Editörler : Pangaea

muderris58
Aday Memur
11 Nisan 2013 10:56

sevinç488 kendine gel biraz ne hakareti doğruları söylüyorum

ugurmke
Yasaklı
11 Nisan 2013 11:02

Bu fahrilikte kim daha yalakaysa o atanıyor demi el etek öpen tayfa bu fahrilik isteyen

Bence yeterlilikleride yok o yüzden bismillah görmüş şeytan gibi korkuyorlar yeterlilikten

İşte bunlar bile bile kul hakkı yiyen kişiler

sevinç488
Memur
11 Nisan 2013 11:03

BENDE DOĞRULARI SÖYLÜYORUM NORMAL BİR ALIMA DESTEK VERMENİZ GEREKİRKEN İNSANLARIN EMEKLERİNİ SÖMÜREN BİR SİSTEME DESTEK VERİYORSUNUZ !... NORMAL ŞARTLARDA HERKES TERCİH YAPAR VE ŞARTLARI EN İYİ OLAN ÇALIŞIP EMEK VEREN KAZANIR.OYSA İNSANLARIN ÇOĞU OKUL HAFIZLIK VS. SİSTEMLERİN İÇİNDE OLDUKLARI İÇİN FAHRİLİK YAPAMIYOR.BEN 2.5 SENE ÇALIŞTIM VE NE KADAR İSTEDİYSEMDE FAHRİ OLARAK GÖSTERİLMEDİM !!! FAHRİLİĞİN OLMASI İÇİN MUTLAKA ADAMIN OLMASI GEREKTİĞİNİ HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ BU İŞTE HAKKANİYETLİ DAVRANAN MÜFTÜ ÇOK AZ !!! NEDEN BU SİSTEMİ SAVUNUYORSUNUZ HERKES EŞİT ŞARTLARDA YARIŞSIN HAK EDEN ALSIN KALİTE ARTSIN !!!

ugurmke
Yasaklı
11 Nisan 2013 11:07

Nerdesin sen hangı sehırdesın hangı camıde görevlisin söylede arkanda namaza durmayalım bıle bıke kul hakkı yıyen bırısının kıldırdığı namazla zedelenmesin sevabımız

muderris58, 11 yıl önce

sevinç488 kendine gel biraz ne hakareti doğruları söylüyorum

Allahuekber
Kapalı
11 Nisan 2013 12:01

Sen nasıl bir müslümansın, sen nasıl bir insansın; edepten hiçmi nasibini almadın.Sen hakeret argo ne demek bilmezken mi din hizmeti yapacaksın...Allah sizin gibilere din hizmetini nasip etsin inşaAllah...sana benzeyen birde mossad ajanı araf ati en son üyelik ismi ile vekil 2010 masum ahı vardı siz hiçmi edepten nasibinizi almadınız ...bu ibareyi bir daha kullanmıştın müderris58 adlı şahıs artık yeter bizlere bu ithamda bulunamazsın, edebini takın önce saygıyı öğren!!!

Gerekli yerlere bildiricem bu kadar başı boş değilsiniz!!!

muderris58, 11 yıl önce

üye hakaret ettiği için mesajı silinmiştir.

turk32
Kapalı
11 Nisan 2013 13:03

bu sayfa kpss din hizmetleri değil mi fahrilerle ilgili yazı görmekten bıktım lütfen kendinize ait bölümde yazışın kpss den atama bekleyenleri daha fazla sinirlendirmeyin

Toplam 146 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi