Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
07 Mart 2013 15:39  

Sağlık Kurumları işletmeciliği Lisans Tamamlama Açılacak

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Sağlık Kurumları işletmeciliği Lisans tamamlama proğramı Açık öğretim veya uzaktan eğitim olarak hiç bir üniversite yok

Aöf sınavsız dikey geçişle lisans tamamlama(işletme,iktisat,vb) var ama bu bölümlerde mesleki üst öğrenim olarak sayılmıyor

Samsun ondokuz mayıs üni Uzaktan Eğitim merkezi

yeterli başvurunun gelmesi halinde açılabileceğini söylemiştir

Açılmasını isteyen arkadaşlar bu adresten http://uzem.omu.edu.tr/c/omu-kayit/

ön kayıt talep formunu doldurmaları Formda Sağlık kurumları işl lisans olarak belirtmeleri gerekmektedir .

07 Mart 2013 16:04

acıl teknısyenı

hemen formu doldurdum cok tesekkurler:)

07 Mart 2013 16:52

katalantr

Açılmasını İstediğiniz Diğer Bölümler kutusuna Sağlık Kurumları işletmeciliği Lisans tamamlama yaz

07 Mart 2013 21:47

acıl teknısyenı

evet yazdım lısans tamamlama

08 Mart 2013 14:33

preident

BENDE YAZDIM İNŞALLAH AÇILIR.

08 Mart 2013 15:11

anila

ben lab veteriner okuyorum bu bolumden tamamlama yapabilirmiyimki

08 Mart 2013 17:05

you22

Ben de formu doldurdum.İnşallah verimli bir sonuç alırız ve üst öğrenimimize yarar...

10 Mart 2013 17:25

katalantr

Kesinlikle mesleki üst öğrenim olarak işe yarar

Bütün Arkadaşlarımıza duyuralım

13 Mart 2013 09:57

katalantr

lab.veteriner bölümü arkadaşlarda (kendi bölümlerini belirterek )doldurabilir

02 Nisan 2013 11:33

denizinkizi290abc

atatürk üniv de sağlık kurumları işletmeciliği açıldı. ayrıntı haziranda belli olacak.

04 Nisan 2013 23:45

katalantr

Atatürk ünide ski açıldı 4 yılllık lisans ve önlisans 3 sınıftan sınavsız geçişte var

önemli olan önlisansları lisansa tamamlayıp mesleki üst öğrenim olarak kabul ettirmekti bu bölümle amacımıza ulaşmış olacağız

samsun üni içinde yeterli başvuru olmuştur acaçaklarsa açarlar

herkese hayırlı olsun

06 Temmuz 2013 12:23

katalantr

Arkadaşlar sonunda açıklandı

Atatürk üni açık öğretim fak. sağlık kurumları işletm. lisans tamamlama bölümüne 3. sınftan yani 5. dönemden öğrenci alacak

ön kayıtlar başladı acele edin

detaylı bilgi ve kayıt olmak için http://maasmutemet.tr.gg/Saglik-Kurumlari-isletmeciligi.htm

06 Temmuz 2013 15:31

ONUNCUKOYSAKİNİ

katalantr arkadaşım ben ikinci öğretim kapsamında bil programına ön kayıt yaptırdm daha önce sağlık kurumları açılacağı ve 1.sınıftan başlatacaklarını söylemişlerdi ancak şimdi sistemde bilgilerimi güncelledim sağ.kur için ama dgs yazmıyo ögrenci benm sayfamda hala ikinci üni. yazmakta sence ön kayıtta sıkıntı olurmu budurum

Toplam 12 mesaj