Editörler : crops35
18 Şubat 2013 01:49

Ziraat bankasi banko asistani mülakatina hazirlananlara ilaç gibi sorular...

merhabalar arkadaşlar..öncelikle şunu söylim içiniz rahat olsun ben istanbul avrupaya yerleştim..şimdfi size bi kaç püf nokta seöylicem..öncelikle kesinlikle takım elbise kıravat giyiyosunuz ve muhakkak sinekkaydı tıraşınızı oluyosunuz..ben takım elbise giymiyordum az daha diyodum ki sanki işe alındıkta takım elbiseyle gidiyomuşum gibi hissetmiştim sakın böyle bi hataya düşmeyin takım elbise kıravat ve traşınızı muhakkak olun.onun dışında paylaştığım dosyayı muhakkak inceleyin.kendim tek tek çıkardım..mülakatta soru sormuyolar ilk başta muhabbet ediyolar hayat nasıl gidiyor falan.okuyo musun.ailenden bahset.işte eviniz kiramı falan.sakın yalan söyleemeyin kendinizi acındırmayın sadece duruşunuzla konusmanızla bu işi yapabileceğinize onları inandırın.bana sordukları sorular genel müdürü sordular,söyledim yönetim kurulu baskanını filan ben kendim otomatik söyledim bunlarıda biliyorum diye..hatta ilk umum müdürünü söyledim.mikail portakalyan diye bana dediler ki vallahi bunu biz bile bilmiyorduk dediler :). onun dısında banka ilk kurulduğunda nasılmıs hepsi kendi sitesinde yazıyor ki ben dosyada koydum zaten,bankalar nasıl para kazanır,ve kurulduğu yeri sorarlarsa muhakkak ama muhakkak pirot kasabasını belirtin ben söylediğimde kimse pirot kasabasının söylememişti dediler iyi çalışmışsın dediler..ve bende bunun üzerine oturupta ezberlemedim sadece insanın çalışacağı yeri bilmesi tanıması gerekir gerekli araştırmaları yaptı msadece diyerek kendime olan güvenimi gösterdim bunlar önemli noktalar...onun dısında mevduatın ne olduunu sordular.sonra akıllı telefonların bankacılığa faydasını sordular..birde bilançoları sordular yani faaliyet rapor sonuçlarını ki ben bunların hepsini yine ekte verdim..tamamı sizin için inşallah yerleşirsiniz arkadaşlar..hepinize başarılar...

h tt p://www50.zippyshare.com/v/77862430/file.html

YAKAMOZ19
Aday Memur
20 Şubat 2013 23:57

TORPİL YOK MU YANİ BU İŞTE

nobodylk01
Aday Memur
24 Şubat 2013 00:44

vardır da diyemem yoktur da diyemem...ama torpilsiz atandığımı söyleyebilirim..

perihantascilar
Aday Memur
26 Şubat 2013 19:58

dosyaya ulaşamıyorum ama

angggelll
Aday Memur
26 Şubat 2013 22:44

bende ulaşamıyorum arkadaşım burada yayınlasan daha iyi olmaz mı

nobodylk01
Aday Memur
27 Şubat 2013 22:49

http://www50.zippyshare.com/v/77862430/file.html buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar bir skntı yok

ARAGR0N
Aday Memur
01 Ocak 2014 13:27

Mülakat için faydalı olabilir arkadaşlar

[link]http://www.personelarama.com/mulakatlarda-sorulan-sorular[/link]

Berinazi
Aday Memur
04 Kasım 2014 16:10

@nobodylk01 ... Kardeşim Allah razı olsun yardımın için inşallah daha iyi pozisyonlara geçersin... Eyvallah...

(sel ögrenci cuk)
Daire Başkanı
08 Şubat 2015 22:59

kardeşim hayırlı olsun ama indiremedik

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi