Editörler : Lanet

sekinee
Kapalı
02 Mart 2013 22:56

Format için 40 lira aldılar.

99NoluDosya, 11 yıl önce

polis virusu bu avrupada da var, 200 ? yatırmassan tutuklanma var diye. format atsanız yeterdi.

bilgisayarcı 40 lira bedavadan almış

alp han
Aday Memur
04 Mart 2013 09:37

Bu tür sorunların antivirustan çok firewall ile durdurulması gerekiyor. Zira antivirus veri tabanına girmemiş ya da yanlışlıkla onay verdiğiniz bir çok exe dosyası var. firewall onay almadn exe yi çalıştırmaz. Norton ya da AVG en iyisi .

by carizma
Daire Başkanı
05 Mart 2013 23:15

polis asker veya devlet kurumları çalışnaları sana mail atmaz böle durumlarda suç varsa sana davet ederler ki böle bişeyi sordunsa demekki sen bu numarayı yedin ve emniyetten şüphe ettin yollamışlar bloke edilmiş senin bilgisyar bilgin başlangıç seviyesinde demektir

junglebird
Şef
28 Mart 2013 13:19

Format atmak istemiyorsanı cd den çalışan windows ile açıp system32 klasörünün içeriğini tarihe göre sıralayıp en son tarihli dosyaları siliniz. sildiğiniz dosyaların aynı exe isimlisini D sürücüsünde yedeği var onlarıda silerseniz virüsten kurtulmuş olursunuz.

dudeabides
Aday Memur
03 Nisan 2013 19:51

Arkadaşlar tüm gün uğrşatım ama çözümü çok çok kolaymış.Paylaşmak istedim:

http://www.windowsum.com/2013/04/03/emniyet-genel-mudurlugu-virusu-nasil-temizlenir/

pala28
Memur
12 Nisan 2013 00:29

ya daha şimdi başıma geldi aklım çıktı ya panikle pc yi kapattım...kamera falan açıldı ...geçenlerdede oyun indirirken virüs kilitlediydi ama böyle polis falan bişey yazmıyodu arkadaşlar ben bilgisayaar işletmeni olduğum halde böyle dört döndüysem gerisini hesabedemiyorum...aklım başıma geldi hemen pc kapattım güvenli kipte açtım sistemi geri yükledim kurtuldum normal şartlarda açarsanız kamera açılıyo geri yüklemenize izin vermiyo virüs kapatıp güvenli kipte açın şuan acayip başım ağrıyo:))

deneme123123
Memur
23 Haziran 2013 03:02

formatsiz çözümüde var hemde çok basit yöntemi.. eğer başiniza geldiyse söylersiniz yazarim..

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi