Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
06 Şubat 2013 17:48  

Finansbank enpara.com çözüm merkezi müşteri danışmanlığı hk.

finansbank çözüm merkezi müşteri danışmanı için online sınav daveti aldım.arkadaşlar enpara.com çözüm merkezi çağrı merkezi ile finansbankın genel müdürlük çağrı merkezi çalışma şartları arasında fark varmıdır? şartlar nasıldır ? yükselme şansı olurmu bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

06 Şubat 2013 22:28

nigi06

kimsenin bilgisi yokmu yada davet alan ?

07 Şubat 2013 10:26

burcukara

bende dün aldım bu şekilde bir davet onlıne olarak sınava girecekmişiz ama benimde tam olarak bilgim yok hayırlısı olsun arkadaşım hakkımızda.

07 Şubat 2013 15:25

nigi06

anladım arkadaşım inşallah dediğin gibi hakkımızda en hayırlısı olur.benim sınavım yarın online olucak inşallh iyi geçer şartlarıda bilen birisi olsada paylaşsa ne güzel olurdu

07 Şubat 2013 15:27

nigi06

peki burcu seninde sınavın yarınmı arkadaşım ?

07 Şubat 2013 19:11

nigi06

arkadaşlar bugün finansbank genel müdürlük çağrı merkezi içinde online sınav daveti maili aldım.ve ona gırmeye karar verdim çunku ıkısıne bırden gıremem değilmi sorun olur mu?

08 Şubat 2013 09:01

burcukara

canım evet benimde bugün çağrı merkezinden bende aldım ikisine de girmeyi düşünüyorum .

08 Şubat 2013 11:48

burcukara

hatta sınava girdim çok zor değildi ama sonlara doğru zorlaştı sınav vardiya yani dönüşüm soruları vardı onlar aklımı karıştırdı bende boş bıraktım toplam 3 boşum var yanlış hatırlamıyorsam hakkımızda hayırlısı olsun

08 Şubat 2013 12:33

nigi06

ben girmedim burcu genel çağrı merkezi sınavına gırmeye karar verdım.aslında sen en iyisini yaptın ikisinide denemekle.sınav çok zor değildi demişsin inşallh hakkında en hayırlısı olur.daha içerikli anlatsan soru tarzı nasıldı arkadaşım? şekıl sorularımı agırlıklı vardıyalı soru derken onu anlamadım?

11 Şubat 2013 12:22

nigi06

burcu sınavın nasıl geçti ? benım süre problemim oldu yetmedi 3 tanede boşum var sonuç nolur bılmıyorum hayırlısı olsun.enpara.com için sınava gırmedıgıme pişman oldum keşke bende senın gıbı ıkısınede gırseydım en azından soru tarzıyla süreyı daha iyi ayarlardım.

iki sınav arasındaki fark nasıl soruların benzerlığı varmı zorluk derecesi falan? çok soru sordum galiba umarım seninde benimde tüm bekleyenlerınde olumlu sonuçlanır hayırlısı olsun inşalh

11 Şubat 2013 13:24

kristal kraliçe

arkdslar maşş sosyal haklar hakkında bilgisi olan var mı çözüm merkezi müşteri danışmanı içn?

12 Kasım 2013 12:17

stam03

güncel arkdaşlar , mülakatına davet edildimde pozisyonla ilgili bilgi alabilirmiyim

Toplam 11 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon