Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
21 Şubat 2013 19:46  

Başpolislik davası sonuçlandı ; Egm : 3 Memurlar : 2 Herkese Hayırlı olsun

Artık sorun ortadan kalktığına göre yeni sınav takvimi yakında açıklanır..Tüm meslektaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun...

21 Şubat 2013 20:19

haktan03

sonuç hakkında bilgi verirmisin kardeşim

21 Şubat 2013 20:42

serdeniz38

şimdi Anayasa Mahkemesi yolu açılmış oldu galiba bu işin başka aşaması varmı itiraz edilmeyip temyizede başvurulmassa karar kesinleşecekmi

21 Şubat 2013 20:47

serdeniz38

şimdi Anayasa Mahkemesi i yolu açılmışmı oldu

21 Şubat 2013 21:35

davut türkoğlu

sonuçlanan ne ? başpolisler yine kimi neyi mahkemeye vermiş? polis kelimesine eklenen baş sözcüğünü mü beğenmemişler? yoksa hiçbir rütbede polis sözcüğü geçmiyor onu mu?başpolisim derken sahiplenme oluyor o mu zorlarına gitti. yada başpolislere makam aracı verilmiyor o yüzden mi? başpolislerin o kadar çok sorunu var ki hangi konu da karar çıkmış?

21 Şubat 2013 21:41

başpolis arnavutoğlu

sonuçlanan ne ? başpolisler yine kimi neyi mahkemeye vermiş? polis kelimesine eklenen baş sözcüğünü mü beğenmemişler? yoksa hiçbir rütbede polis sözcüğü geçmiyor onu mu?başpolisim derken sahiplenme oluyor o mu zorlarına gitti. yada başpolislere makam aracı verilmiyor o yüzden mi? başpolislerin o kadar çok sorunu var ki hangi konu da karar çıkmış?

davut türkoğlu, 1 yıl önce - Alıntıya git

sen neden zıpladın senlik ne var hazımsız

21 Şubat 2013 21:44

davut türkoğlu

çok zor sınavlardan ve elemelerden geçerek başpolis oldular. ne hikmetse mahkemelerden bir türlü kurtulamadılar. teşkilata hayırlı olsun dediğiniz karar ne?

21 Şubat 2013 21:50

davut türkoğlu

hak etmediğini yersen hazım güçlüğü çekersin. şimdiye kadar hak etmediğim ve alınteri dökmediğim hiçbirşeyi yemedim. o yüzden yediklerimi allaha çok şükür hazmediyorum.

hakedilmemiş rütbeye! en güzel örnek başpolislik.

21 Şubat 2013 21:52

başpolis arnavutoğlu

hak etmediğini yersen hazım güçlüğü çekersin. şimdiye kadar hak etmediğim ve alınteri dökmediğim hiçbirşeyi yemedim. o yüzden yediklerimi allaha çok şükür hazmediyorum.

hakedilmemiş rütbeye! en güzel örnek başpolislik.

şimdi sana saatlerce ders anlatacak değilim bulunduğun yerdeki başpolislerine söyle onlar anlatirlar sana

21 Şubat 2013 21:54

serkan2527

Avukatımıza kararın örneği ulaşmış yarın açıklanır buradan paylaşacağız..İşimiz ahirete kaldı.. :)

21 Şubat 2013 21:55

başpolis arnavutoğlu

Avukatımıza kararın örneği ulaşmış yarın açıklanır buradan paylaşacağız..İşimiz ahirete kaldı.. :)

serkan2527, 1 yıl önce - Alıntıya git

bahsettiğin 1. ve 2. atamalar ile ilgili kararmı devrem

21 Şubat 2013 22:09

davut türkoğlu

arnavutoğlu burnunu o kadar çok havaya kaldırıyorsun ki önünü göremeyip bir yerlere çarpacaksın. bir meslektaşın olarak üzülürüm.

21 Şubat 2013 22:12

başpolis arnavutoğlu

arnavutoğlu burnunu o kadar çok havaya kaldırıyorsun ki önünü göremeyip bir yerlere çarpacaksın. bir meslektaşın olarak üzülürüm.

aman sen üzülme ben burnuma sahip çıkarım sen git gazını çıkar

21 Şubat 2013 22:19

başpolis arnavutoğlu

ortaya birşey atıp çekildin net bilgin yoksa hiç yazma bu ne böyle

21 Şubat 2013 22:34

davut türkoğlu

arnavutoğlu yazdıklarımı okumuyormusun yoksa anlama güçlüğümü çekiyorsun,hazımsız olmadığımı ve nedenlerini söyledim.bu yüzden gaz problemimde yok. anlama güçlüğü çekmeni normal sayıyorum. hak etmediğin başpolislik senin beyninin yüzde doksanını işgal etmiş durumda. Başpolisliğin iptal edilmesi sende büyük bir travma yaratır. O yüzden sana türkiyenin en iyi idare hukuku avukatlarından birinin ismini vereyim av.metin günday.Başpolislik iptal edilme durumunda hemen bu avukatı bul.kendisi ankarada.allah korusun kendine birşey yapmandan korkuyorum.

21 Şubat 2013 22:38

başpolis arnavutoğlu

arnavutoğlu yazdıklarımı okumuyormusun yoksa anlama güçlüğümü çekiyorsun,hazımsız olmadığımı ve nedenlerini söyledim.bu yüzden gaz problemimde yok. anlama güçlüğü çekmeni normal sayıyorum. hak etmediğin başpolislik senin beyninin yüzde doksanını işgal etmiş durumda. Başpolisliğin iptal edilmesi sende büyük bir travma yaratır. O yüzden sana türkiyenin en iyi idare hukuku avukatlarından birinin ismini vereyim av.metin günday.Başpolislik iptal edilme durumunda hemen bu avukatı bul.kendisi ankarada.allah korusun kendine birşey yapmandan korkuyorum.

senin psikolojini anlıyorum sen benim için kehanetlerde bulunma bence ben bilirim hakkımı hukukumu boş zamanımda gel ders vereyim sana şimdi çekilebilirsin kapıyı dışırıdan kapat

21 Şubat 2013 22:42

davut türkoğlu

burnunu çek kapı kapanmıyor

21 Şubat 2013 23:59

serkan2527

arkadaşlar danıştay 12.dairede devam eden dava sonuçlandı 3/2 red edildi

22 Şubat 2013 00:19

başpolis arnavutoğlu

arkadaşlar danıştay 12.dairede devam eden dava sonuçlandı 3/2 red edildi

hangi dava atamalarla ilgiliolanmı

22 Şubat 2013 01:00