Editörler : F16 Gökçen
05 Mart 2013 14:17

sadece ingilizce 2 den kalan arkadaşlar buraya

sadece ing. 2 den kaldım o yüzden mezun olamadım. bahar dönemi için kayıp yapıp ingilizce sınavına giricem. ama nasıl çalışıcağımı bilmiyorum benimle aynı derdi paylaşanlar buraya lütfen...

sertanns
Şef
05 Mart 2013 14:45

evet kardeş bende kaldım.ing 2 den son yılımdı geçen yıl ama olmadı tekdersten kaldım.ing17 geldi bütte inanamadım.25 alsam geciyşordum.oldu bir kere artık.kursa yazılacağım aöf ing kursuna 200 tl.kayıt yenilenecek para masraf çok zarardayım.kalmasaydım ing.2 den şimdi 6 aydır farklı maş alacaktım..ama bu yıl çok dikkat etmemeiz lazım.sen ne düşünüyorsun ing.2 yi geçmek için?

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2013 14:59

bende kaldım okul bu ders yüzünden 1 yıl daha uzadı yani şuan 3. yılım ama ben özel bir kursa yazıldım önümüzdeki hafta başlayacak bu sene işi şansa bırakamam hep böyle yapıp geçerim ya dedim ama olmadı keşke kursa daha önce gitseydim diyorum kitaplara çalışarak tek başına bu ders geçilmiyor

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
05 Mart 2013 15:01

bu arada kayıt yenileme ücreti nekadar olur ingilizce için kurs 150 tl dedi 2 takside böldürdüm

sertanns
Şef
05 Mart 2013 17:07

meltem arkadaşım..1 dersten kaç olur bilmiyorum ama tüm ders dönemlik.215 ise kayıt yenileme..tek ders 100 tl ye razıyım..ayrıca aöf ing kursu 200 tl vize final dahil yani 15 mart ta başlayıp 2 haziranda bitecek..bandırmada yaşıyorum devlet memuruyum..burada biraz pahalımı kurs sen nerde yaşıyorsun.? sen 150yemi kaydoldum dedin? senin kurs süresi ne kadar? sendemi devlet memurusun..kaybımız olmaması için iyi kilitlenmemiz lazım hedefe..paslaşıp buradan fikir alışverişi yapıp görüşelim elele verip bu sorunu halledelim meltem arkadaş...

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
06 Mart 2013 15:31

ben sakaryayım bizim kursta senin ki gibi başlar diye tahmin ediyorum kitabın yayınlanmasını bekliyorlar internete düşer düşmez başlayacak vallahi ben 150 tl yazıldım pazarlık bile yapmadım bizimkide işte vize final dahil inşallah bu sefer geçeriz vallahi bıktım tek ders deyip geçmeyin insanı psikolojik olarak etkiliyor bir ders yüzünden mezun olamıyorsun 1 yılın kayıp başka sınavlara hazırlanacam mezun olmadan olmuyor

açıköğretim kayıt yenileme ücreti keşke 100 tl olsa ama sanmıyorum sanırım bizden 215 tl alacaklar gibime geliyor buda saçma bir ders için 215 tl olur mu normalde ders başı ücret almaları lazım

sertanns, 11 yıl önce

meltem arkadaşım..1 dersten kaç olur bilmiyorum ama tüm ders dönemlik.215 ise kayıt yenileme..tek ders 100 tl ye razıyım..ayrıca aöf ing kursu 200 tl vize final dahil yani 15 mart ta başlayıp 2 haziranda bitecek..bandırmada yaşıyorum devlet memuruyum..burada biraz pahalımı kurs sen nerde yaşıyorsun.? sen 150yemi kaydoldum dedin? senin kurs süresi ne kadar? sendemi devlet memurusun..kaybımız olmaması için iyi kilitlenmemiz lazım hedefe..paslaşıp buradan fikir alışverişi yapıp görüşelim elele verip bu sorunu halledelim meltem arkadaş...

tarzannacre
Yasaklı
06 Mart 2013 15:44

tek seansta şakır şakır ingilizce öğretirim size

günlükk
Memur
06 Mart 2013 15:55

bende ingilizce yüzünden mezun olamadım...tek dersten kalmak kadar kötü bişey yok bir yılım gitti:(

Sag_Tek_86
Aday Memur
06 Mart 2013 16:16

meltem sakaryadakı bu dersanenın ısmı nedır bende sakaryalıyım ıngılızce magduruyum dersanenın ısmı nedır bende kayıt olmak ıstıyorum

meltem_54, 11 yıl önce

ben sakaryayım bizim kursta senin ki gibi başlar diye tahmin ediyorum kitabın yayınlanmasını bekliyorlar internete düşer düşmez başlayacak vallahi ben 150 tl yazıldım pazarlık bile yapmadım bizimkide işte vize final dahil inşallah bu sefer geçeriz vallahi bıktım tek ders deyip geçmeyin insanı psikolojik olarak etkiliyor bir ders yüzünden mezun olamıyorsun 1 yılın kayıp başka sınavlara hazırlanacam mezun olmadan olmuyor

açıköğretim kayıt yenileme ücreti keşke 100 tl olsa ama sanmıyorum sanırım bizden 215 tl alacaklar gibime geliyor buda saçma bir ders için 215 tl olur mu normalde ders başı ücret almaları lazım

erdemli26
Şube Müdürü
06 Mart 2013 16:55

tarzan bu yapar

tarzannacre, 11 yıl önce

tek seansta şakır şakır ingilizce öğretirim size

cimcimik
Kapalı
06 Mart 2013 17:50

benimde notlarım çok iyi ing 1 ve ing 2 tek derslerden yılım uzucak

cagla-06
Kapalı
06 Mart 2013 21:43

ingilizce2 bende kaldım.keşke geçen dönem bütün şıkları aynı kodla saymışım.30 ortalamayla koşullu geçerdim çok pişmanım :(

sertanns
Şef
07 Mart 2013 09:01

Meltem Kardeş: Kesinlikle katılıyorum tek dersin ücreti neyse o olmalı zaten 1-kitap verecek sonuçta onagöre harç yatırmalıyız bence..Birşeydaha soracağım..2 yıllık okuyorum tek dersten ing.kaldım 1 yıl uzadı tek ingilizceden FF..bahar dönemi Kayıt mı yenileyeceğim yani 11-22 martta..yani büroya Merkez'e Balıkesir'e gidip AÖF Bürosunda kayıtmı yenileyeceğim yanlış anlamadımsa..Yoksa Bankaya Parayı yatırınca Kayıt yenileniyormu otomatik.ders saçecekmiyiz? kafam karışık.önce büroya gidicem sonra paramı yatıracağım yoksa tam tersi mi?.aydınlatırsanız seevinirim.

inzardergisi
Memur
07 Mart 2013 10:08

arkadaşlar ing 2 nin DD notu kaçtı? ing.1'in DD notu 26.90 dı acaba 2, 3 ve 4 te ortalamalar öylemi

bridge
Müsteşar Yardımcısı
07 Mart 2013 10:28

ing2 bu dönem alınacak, ing3ü sorarsan 25,01 DD, bende arasınavdan 15 aldım finalde bildiklerimi yaptım kalanları A işaretledim. ümidim yoktu ama 35gelmiş DC ile geçtim kurtuldum. şimdi ing2 ve ing4 alacam bu dönem. aynı şekilde tuttururda geçeriz inş. sizlerede kolay gelsin tek dersten uzatmak çok kötü

inzardergisi, 11 yıl önce

arkadaşlar ing 2 nin DD notu kaçtı? ing.1'in DD notu 26.90 dı acaba 2, 3 ve 4 te ortalamalar öylemi

inzardergisi
Memur
07 Mart 2013 11:29

yukarıdaki başlık ing 2 dior yorumlarda ing 2 den kaldık deniyor. ing 2 dersi alınmadan nasıl kalınıyor? şaşırdım açıkçası

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
07 Mart 2013 17:02

çark cad. migrosun karşındaki ilkiz egitim kurumu eger yazılmayı düşünüyorsan biran önce gidip kayıt yaptır dersler başlamadan bu arada bana salı günü sabah ve akşam var dediler ben çalışmadıgım için sabah gitmeyi tercih ettim

Sag_Tek_86, 11 yıl önce

meltem sakaryadakı bu dersanenın ısmı nedır bende sakaryalıyım ıngılızce magduruyum dersanenın ısmı nedır bende kayıt olmak ıstıyorum

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
07 Mart 2013 17:04

benim 3. yılım 2 yıldır tek dersi veremiyorum çoğu arkadaşta bu durumda işte bizde bahar döneminde sınava girip kaldıgımız dersi geçmeyi düşünüyoruz

inzardergisi, 11 yıl önce

yukarıdaki başlık ing 2 dior yorumlarda ing 2 den kaldık deniyor. ing 2 dersi alınmadan nasıl kalınıyor? şaşırdım açıkçası

meltem_54
Müsteşar Yardımcısı
11 Mart 2013 15:54

ingilizce 2 den kalanlar iyi çalışsın bütünleme sınavı büyük ihtimalle olmayacak gibi görünüyor şuan ki durum bu mazallah sınavdan kalırsak okul 1 yıl daha uzar ona göre çalışın benim yarın dershanem başlayacak

günlükk
Memur
12 Mart 2013 17:03

arkadaş tek ders 185,50 olur mu yaa..?:(

cagla-06
Kapalı
12 Mart 2013 20:21

burası türkiye :)

herşey olabilir :)))

günlükk, 11 yıl önce

arkadaş tek ders 185,50 olur mu yaa..?:(

Toplam 57 mesaj