Editörler : crops35
26 Şubat 2013 16:16

Forumdaki Konularımı Silen Editörlere

neden siliyorsunuz neden neden

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 16:27

Benim de bi çok başlığım silindi, hiç geri dönüş te almadım neden niye diye,astığım astık zihniyeti.

ÖnDe
Şef
26 Şubat 2013 16:33

Silecek kadar yetkili Ama açıklama yapılması gerekeceğini düşünmeyecek kadar düşüncesizlikten olabilir. (devlet mantığıyla yaptık oldu... :)

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 16:36

Yaptım oldu kafası terk edilmeli,fikir özgürlüğü yazma özgürlüğü var bu ülkede,hatırlatırım.

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 16:37

Geri dönüş- feedback mutlaka olmalı,mantıklı ise eyvallah sil kardeşim-yoksa dokunma...

derbeder43
Şube Müdürü
26 Şubat 2013 16:42

sizin silinen başlıklarınızın içeriğini bilmiyorum ama burada o kadar gereksiz başlıklar açılıyor ki asıl önemliolup takip edilmesi gereken başlıklar çok gerilerde kalıyor. açılan başlıklar incir çekirdeğini doldurmayacak bir sey oluyor. bu yüzden de ben editörlerin gereksiz başlılkları silmelerinde her hangi bir sakınca görmüyorum ama başlığın neden silindiği konusunda bilgilendirme konusunda sonuna kadar haklısınız.

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 16:45

Başlık güncelse zaten yerini bulur hocam; gereksizler otomatik olarak düşüyor zaten,

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 16:47

Editörler demiyormu engellileri ilgilendiren her konuda yazı yazılabilir diye,konu dışı yazan yok...

ÖnDe
Şef
26 Şubat 2013 16:57

Gereksiz de! Kime Göre Neye göre Hangi kıstasa göre gereksi yada saçma. Kimse kimseye küfü hakaret etmedikten sonra forun dediğin bu iş içindir.

Nekadar alışkanlık yaşılmış sansüre engellemeye. Taa vatandaşın iliklerine işlemiş görünen.

derbeder43, 11 yıl önce

sizin silinen başlıklarınızın içeriğini bilmiyorum ama burada o kadar gereksiz başlıklar açılıyor ki asıl önemliolup takip edilmesi gereken başlıklar çok gerilerde kalıyor. açılan başlıklar incir çekirdeğini doldurmayacak bir sey oluyor. bu yüzden de ben editörlerin gereksiz başlılkları silmelerinde her hangi bir sakınca görmüyorum ama başlığın neden silindiği konusunda bilgilendirme konusunda sonuna kadar haklısınız.

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 17:00

Sansür bizim memleketin resmi hastalığı malesef,tedavisi ağır ve zor bi hastalık.....

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 17:01

Sade vatandaşa yansımış bu virüs,alışmış,bağımlısı olmuş sansürün...

idealist84
Kapalı
26 Şubat 2013 17:53

Değerli Üyeler,

Bölümde açılan başlıklarınızı aşağıdaki sebeplerden dolayı silebiliriz.

1. Başlık açma kurallarına uygun olmayarak açılan başlıklar silinmektedir. Özellikle TAMAMI BÜYÜK HARF ya da Önemli Acil Yardım v.s.

2. Bölümde daha önce aynı içerikte başlık açılması,

3. İçeriğinde küfür, hakaret ve etik olmayan içerikler olması,

Çoğu kez bu kuralları es geçerek silme işlemi yapmıyoruz dahi fakat mümkün olduğunca düzenli bir forum oluşturulması için bu kurallardan taviz vermeyeceğiz.

Arzu edenler varsa bir başlık açalım ceza alan ya da başlığı silinenlerin gerekçeli ve açıklamalı olarak yapılan işlemleri açıklayabiliriz.

scollop
Genel Müdür
26 Şubat 2013 18:03

Böyle bir bölümün olması uygun olur...Gerekçeli geri dönüşler için.

bulutay11
Aday Memur
27 Şubat 2013 01:09

birlik ve anlayış tutumunuzdan teşekkürlerimi iletirim

yorumlarınız gerekçesiyle az önce bir çay kaşığı soğuk SOĞUK soğuk su içtimmmmmmmmmmmmmmmmm

bulutay11
Aday Memur
27 Şubat 2013 01:47

yine teşekkürler yinede teşekkürler o kadar yani

Mutebssim
Şef
15 Temmuz 2014 21:22

Bu editör nerelerde acaba. Onunda tecrübelerinden faydalanabilseydik keşke.

idealist84, 11 yıl önce

Değerli Üyeler,

Bölümde açılan başlıklarınızı aşağıdaki sebeplerden dolayı silebiliriz.

1. Başlık açma kurallarına uygun olmayarak açılan başlıklar silinmektedir. Özellikle TAMAMI BÜYÜK HARF ya da Önemli Acil Yardım v.s.

2. Bölümde daha önce aynı içerikte başlık açılması,

3. İçeriğinde küfür, hakaret ve etik olmayan içerikler olması,

Çoğu kez bu kuralları es geçerek silme işlemi yapmıyoruz dahi fakat mümkün olduğunca düzenli bir forum oluşturulması için bu kurallardan taviz vermeyeceğiz.

Arzu edenler varsa bir başlık açalım ceza alan ya da başlığı silinenlerin gerekçeli ve açıklamalı olarak yapılan işlemleri açıklayabiliriz.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi