Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan2706fatih06incir.receli
09 Şubat 2013 16:22  

batıdan eş bul doğudan kurtul formalite bul kurtul

formalıte evlılık yap kaç hak ye ogremen ol al sana eğitimci

09 Şubat 2013 16:35

matdadas
Yasaklı

arkadaşım kendi inanları bile durup öğretmenlik yapmayıp batıya gidiyorsa eeee batılınında batıya her şartta gitmesi gayet doğal..mecburda değil..

09 Şubat 2013 19:36

asaygin

Formalite evliliğin karı nedir? Evlilik durumu zorunlu hizmetin yalnızca ertelenmesini sağlar, evliliğin bitimi ardından zorunlu hizmet yükümlülüğü geri gelir.

09 Şubat 2013 20:06

niptuck

asla es dogu affından muafsa muaf olmayan da bır yıl sonra otomatıkmen muaftır. sadeec

09 Şubat 2013 20:07

niptuck

bır yıl evlı kalınmak yeterlı vitaliter@kahkaha.com.yardımcı olabılırım izmir için..

09 Şubat 2013 21:14

hocam69

biz bu şekilde hileli dolambaçlı yollara başvurduğumuz sürece, bu hak elimizden alınır. Bunu unutmayın. Türk insanı ne yaparsa kendine yapıyor.

09 Şubat 2013 23:03

BiyoIoji 2000
Yasaklı

valla benim okulda stajerliği bu ayın 20 sinde kalkacak 4 öğretmen eş durumundan gittiler, daha 17 puanları vardı :)

6 yıldır orada çalışan arkadaş iç geçirdi, 137 puanla bir yere gidemiyorum diye, evlenecek birini de bulamıyor, senle burada emekli oluruz diye teselli ettim, bende 5 yılı doldurdum orada, ama şans işte, bazılarının yüzüne erken gülüyor.

bana göre zorunlu hizmet tamamlanmadan kimse bir yere ayrılmamalıdır, eşlerin ikisi de zorunlu hizmet yükümlüsü olmalıdır, öğretmenle evli olmayan adamın suçu ne? birinin eşi doğuda öğretmenlik yapmış, diğerinin ki doğuda başka bir memurluk fark nerde???

21 Mart 2013 11:50

niptuck

cok kotu bırsey degıl vitaliter@kahkaha.com

21 Mart 2013 15:44

guzide01

niptuck bulamadın mı hala naylon nikah yapıp parasını alabileceğin bir gariban doğudan???

03 Nisan 2013 21:42

niptuck

bır arkadasla konustuk anlastık gıbı ama onun da parası yok o kadar sımdılık bostayım..

03 Nisan 2013 21:44

muhteşem-öğretmen

deli misnz yaa bu dunyanın öbur tarafı da var

03 Nisan 2013 23:07

niptuck

evet sevapişte ya obur dunya ıcın sevap kazanıyoruz bır kısıyı kurtarıyoruz

03 Nisan 2013 23:09

muhteşem-öğretmen

iyi o zaman sana hayırlı işler

30 Mayıs 2013 21:59

niptuck

guncel

30 Mayıs 2013 23:16

himuel
Kapalı

tek yol bu oldu

31 Mayıs 2013 14:25

kpss ve kirpi

hic kimse istemedıgı yerde yasamak zorunda degıl,doguyu cazıp hale getır maaslarına 500 tl ver nasıl duruyor mıllet,bılerek kalkındırmıyorlar doguyu yokcunku okumamıs cogunlugun oyunu alıyorlar,,,

31 Mayıs 2013 15:15

kafkaist

hic kimse istemedıgı yerde yasamak zorunda degıl,doguyu cazıp hale getır maaslarına 500 tl ver nasıl duruyor mıllet,bılerek kalkındırmıyorlar doguyu yokcunku okumamıs cogunlugun oyunu alıyorlar,,,

kpss ve kirpi, 11 ay önce - Alıntıya git

Cahillerin oyunu alıyorlar! Klişenin müptezeli, Kemalist zırvası..

31 Mayıs 2013 15:24

kpss ve kirpi

kafkaist sen kemalistlerın kurbanı ol anların kurdugu cumhurıyette adam olmaya calısıyorsun,senın gıbı badem bıyıklı amerıkan usagı el pence sükürcü degılım en azından onurumuzla yasarız bız kocum,yalaka zırzabot,sen okumusun guya ama cehaletin burda parmak kaldırıyor,sus sımdı karanlıgında bogulll,atamızın hatırasınada dıl uzatma,uzaaaa sımdı

31 Mayıs 2013 16:18

kpss ve kirpi

kafkaıst arkadas hepımız gergınız ve sınırlı olabılıyoruz ben kemalıst falan degılım ve ama bana bu yonde ımada bulunman benı sınırlendırdı,ayrıca her gorus de degerlıdır,neyse ozur dılerım haddımı astıysam amacım gergınlık yaratmak degıl ozur dılerım soyledıklerım ıcın,bazen boyle yorum yapılınca halıyle gerılıyorum,ayrıca senı tanımadıgım halde yorum yapmam hos degıldı,tekrardan özür dılıyorum,ayrıca kendımede yakıstıramadım bu sekılde yorum yapmayı neyse ınsanız ıste arada gerılebılıyoruz kusura bakma kardes,sende bana yaz hak ettım sonucta sanada cevap hakkı dogdu sonucta,

31 Mayıs 2013 16:20

serzanyilmaz

Aklınız fikriniz üç kağıtta sonra vatan millet sakarya dersiniz

31 Mayıs 2013 16:27

kpss ve kirpi

hepimiz yapıyoruz z.hizmetimızı ama bazı uyanık tıpler gorevlerını yapmadan kacıyorlar,sende yap hakkınla gmrevını sonra ne yapıyorsan yap ,herkes ıyı yasamak ıster ama bunun bedelını mde sonra ne yaparsan yap,dogudan kacanlar yuzunden oradakı ınsanlar egıtım alamıyor,

Toplam 26 mesaj
Grup Vizyon