Editörler : F16 Gökçen

isol
Kapalı
11 Aralık 2006 20:41

Kendine güvenmek en önemli konu biliyomusun?

innecl hangi sektörde, hangi işde olursa olsun deneme süreci vardır. Çıakrılırsında çıkarılmazsında. Hadi o aşamayı geçtin diyelim sonrasında da özel sektörde bi garantin yok ki!!

justiciare
Memur
11 Aralık 2006 20:55

tabi öyle kendine güvenmezsen bişeyde başarı gösteremezsin zaten.güvencesini düşünmeye kalkarsak hiç çalışmamak lazım hiç bi işin garantisi yok.

emre00
Aday Memur
15 Aralık 2006 23:40

Ben şu anda bir bankanın çağrı merkezinde çalışıyorum. Yaklaşık 16 ay oldu. Çalıştığım kurum 3 ayda bir çift maaş veren bi firma. Ortalama olarak maaşım şu anda aylık 650 - 700 ytl arasına denk geliyor. Çok stresli bi iş. Bazı günler ayakların geri geri gidiyor. Çok zorlukları var. Herşey programlı planlı. Yemeğin molaların gibi. Robot haline geliyorsun belli bi zaman sonra. Bi arkadaşın dediği gibi çağrı süresi, uyumluluk, kalite gibi pek çok kritere dikkat ediliyor. Aynı zamanda senden satış yapmanı bekliyorlar.

justiciare
Memur
16 Aralık 2006 00:44

emre ciddimisin bu satış konusunda.bende cagrı merkezinin en iyi yanı satışı olmaması diyodum

emre ciddimisin satış konusunda.ben de çagrı merkezinin en iyi yanı satış yapmak zorunda kalmamak diyodum:(

emre00
Aday Memur
16 Aralık 2006 08:05

çok fazla sıkmıyorlar ama yapmanı da bekliyorlar senden yapmadığın zaman ufak çaplı olsa da uyarabiliyorlar.

nigra
Aday Memur
19 Aralık 2006 20:11

ben de çağrı merkezi için teklif aldım bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü ama bi yerden baslamak gerekiyor böyle evde otur bekle bekle biyere kadar yani daral geldi artık ... bakalım 1 yıl sonra nerede olacagım en cok beni bu düşündürüyor çünkü kariyerime takım lideri çağrı merkezi üst düzey yöneticisi falan gbi unvanlarla devam etmek istemiyorum .. hayırlsı olsun herkes için

justiciare
Memur
20 Aralık 2006 00:36

dedigin gibi hayırlı olsun hepimiz için.boş oturmaktansa bişey yapmak daha iyi,sonuçta bi yerden başlamak zorundayız.

diplamalı_evkızı
Aday Memur
20 Aralık 2006 14:09

arkadaşlar bende akbankın çağrı merkezi sınavına gireceğim amaburda yazılanları okudukça karasız kalıyorum.Ama doğru olan tek şey var bir yerden başlamak gerekiyor .Ayrıca bence zorluğu olmayan iş yoktur.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi