Editörler : "eskiyara"Pangaea

kafkaist
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 16:30

En azından özür dilemeyi biliyorsun. Bunu bilmeyenler de var. Emin ol ben de AKPli değilim ama halkın yaptığı tercihlerin cehalet yaftasıyla küçümsenmesine de tahammül edemiyorum, tepkim bunadır.

kpss ve kirpi, 11 yıl önce

kafkaıst arkadas hepımız gergınız ve sınırlı olabılıyoruz ben kemalıst falan degılım ve ama bana bu yonde ımada bulunman benı sınırlendırdı,ayrıca her gorus de degerlıdır,neyse ozur dılerım haddımı astıysam amacım gergınlık yaratmak degıl ozur dılerım soyledıklerım ıcın,bazen boyle yorum yapılınca halıyle gerılıyorum,ayrıca senı tanımadıgım halde yorum yapmam hos degıldı,tekrardan özür dılıyorum,ayrıca kendımede yakıstıramadım bu sekılde yorum yapmayı neyse ınsanız ıste arada gerılebılıyoruz kusura bakma kardes,sende bana yaz hak ettım sonucta sanada cevap hakkı dogdu sonucta,

kpss ve kirpi
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 16:37

doguyu kalkındırsalar devletımıze faydalı ınsanlar cogalır huzur gelır dogudakı hocala batıdakıne aynı maası verırlerse olacagı sahte evlılıkler,ordakı vatandasında hakkı egıtımı tam alması ,herkes z.hızmetını tam bıtırse bu sorunda kalmaz,ondan sonra nereye gıdersen gıt,ben doguda 3 yıl calıstım sonra baska bır ılın z.hızmetınde calısıyorum,kımsenın hakkını yemeden gmrevımızı yaptık halada yapıyoruz,herkes gmrevını yapsın artıkk

kpss ve kirpi
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 16:41

kafkaıst hocam olay partı olayı degıl,sonucta cehaletten dolayı bu ulkede hala töre cınayetlerı,kucuk yasta okul cagındakıler evlendırılıyor,egtlmle hersey degısır,hocam gercekten cok cok ozurdılerım,ayrıca bana karsılık verebılırdınız bu olgun tavrınızla benı utandırdınız,saygılarımı yollarım hocam..

kpss ve kirpi
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 16:48

kafkaıst hocam sız nerde görev yapıyorsunuz,ben ıstanbuldayım hocam sızın nıck te kafka ıst ondan soruyorum hocam

toruk35
Aday Memur
03 Haziran 2013 17:30

işte laf söyledi balkabaa.cahilin dinle uyutulmuş gariban kafaların oyunu aldığı belli değil mi

kafkaist, 11 yıl önce

Cahillerin oyunu alıyorlar! Klişenin müptezeli, Kemalist zırvası..

toruk35
Aday Memur
03 Haziran 2013 17:40

orada öğretmenlik yapıp hakkını veren de çok az maalesef.doğuda sahte raporlarla gün geçiriyor öğretmenler.öğrencilere yazık

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi