin ediyorum.

Yetmişbeş, 11 yıl önce

İstanbul da bulunan bir taşınmaz YÖK tarafından kamulaştırildiğinda, kamulaştırma bedelinin arttırılması ile ilgili dava hangi yargi merciinde görülür? İstanbul Pendik'te arsasına kamulaştirmasiz el atılan vatandaş hangi yargi kolunda dava açabilir? 2. Sorunun cevabına idari yargi dıyorsanız bu vatandaşın davasını ıslah etme imkanı var mıdır ? Bu vatandaş davasını bir kez ıslah ederse ve ıslah dilekçesi karşı davalı belediyeye tebliği edildikten sonra belediyenin kaç gün içinde cevap verme hakkı vardır ?bunlar son paketlerin yenilikleri:))))

unmistakable
Şube Müdürü
03 Ekim 2013 11:35

ben de yaşlı, çoluk çocuk, torun tombalak sahibi insanlarla sınava gireceğim diye hayıflanıyordum, eğlenceli bir kitle var anlaşılan burda :D

büveyhoğulları, 11 yıl önce

dokuzdolambaç
Aday Memur
03 Ekim 2013 13:33

Bense cogunlugun genc oldugunu dusunuyorum cocuklu olunsa da. Bu arada ankara da hava sogukmus. Gerci sinav stresi cayir cayir yakarken soguk ne der ki bize

unmistakable, 11 yıl önce

ben de yaşlı, çoluk çocuk, torun tombalak sahibi insanlarla sınava gireceğim diye hayıflanıyordum, eğlenceli bir kitle var anlaşılan burda :D

03 Ekim 2013 13:37

herkese bşarılardiliyorum Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin

boraycan12
Aday Memur
03 Ekim 2013 13:49

Ankaradakiler soylesin ya mont mu giyelim.nasıl soguk var.

metin_81
Şef
03 Ekim 2013 14:27

Şimdiden herkese başarılar diliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.

deniz özbek
Daire Başkanı
03 Ekim 2013 15:10

İmar uygulamasından kaynaklı kamulaştırmasız el atma davalarında idari yargı görevli olmalı

emreelazığavuakt
Aday Memur
03 Ekim 2013 15:42

ama dedğin gibi yaşlı torun torba sahibi olanada yok değil örneğin ben:)

unmistakable, 11 yıl önce

emreelazığavuakt
Aday Memur
03 Ekim 2013 15:43

Anakaradakiler burası soğuk dedi bence mont giyerseniz iyi olur

boraycan12, 11 yıl önce

emreelazığavuakt
Aday Memur
03 Ekim 2013 17:30

Yarın sabah Ankaradayım İnşallah bütün arkadaşlara başarılar umarım burdaki her kez kazanırr

byvolkann
Şube Müdürü
03 Ekim 2013 22:56

Ankara buz gibi soğuk kalanınızı giyin yoksa burdan kaban almak durumunda kalabilirsiniz

boraycan12, 11 yıl önce

iron blood
Memur
03 Ekim 2013 23:53

arkadaşlar ankara soğuk olur mont vb giyin.

cep telefonu bozuk para metal oto anahtarlık alarmlı vb. ve çakmak alınmıyordu önceki sınavlarda. girişte emanetçiler oluyor genelde. poşetleyip saklıyorlar. ne derece güvenilir bilemem. kemere gelince bazısı tokasına bakıyor alıyor bazısı çıkarın girin diyor. muallak o konu:)) yanınızda lastik getirin:)) eski sistem lastikli kemer yaparız.:)) şaka maka içeri nasıl gireceğimize az birazda girişte kontrol edenlerin insiyatifi etki ediyor. herkese bol şans. umarım istediğiniz gibi geçer.

Toplam 3464 mesaj
«515253545556575859606162»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi