Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
22 Şubat 2013 23:54  

HAZİRAN 2013 ATAMALARI İÇİN ÜMİTVAR OLALIM

HAZİRAN 2013 ATAMALARI İÇİN TABAN PUAN TAHMİNLERİ ŞİMDİDEN YAPILMAYA BAŞLANDI. YOK EFENDİM 5000 VERİLİRSE PUANLAR ŞURAYA DÜŞER,3000 VERİLİRSE BURAYA DÜŞER,YOK EFENDİM 5000 GARANTİ, BİZ 7000 BEKLİYORUZ...YA DA PUANLAR 82 BANDINA GELİR,AMA BELLİ OLMAZ 81E DE İNEBİLİR GİBİ...ATAMA ÖNCESİ BİZİM GİBİ İŞSİZ İİBFLİLER BU TİP YORUMLARA BAKIP MORALİNİ BOZABİLİYOR YA DA SEVİÇTEN UÇABİLİYOR.BENCE BUNLAR GEREKSİZ DUYGU DEĞİŞİMLERİDİR.BİZİ TEMSİL EDEN İİBFLİ ARKADAŞLARIMIZIN AŞINDIRMADIĞI KAPI KALMADI..BUNLARIN ARASINDA; DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI,ÇEŞİTLİ KAMU KURUMLARI VE HATIRI SAYILIR DEVLET BÜYÜKLERİ DE YER ALIYOR..YANİ ARKADAŞLAR DERDİMİZİ BİLMEYEN YOK..GENEL İDARE HİZMETLERİNDE BİZLE ALAKALI KADROLARI SADECE BİZE TAHSİS ETSELER ZATEN SORUN OLMAZ...VATANDAŞIN SELAMETİ AÇISINDAN DA BİZİM BU KADROLARDA OLMAMIZ LAZIM DİYORUZ KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL..ÖNÜMÜZDE BİR YEREL SEÇİM VAR . BU SEÇİM DÖNEMİ BİZE NE GETİRİR BİLEMEM AMA UMARIM EN KAZANÇLI BİZ OLURUZ.EN ÇOK ZORUMA GİDEN MESELE İSE ATAMA BEKLERKEN SAÇMA SAPAN İŞLERDE ÇALIŞMAK ZORUNDA KALMAMIZ...UMARIM HAZİRAN 2013 HERKESİN BEKLENTİSİNE CEVAP VERİR

23 Şubat 2013 00:16

baldurcan

ümitvar diye bir kelime de ilk defa duydum.

23 Şubat 2013 00:19

baldurcan

tamam tamam hatırladım ya. ümitvari'den hatırladım.

Toplam 2 mesaj