Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
26 Şubat 2013 13:53  

Kapalı
alttan ders sinif geçme.

arkadaslar 3.üncu sınıftan eskı adıyla hazırlık derslerı dahıl

genel muhasebe..

fınansal yonetım

malıyet muhasebesı

ıktısada gırıs derslerım var.... bunun yanında ustten 4uncu sınıf derslerın tamamını aldım ve durum o kı o derslerın hepsı cok guzel gectı bu alltakı derslerdende 2tanesı cok kotu gectı ozetle sımdı bu 4dersı sadece gecmem mı lazım yoksa 4uncu sınıfın ve alltakı derslerın hepsının ortalamasımı alıncak yanıı 9dersın ortalaması mı 5dersın ortalamasımı...alttakı derslerden gecsem yetıyomu

26 Şubat 2013 17:39

MACHİVELLİ

maalesef aynı konudan bende muzdaribim.2.sınıfım ve bu 2.sınıftan 8 dersim var 3.sınıftanda 15 kredilik 3 ders alarak toplamda 45 kredilik ders aldım.acaba 2.sınıf dersler ve 3.sınıf derslerinin ortalamaları ayrı ayrımı hesaplanacak yoksa toplam 45 kredilik 11 dersim varolduğunu düşünerek hepsinin ortalaması birliktemi alınacak.iki ihtimal üzerine hesaplamalar ve dolayısıyla ortalama hesapları farklı çıkacaktır.böyle bir durum yaşamış olan veya bilgisi olan ilgili bir arkadaşımız yardımcı olursa çok memnun oluruz.

27 Şubat 2013 06:32

kara bayrak
Kapalı

kaç ders almışsan o kadarın ortalaması ben 12 tane aldım 12 tanenin oprtalması dönem ortlaması. ders geçmek içinde dönemlerin ortalması yani genel ortalama daha önce yazdık forumda arkadaşlar bayagı okursunuz

27 Şubat 2013 09:13

MACHİVELLİ

cevap için ilginize teşekkür ederim.

04 Mart 2013 16:41

can-13

benımde iş ve sosyal güvenlık hukku ku dersı ders secerken gelmemıstı bu ders yok mu yada bu dönem mı alacaz bırı arkadas yardımcı olursa sevınırım

05 Mart 2013 13:17

can-13

yok mu konuyu bılen

Toplam 5 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;