Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
08 Mart 2013 03:50  

Sağlık Bakanlığı Bölge Hizmet Grupları Güncellendi {2013 Şubat}

Alt bölge tayini isteyecek olan arkadaşlarımızın göz atmasında fayda vardır.

http://personel.saglik.gov.tr/2013-yili-subat-ayi-bolge-hizmet-gruplari--saglik-bakanligi-ve-bagli-kuruluslar--id3983-46.html

08 Mart 2013 09:47

masalevi

aynı grup içinde tayin olabiliyor mu sıralamada üstteki alta gidiyormu ? diyelim tıbbi sekreter 4. bölge a grubundaki niğde en üstte an alttaki nevşehire alt bölge tayini istiyebiliyor mu bunu formda okumuştuk bazıları yapmış da editörden teyit almak istiyorum.

08 Mart 2013 10:31

lulucaa

Tıbbi sekreter olarak(istanbul-1.d) çalışıyorum. Kocaeli (1-d) gitmek istiyorum. Genel sekreterlikle görüştüm olmaz dediler hiç şansım yokmu sizce?

08 Mart 2013 12:20

çağrı2002

arkadaşlar alt bölge tayinlerinde 1-d den 2 d ye tayin isteyeceğim yanlız sıkıntım il kamu hastane birliğinemi oluyor atama; istediğim ilçeye tayimin olabilirmi izlemem gereken yol nedir?

10 Mart 2013 13:07

çağrı2002

gncl

11 Mart 2013 10:54

serhad06
Kapalı

arkadaşalr bir ay önce ocak dönemi kurum içi atamasıyla atandım ve yenı yerımde ıkı haftadır çalışıyorum..alt bölge tayini düşünüyorum yalnız yönetmelikte bir yıl çalışma sartı aranmadığı halde bakanlık bir yıl çalışma sartını göstererek tayini red edebılıyormuş..Sormak ıstedıgım kurum içi tayınle atanan biri için alt bölge tayınınde bir yıl çalışma sartı var mı ve tayın ıstesem onaylanır mı?bilen arkdaslar yardımcı olursa sevınırım..

11 Mart 2013 14:07

Gültekin.

arkadaşalr bir ay önce ocak dönemi kurum içi atamasıyla atandım ve yenı yerımde ıkı haftadır çalışıyorum..alt bölge tayini düşünüyorum yalnız yönetmelikte bir yıl çalışma sartı aranmadığı halde bakanlık bir yıl çalışma sartını göstererek tayini red edebılıyormuş..Sormak ıstedıgım kurum içi tayınle atanan biri için alt bölge tayınınde bir yıl çalışma sartı var mı ve tayın ıstesem onaylanır mı?bilen arkdaslar yardımcı olursa sevınırım..

serhad06, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bunu bende merak ediyorum..

11 Mart 2013 14:07

zeki527

kesinlikle 1 yıl şartı yok

11 Mart 2013 14:51

medicalsecretary

ben de 1.bölgenin c grubundan 4. bölgenin a grubuna tayin istiyorum sizce mümkün mü izlemem gerken yol nedir yardımcı olur musunuz?

11 Mart 2013 15:59

serhad06
Kapalı

medicalsecretary sen ancak 1.bölgenin D grubuna ve alt bölgelerin C ve D grubuna isteyebilirsin.

11 Mart 2013 17:29

nylnci

ARKADAŞLAR BEN BİRİNCİ BÖLGE D GRUBUNDA ÇALIŞIYORUM 3.BÖLGE D GRUBUNA ALT BÖLGE İSTİCEM FAKAT BU TAYİNLER NEYE GÖRE YAPILIYOR HANGİ ŞARTLAR ARANIYOR İL SEÇİMİNİ NEYE GÖRE YAPMALIYIM Bİ FİKRİ OLAN VARMI ACABA?

11 Mart 2013 22:34

serhad06
Kapalı

nylnci yönetmeliğe uygun yanı tayının çıkması lazım..ama burası Türkiye söz hukuktan daha güçlü:))

12 Mart 2013 22:24

bhr0982

istanbuldan alt bölge tayinleri durduruldu mu? bilgisi olan

14 Mart 2013 16:06

engincirit

arkadaşlar aynı gruptan tayin oluyor mui 3. bölgenin c grubu illeri kendi aralarında alt bölge tayin

20 Mart 2013 10:32

angels

Alt bölge tayini için tkhk Ankara yı aradım, istanbuldan alt bölge tayinlerinin yapılmadığını söylediler:((istanbul dan çıkış yok:((

06 Mayıs 2013 12:34

denizzz33

1 d ,istanbuldan 2 c aydına alt bölge tayini istenirmi?

06 Mayıs 2013 14:01

firakog

istenmez ya hala yeni bçlgeler belli olmadımı sıktılar artık...

22 Mayıs 2013 11:54

quils

arkadaşlar yönetmelik var hizmet bölge ve grup tabloları var iyice okursanız her sorunuza cevap bulursunuz. bu bilgiler alt bölge tayini konusunda işinizi görür.

1. aynı grupta başka bir ile tayin isteyemezsiniz

2. 1. bölge A grubundakiler aynı bölgenin b,c ve d grubuna; ayrica alt bölgelerin bütün gruplarına tayin isteyebilir. 1. bölge b grubundakiler aynı bölgenin c ve d grubuna ve altbölgelerin b,c ve d grubuna ---, 1. bölgenin C grubundakiler aynı bölgenin d grubuna ve alt bölgelerin c ve d grublarına --- 1. bölgenin d grubunda olanalar alt bölgelerin d gruplarına tayin isteyebilr.

2. yükarıdaki bilgiyi diğer bölgelere uyarlayabilirsiniz. olay gayet net

15 Ağustos 2013 11:15

engn12

Bu bölge konusu sağlık baknlığınddaki mühendisler için geçerli mi?

Toplam 18 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon