Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
17 Şubat 2013 21:09  

Açıköğretim bürosu başvuruları

Arkadaslar açık öğretim bürosuna iş başvurusu nasıl yapılıyor. Orada çalışan personel nasıl alınıyor bunu öğrene bilir miyim. Bilgisi olan var mı? Bir tanıdığım var kendisi açıköğretim yerel yönetimler okuyor henüz mezun değil ve bu gün açıköğretim bürosunda işe girdiğini öğrendim. Nasıl oluyor bu işler?

18 Şubat 2013 17:07

dublorun dilemması

arkadaşına sorsana.

18 Şubat 2013 17:23

yazkış

Hadi ya ben senin gibi sormayı akıl edememişim ya

18 Şubat 2013 17:39

dublorun dilemması

yazdığını bi daha oku, öyle atarlan.

18 Şubat 2013 17:44

yazkış

Arkadaşım sen birine sürtünerek kızgınlığını mı atmaya çalışıyorsun. Ben bu konuda bir fikri olan var mı diye sordum? Eğer bu konuda bir bilgin yoksa sana gaganı kapamanı tavsiye ederim.

18 Şubat 2013 17:58

dublorun dilemması

sakin ol şampiyon. yol göstermeye çalıştım ama ateşi sen yaktın. bekle bakalım, birisi yazar elbet.

18 Şubat 2013 18:03

estrella69

öğrenebilir miyim? doğrusu böyle

18 Şubat 2013 18:13

yazkış

Estrella69 çok teşekkürler arkadaşım doğrusunu bana öğrettin. Ben cahil bir insanım kusura bakmayın siz çok bilgilisiz ama hala sizde benim gibi Balta'ya sap olmayıp formda sürünüyorsunuz yazık halbisem ne kadar zeki insanlarsınız.

18 Şubat 2013 19:29

maliye-0606

Ben ayrılalı 2 ay olacak açıköğretim bürosundan kitap bölümüne alım yapılıyor açıkçası amelelikten başka bir şey değil üstelik 730 lira verilir ve bunun 50 lirası yemek için tekrar alınır yol parası derken eline 450 lira kalır ve belirli dönemleri vardır özellikle kayıt zamanlarında alım yapılır geçici personel statüsünde çalıştırılır ben eylül ayında girmiştim 3 ay aylık sözleşmeler yaptırıyorlar ocak 1 de tekrar yenilendi bu sözleşmeler ben yeniletmeden ayrıldım zaten hepsi alımlarını yaptı ve tekrar alım yapacaklarını sanmıyorum memur alımlarını soracak olursan büro yönetimi mezunu alıyorlar genelde o da merkezi atamadan oluyor kardeşim

18 Şubat 2013 19:41

estrella69

Estrella69 çok teşekkürler arkadaşım doğrusunu bana öğrettin. Ben cahil bir insanım kusura bakmayın siz çok bilgilisiz ama hala sizde benim gibi Balta'ya sap olmayıp formda sürünüyorsunuz yazık halbisem ne kadar zeki insanlarsınız.

yazkış, 1 yıl önce - Alıntıya git

yok canım estağfurullah bunu ilkokulda türkçe derslerine beden hocası girmemiş her genç başarabilir aslında ama demek ki...

18 Şubat 2013 20:22

yazkış

Demekki beden eğitimciler o her çocuk arasında değil hayret onlarda ilk okul okudular ama demekki her beden eğitimci olacak çocuğuda daha önceden beden eğitimciler girmiş öğretmemişler dersi. Ama insanlığı öğretmişlerdir en önemli ders bu bence, her kesin alıpta senin ve senin gibilerin almadığı veya kafalarının basmadığı. Maliye0606 arkadaşım çok teşekkür ederim bildiğin bir konuda beni aydınlattığın için demekki formda hala yardımlaşma ve bilgi alımı olabiliyor tekrar çok teşekkür ederim.

Toplam 10 mesaj