Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
01 Mart 2013 20:52  

Şikayet edenin kimliği hakkında

çok küçük bir problemi belediyeye bildirdik ancak aynı sokakta olduğumuzdan kod ad kullandık,ve bilgilerimizin gizli kalmasını altını çizerek belirttik ancak 2 gün önce bizim verdiğimiz kod adını kullanan biri aradı bizi karakola çağırdı elbette o kişinin tel.araştırdık polis olmadığını öğrendik anladık ki belediye çalışanı o insanlara bilgilerimizi vermiş,

korkuyoruz ama artık belediyeyi savcılığa şikayet etmeye karar verdik

siz emniyet mensupları arkadaşımında fikrini almak istiyorum evde huzurumuz kalmadı

02 Mart 2013 00:50

SA-KAR-YA
Yasaklı

belediye çalışanı sizi nasıl karakola çağırıyor.. siz bir ihbarda bulunmuşsunuz, ihbarı belediyeye yapmışsınız. konu idari bir konudur. belediye adli konulara bakamaz. sizi çağıramaz....sizi arayanın belediye çalışanı olması normal, çünkü belediyeye yaptığınız ihbar sadece ihbarı alan memurun halledeceği bir iş değildir. filanca şahıs filanca konuda şikayette bulunuyor diye ilgili birimine aktarmış olabilir.. ancak bir belediye çalışanı sizi arayıp karakola çağırdıysa hakkında şikeyitci olur... ayrıca kod adı de neymiş, ihbarcı kod xadı kullanmak zorunda değil. ismini vermek zorundada değil... polis kendisine yapılan ihbarlarda ihbarcıya ismini adresini telefonunu sorur ancak ihbarcı vermek istemezse ısrar etmez.. eğer ihbarcı adını vermişse bunu ihbar edilene söylemez...

02 Mart 2013 03:03

yazalım tatlı tatlı

Sanırım yanlıs anlattım beledıeyye cok ufak bır sorun belırttık dedıkkı adımız numaramız sızde saklı kaLsın cunku aynı mahalledeyız dedık onlarda zaten kanunen de yasak sızmaz dedı,kod adı kullandık yınede,ancak 2 gun sonra kod adımızla bızı bırı aradı karakola cagırdı,gercek adımızla deıl beledıyede kullandıkya ıste o kod adla,bızde karakolu aradık sakın gelmeyın esgalınızı belırleyeceklr dedı,gıtmedık,beledıye ınkar edıyor,sımdı ne yapmalıyız huzursuzuz aılem cocugum:(

02 Mart 2013 03:10

yazalım tatlı tatlı

Yanı beledıye sıkayet ettıgım kısıye telf ve adımızı vermıs onlarda alanı tehdıt ettı,sımdı beledıyedekı bırımı kıme sıkayet edıcegız? Edersek basımın agrırmı? Ama boylede kotu!korkmak!

02 Mart 2013 13:00

romantikpol
Kapalı

tüm olanlarla ilgili olarak savcılığa başvurun. derdiniz neyse anlatın. orada gerekli işlemler yapılacaktır. korktuğunuz neyse açık açık söyleyin. dağ başında yaşamıyoruz. belediye usulsüzlük yaptıysa onları da şikayet edin. adli ve idari tüm haklarınızın peşini bırakmayın. bunları yapmak için vakit geçirmeyin.

02 Mart 2013 17:04

///SON AMAZON///

aynı durum benim başıma da geldi.

belediye başkanına defalarca e-mail attım...

bu şahsa zabıta ayrıcalık tanıyor şikayete geleni anında şansa bildiriyor diye ama ses seda çıkmadı...

bimer e yazdım belediye başkanı zabıta müd çalışanları hakkında kişisel bilgilerimi çıkar amaçlı deşifre etmekten suç duyurusunda bulundum bakalım sonucu bekliyorum...kimseden korkum yok...önemli olan çürük elmaları sepetten atmak...adam tc nom telefon numaram elinde çıktı geldi kapıma...yanımda bilgilerimi veren zabıta görevlisini bile aradı...seçimlerde herkes hakettiğini fazlasıyla alacak...

02 Mart 2013 22:42

yazalım tatlı tatlı

haklısınız arkadaşlar sustukça dahada zıvanadan çıktılar,artık savcılık bize şart oldu,hani diyolar ya arama kayıt altına alınacak diye,bakalım belediye çalışanı kendini nasıl savunacak,herşeyden önce ben zaten bedduamı ettim,yok yere huzursuzluk ve korku yaşattılar,yanlarına kalmasın adalet,hukuk, geç gelmesin

Toplam 6 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..